Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İlaç Endüstrisi Atıksuları Arıtımı

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Ugur Ergene tarafından paylaşıldı.

1. Ugur Ergene

Ugur Ergene CMNet Üyesi

Arkadaşlar.. Çok acil İlaç Endüstrisi Atıksuları Arıtımı ile igili proses akım şemaları var arıtma bilgileri ve arıtımı şemalarına ihtiyacım var...Yardımcı Olabilir misiniz?

Gülçin Doğan bunu beğendi.
  2. Gülçin Doğan

Gülçin Doğan CMNet Üyesi

aynen bana da lazım ya

Onur Harmancı bunu beğendi.
  3. pınar

pınar CMNet Üyesi

arkadaşlar ilgilenirseniz çok sevinirim :/ İlaç Endüstrisi Atıksuları arıtımı ile ilgili proses akım şemaları, arıtma bilgileri ve arıtım şemalarına ihtiyacım var

:((( yardım edecek kimse yok mu gerçekten

4. Rıfat Yıldırım

Rıfat Yıldırım CMNet Üyesi

5. pınar

pınar CMNet Üyesi

evet ilk başta orada araştırma yaptım ingilizce literatür çalışmasıda yaptım ama istedigim verileri bulamadım bu başlığı görünce de yazmak istedim. son olarak konu degislikliğine gittim.

6. Rıfat Yıldırım

Rıfat Yıldırım CMNet Üyesi

Bunlar işinize yarayabilir belki. Genelde antibiyotik çalışılmış ama fikir edinmeniz için yardımcı olabilir.

Ekli Dosyalar:

pınar ve Fatih Özcan bunu beğendi.
İlaç Endüstrisi Atıksuları Arıtımı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Et Entegre Endüstrisi Atıksuları

Selamlar, et entegre endüstrilerinin atıksu karakterizasyonu literatür değerleri nedir? Bu edüstrinin atıksuları ile ilgili kaynak verebilirmisiniz? Şimdiden teşekkürler...
  2. Makarna Endüstrisi Atıksuları

Merhabalar...Makarna endüstrisi atıksularının kullanım amaçları ve bu endüstri için arıtım seçenekleri içeren(oluşacak atıksu karakterizasyonu,arıtımı)döküman varsa elinizde yardımcı olursanız çok sevinirm...
  3. Süt endüstrisi atıksuları işletme problemleri

arkadaşlar süt endüstrisi atıksularının,arıtma tesislerinde yarattığı işletme problemleri nelerdir. yardımcı olurmusunuz? teşekkur ederim.
  4. Şeker endüstrisi atıksuları

Şeker endüstrisi atıksuları ile ilgili bir sunum.
  5. Süt endüstrisi atıksuları arıtılması

Süt endüstrisi atıksularının arıtılması konusunda bilgiye ihtiyacım var. Yardımcı olur musunuz?