• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ilköğretim için acil sunumm:(

Ezgi Karabulut

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
danışamanlık
Arkadaşlar 20 martta ilköğretim öğrencilerine eğitim verilecek ve geri dönüşüm için acil güzel dikkat çekici bir video bulmam lazım bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Ayrıcada elinde sunum olan bana atabilirler mi acaba. şimdiden teşekkür ediyorum:(

Ezgi Hanım Bitirme tezimin bir parçasıydı ilkokul öğrencilerine geri dönüşümü anlatmak kendi hazırladığım sunumu paylaşıyorum. Umarım yardımcı olur.

Ekli dosyalar

• YENİ GERİ DÖNÜŞÜM.pptx
    5.2 MB · Görüntüleme: 119
Fatih Bey power point sunum halinde gönderdim. Sorun yaşanıyorsa farklı bir şekilde göndermeyi deneyebilirim.

Didem hanım doğrudur dosyayı indirip açmayı denedim fakat "ONAR" diye uyarı çıkıyor sürekli. Dosyayı rarlayarak gönderebilir misiniz tekrar?

rar ile sıkıştrdım. Bu kez açılır inş. :)

Ekli dosyalar

• YENİ GERİ DÖNÜŞÜM.rar
    5 MB · Görüntüleme: 146