Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yürürlükte Ilo 155 sayılı sözleşme

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ VE ÇALIŞMA ORTAMINA İLİŞKİN 155 SAYILI SÖZLEŞME

Resmi Gazete Tarihi: 13.01.2004 Resmi Gazete Sayısı: 25345

Kaynak: International Labour Organization, Resmî Gazete

Ekli Dosyalar:

Ilo 155 sayılı sözleşme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. sözleşme

arkadaşlar çevre il müd. benden firmayla yapacağım bi sözleşme istiyo daha önce yapan var mı yada eline çevre görevlisi sözleşmesi olan bi arkadaş var mı acaba hangi formatta hazırlanmalı bu belge?
  2. 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu hakkında bilgilendirme

6331 SAYILI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KANUNU BİLGİLENDİRME Bilgilendirme ektedir.
  3. Yürürlükte Ilo 161 sayılı sözleşme

İŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİNE İLİŞKİN 161 SAYILI ILO SÖZLEŞMESİ Resmi Gazete Tarihi: 13.01.2004 Resmi Gazete Sayısı: 25345 ILO Kabul Tarihi: 7 Haziran 1985 Kanun Tarih ve Sayısı: 07.01.2004 / 5039 Uluslararası Çalışma Bürosu Yönetim Kurulu’nun daveti üzerine, 7 Haziran 1985 tarihinde Cenevre’de yaptığı Yetmiş birinci Oturumunda, Uluslararası Çalışma Örgütü Genel Konferansı; İşçinin...
  4. Uruguay hava kuvvetleri'nin 571 sefer sayılı uçuşu.

Uruguay Hava Kuvvetleri'nin 571 sefer sayılı uçuşu Vikipedi, özgür ansiklopedi Konu biraz uzun ama soluksuz okudum diyebilirim. Uruguay Hava Kuvvetleri Uçuş 571 Kazaya uğrayan uçağın fotoğrafı- Yaz 1972 Özet Tarih:13 Ekim 1972 – 23 Aralık 1972 Kaza türü And Dağlarına çakılma Bölge Kalkış Montevideo, Uruguay İstikamet Santiago, Şili Yolcu sayısı 40 Mürettebat 5 Ölü sayısı 29 Kurtulanlar 16...
  5. Belediye ile sözleşme

merhaba arkadaşlar belediye ile anlaşma yapmamgerekiyor. belediyeyle gittimkonuştum benden sözleşme ve yasal dayanak istedi ben bunları nasıl bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim.