• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Illere göre iş güvenliği uzmanları listesi

Yetkilendirilmiş Eğitim Kurumları Listesi için
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
(Güncelleme 08.01.2013)

Ekli dosyalar

• yetkilendirilmisegitimkurumlari-08.01.2013.xls
    93 KB · Görüntüleme: 26
@Halil Yalçın
bende iş güvenliği mühendisi olarak çalışıyorum bulunduğum firmada mayısa kadar bekleyeceklerini belirttiler. yani o tamamen firmayla alakalı. daha önce geri çevrildiğimde olmuştu....

Erzurum ATAİSİGEM var yanlız iki defa eğitim açıldı bir saatte kontanjan doluyor 40 kişi 2000 lira ücret iki grup .. ne yaptıysak bir türlü usulunce o gruplara dahil olamadık . enterasan olaylar dönüyor illa illegale (dayıya) başvurmak mı gerekir anlamadım .