Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Imar ile ilgili taahhütname

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Levent Yavuz tarafından paylaşıldı.

 1. Levent Yavuz

  Levent Yavuz CMNet Üyesi

  Arkadaşlar imar ile ilgili 2004 öncesine yada sonrasına ait bir yapı olmadığı taahhüdü gerekli.
  eğer böyle bir yapı varsa nolcak. bunu taahhüd edemiyorsa yani , hangi yolu izleyeceğiz.
  teşekkürler.
   
 2. Uğur B.

  Uğur B. CMNet Üyesi

  yapı kullanım ruhsatın, izin belgesini yükleyeceksiniz. böylece yapının 2004 sonrasındaki yönetmeliklere uyduğunu göstermiş olacaksınız. kaçak bir yapı olmadığının ispatı olacak.
   
Imar ile ilgili taahhütname konusuna benzer içeriklerimiz
 1. imar planı

  mrh arkadaşlar atıksu arıtma tesisi için imar planı çizmem gerekiyor. elinde örnek olan arkadaş varsa yardımcı olabilir mi?
 2. taahhütname örneği

  Merahaba, Çalıştığım tesis için Geçici faaliyet belgesi başvurusunda bulunacağım.Tesis 2004 ten önce yapılmış bir bina.Bunun için bir taahhütname yazmam gerekiyor.Yönetmelikte 2004 ten önce yapılmış yapılar için 2004 ten sonra yapılmış bir yapı olmadığını belirten bir taahhütname örneği istiyor.Elinde örnek olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.Şimdiden teşekkürler.
 3. Yapı kullanma iznine ilişkin taahhütname

  Tesis yetkilileri tarafından imzalanan, 12/10/2004 tarihinden sonra yapılmış ve yapı kullanma izni bulunmayan tesislerinin olmadığına dair taahhütnamelere ilişkin çevre görevlisini yasal olarak bağlayan bir durum sözkonusu mudur? Biliyorsunuz online sistemde elektronik imza ile belgeleri imzalıyoruz. Bu konu hakkında yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler...
 4. 3. köprü imar plani iptal edildi!

  ÇED Yönetmeliği Geçici 3. Madde kapsamında DPT‘nin (Kalkınma Bakanlığı) yatırım programında yer aldığı belirtilerek 3. Köprü ÇED‘den muaf tutulmuştur. Yönetmeliğin bu maddesi Odamız tarafından dava edilmiş ve tüm ÇED muafiyetlerinin ortadan kaldırılması Danıştay‘ın kararları ile sağlanmıştır. 1 Nisan 2013 de tarafımıza ulaşan kararın hemen ardından, kararın mürekkebi kurumadan 5 Nisan 2013‘de,...
 5. Imar ile ilgili taahhtname

  2004 öncesi yada sonrası taahhütname ile ilgili bir dilekçe formatı varmı. biz hazırlasak olurmu yada elinizde varsa paylaşabilirmisiniz.