Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Illere göre iş güvenliği uzmanları listesi

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Serhat Güler tarafından paylaşıldı.

1. Serhat Güler

Serhat Güler CMNet Üyesi

2. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

İş güvenliği uzmanı olan meslektaşlar, listeye adınızı eklemenizi öneririm

3. Halil Yalçın

Halil Yalçın CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhablar iş sağlığı ve güvenliği eğitimini nerden uygun koşullarda alabilirim yardımınıza ihtiyacım var.

4. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Hangi ildesiniz Halil bey ?

5. Halil Yalçın

Halil Yalçın CMNet Üyesi

saolun Fatih bey.Diyarbakır

6. Ezgi Karabulut

Ezgi Karabulut CMNet Üyesi

aynen bnde ızmırdeyım nerden uygun kosullarda bulabılırm

7. Halil Yalçın

Halil Yalçın CMNet Üyesi

Ben d.bakırdayım buradan bi arkadaş ile görüşüyorum şu an,bilgi verecek.

8. Halil Yalçın

Halil Yalçın CMNet Üyesi

Bu günlerde bi iş teklifi aldım ama isg sertifam yok mayıstaki sınava kadar bana zaman tanırlarmı acaba ???

9. Fatih Özcan

Yetkilendirilmiş Eğitim Kurumları Listesi için Tıklayınız (Güncelleme 08.01.2013)

Ekli Dosyalar:

10. Fatih Özcan

İzmir 'de Martı Eğitim var. Gidip Serdar beye selamlarımı iletin yardımcı olur size.

11. Hülya Arslan

Hülya Arslan CMNet Üyesi

bende iş güvenliği mühendisi olarak çalışıyorum bulunduğum firmada mayısa kadar bekleyeceklerini belirttiler. yani o tamamen firmayla alakalı. daha önce geri çevrildiğimde olmuştu....

12. Ezgi Karabulut

Ezgi Karabulut CMNet Üyesi

Teşekkür ederim Fatih Bey :)

13. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

Arkadaşlar, e-katip sistemine kendiniz kayıt yapabiliyorsunuz,bilginiz olsun..

14. Halil Yalçın

Halil Yalçın CMNet Üyesi

Teşekkür ederim bilgilendirdiniz.

15. Recep Harmandar

Recep Harmandar CMNet Üyesi

Erzurum ATAİSİGEM var yanlız iki defa eğitim açıldı bir saatte kontanjan doluyor 40 kişi 2000 lira ücret iki grup .. ne yaptıysak bir türlü usulunce o gruplara dahil olamadık . enterasan olaylar dönüyor illa illegale (dayıya) başvurmak mı gerekir anlamadım .

Illere göre iş güvenliği uzmanları listesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İş güvenliği uzmanları mesleki sorumluluk sigortası

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARI MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTANIZ VAR MI? İŞ GÜVENLİK UZMANLARI MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI '''Bu sigorta ile sigortacı; sigortalının 4857 sayılı İş Kanunu kapsamında ve buna bağlı olarak düzenlenerek çıkarılan ve yürürlüğe giren veya daha sonra yürürlüğe girecek olan İş Sağlığı ve Güvenliği’ne ilişkin mevzuat çerçevesinde uygulama planları hazırlama, uygulamaların...
  2. Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri ile İş güvenliği Uzmanları Arasında Yapılan Sözleşmeler

Merhaba, Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri(OSGB) ile İş Güvenliği Uzmanları arasında yapılan sözleşmelerde bazı kilit cümleler kullanılmaya başlandı. Bunlardan en önemlisi; iş güvenliği uzmanının anlaşma yaptığı OSGB den ayrıldıktan sonra belli bir süre içinde hem OSGB nin çalıştığı müşterilerle hemde aynı sektörde rakip olmaması konusunda yaptırımlar sözleşeye yazılıyor.Eğer uzman çalışır...
  3. Illere göre 6331 isg kanunu tanıtım toplantıları

İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu 30.06.2012 tarihli ve 28339 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. Kanunla, kamudakiler dahil bütün çalışanlar ve işyerleri kapsama alınmakta; işyerlerinde risk değerlendirmesi yapılması ve bununla bağlantılı olarak önleyici ve koruyucu tedbirlerin alınması, çalışan sayısı ile ilgili bir sınırlama olmaksızın tüm işyerlerinde iş sağlığı ve...
  4. Çok tehlikeli işlerde görevlendirilebilecek (c) sınıfı iş güvenliği uzmanları hakkında önemli duyuru

Merhaba, İSG Katip'te aşağıdaki duyuruya rastladım. Çalışma Bakanlığı'nın sitesindeki duyuruya buradan ulaşabilirsiniz, İSG Katip'teki ekran görüntüsünü de ekte görebilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgisi olan kişiler paylaşımda bulunursa iyi olur. İyi çalışmalar. Çok Tehlikeli İşlerde Görevlendirilebilecek (C) Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları Hakkında Önemli Duyuru !!! Bilindiği üzere...
  5. Çsgb yetkilileri kocaeli'de iş güvenliği uzmanları ile buluşuyor!

Merhaba, İş sağlığı ve güvenliğine dair ilgisi,işi,sadece bilgisi olan, kafasında isg ile ilgili soru işaretleri dolaşan herkes davetlidir. Not : Katılım durumunuzu lütfen info@tugbacoskun.com.tr den belirtiniz.