Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Iller bankası derin deşarj

Konu, 'Deniz Kirliliği ve Kontrolü' kısmında Bahtiyar Karaca tarafından paylaşıldı.

1. Bahtiyar Karaca

Bahtiyar Karaca CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba belediyede çalışan arkadaşlara sorum kanalizasyon projesinin devamı niteliğindeki derin deniz deşarjı ihalesi için" çed gerekli değildir "belgesini belediye nasıl alıcaktır bu konuda bilgisi olan var mı teşekkürler şimdiden

2. kaanozdemir

kaanozdemir CMNet Üyesi

çed yeterliliği bulunan birkaç firmadan teklif alabilirsin. ihale usulü ile onlar projeyi hazırlar sunar ve takibini yaparlar. tabi bu hususta danışmanlık yapan firmalar bir takım evrak ve bilgi isterler senden. belediye kendi bünyesinde yeterliliği yoktur muhtemelen...

3. Bahtiyar Karaca

Bahtiyar Karaca CMNet Üyesi

Kaan bey bünyesinde Çevre Mühendisi olması yeterli mi çünkü çevre mühendisi varsa olur diyede söyleyenler var bu konuda bilginiz var mı

4. kaanozdemir

kaanozdemir CMNet Üyesi

bak şimdi sen çed gerekli değildir belgesi dedin yeni adıyla çed belgesi diye bu belgeyi almak için baktım senin tesis ek-2 kapsamında değerlendiriliyo ve proje tanıtım dosyası hazırlaman gerekiyo. hazırladığın proje tanıtım dosyası için de dediğim gibi çed yeterliliği bulunan bir firma dan bu hizmetleri alabilirsin ancak... ama senin dediğini bünyesinde çevre mühendisi bulundurma durumu ile ilgili olark ne yalan söyleyim hiç duymadım yine konuyu araştır ama... teklif istersen bizim firmadan sana teklif verebilirim... senin dediğin durum çed muafiyet için geçerlidir... muafiyet kapsamınada girmiyo malesef

İbrahim Güçlü bunu beğendi.
Iller bankası derin deşarj konusuna benzer içeriklerimiz
  1. iller Bankası Proje Talimatnameleri

İller bankası Projelerinin hazırlanmasına ait teknik şartnamalerin elimde olanlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sizlerde benim vermediklerimi ekleyerek iyi bir arşiv oluşmasına yardımcı olabilirsiniz.
  2. Deşarj İzni / Derin Deniz Deşarjı İzni

Bu ikisi arasındaki net farkı iyi bilen birilerinin yorumuna ihtiyacım var. Elimde bir tesis var. Bu tesisin 1999 da kurulmuş bir arıtma tesisi var. Bu tesis için şimdi izin almam gerekiyor ancak elde bir proje vb bir şey yok. Arıtma tesisi atıksuyunu denize deşarj ediyor, 300 - 400 m kadar ileriden. Ancak olayın karıştığı konu şu: Öncelikle alınacak izin deşarj izni mi dersiniz, derin...
  3. iller bankası

iller bankasında daha önce staj yapmış ve staj defterını paylaşbilcek arkdaşlar varmı acaba
  4. Iller bankasi işletme staji ?

Merhaba iller bankasında 'işletme' stajı sizce faydalı olur mu? Okul bitince arıtma tesisi proje kısmında çalışmak istiyorum .fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim teşekkürler ..