Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İlaç atıkları

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında ferhat tarafından paylaşıldı.

1. ferhat

ferhat CMNet Üyesi

Arkadaşalar bu yılki seminer konum ilaç atıkları ve bunların çevremize verdiği zararlar.Bu konu hakkında beni yönlendirebileceğiniz yada benimle paylaşabileceğiniz her türlü bilgi ve birikiminize ihtiyacım var.İlgi ve alakanız için şimdiden teşekkürler.Saygılarımla.

İlaç atıkları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Peynir alt suyundan ilaç üretimi

peynir alt suyundan ilaç üretimi konusunda bilgi sahibiyseniz ya da elinizde döküman varsa bana yardım edebilir misiniz?
  2. İlaç Endüstrisi Atıksuları Arıtımı

Arkadaşlar.. Çok acil İlaç Endüstrisi Atıksuları Arıtımı ile igili proses akım şemaları var arıtma bilgileri ve arıtımı şemalarına ihtiyacım var...Yardımcı Olabilir misiniz?
  3. İlaç sanayi

merhaba arkadaşlar.endüstriyel atıksularının arıtımı desi ödevime yardımcı olur musunuz ? ödevim ilaç sanayi.bu endüstrinin naşıl çalıştığı buna ilişkin akım şeması ,prosesin kirlenme profili atıksu karekteristiği suyun deşarj standartları ve literatürden faydalanarak bu atıksu için 3 tane alternatif arıtma yöntemi belirlemem gerekiyor.kimler yardım edebilir nerelerden yardım almalıyım...
  4. Ilaç sanayi atıksularının arıtılması

arkadaşlar merhaba endüstriyel atıksularının arıtılması dersi ödevim ilaç sanayi atıksularının arıtılması kirlilik parametreleri deşarj standartları ve arıtma yöntemleri.lütfen bana yardımcı olur musunuz ?