Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ilaç sanayi atıksularının arıtılması

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Gülçin Doğan tarafından paylaşıldı.

1. Gülçin Doğan

Gülçin Doğan CMNet Üyesi

arkadaşlar merhaba endüstriyel atıksularının arıtılması dersi ödevim ilaç sanayi atıksularının arıtılması kirlilik parametreleri deşarj standartları ve arıtma yöntemleri.lütfen bana yardımcı olur musunuz ?

2. savascalik

savascalik CMNet Üyesi

arkadaşlar ilaç ens. atıksularının arıtılabilirliği ile ilgili çalışmalar lazım yardımcı olur musunuz?

3. Çiğdem Aksoy

Çiğdem Aksoy Genel Yönetici

forumda açık mesajlarda mail paylaşımı yasaktır. mail adresinizi özel mesaj kısımlarında kullanmanız, bilgi ve dosya paylaşımını forum üzerinden yapmanız önemle rica olunur.

Ilaç sanayi atıksularının arıtılması konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tekstil Atıksularının Arıtılması

Tekstil Atıksularının özellikleri ve arıtılmasına yönelik bir tez çalışması... Alıntıdır... İYİ ÇALIŞMALAR
  2. İlaç Atıksularının tek ve iki Kademeli Anaerobik Arıtımında Sistem Performanslarının

Yalçın Aşkın ÖKTEM*, Orhan İNCE İTÜ İnşaat Fakültesi, Çevre Mühendisliği Bölümü, 34469, Ayazağa, İstanbul Özet Bu çalışmada ilaç sanayi kimyasal sentez atıksularının arıtılması sırasında laboratuar ölçekli tek ve iki fazlı anaerobik arıtma sistemleri kullanılarak sistemlerin arıtma performansları karşılaştırılmıştır. Ön asitleşme çalışmasında optimum işletme koşullarını belirlemek için;...
  3. Cam sanayii atıksularının arıtılması...

Cam sanayii atıksularının arıtılması ile ilgili elinde bilgi olan varsa paylaşırsa sevinirim...
  4. İlaç sanayi

merhaba arkadaşlar.endüstriyel atıksularının arıtımı desi ödevime yardımcı olur musunuz ? ödevim ilaç sanayi.bu endüstrinin naşıl çalıştığı buna ilişkin akım şeması ,prosesin kirlenme profili atıksu karekteristiği suyun deşarj standartları ve literatürden faydalanarak bu atıksu için 3 tane alternatif arıtma yöntemi belirlemem gerekiyor.kimler yardım edebilir nerelerden yardım almalıyım...