Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Imza kampanyasina destek verelim.

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Ercan Selvi tarafından paylaşıldı.

1. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

http://www.tmmob.org.tr/

Arkaşlar lutfen duyarsız kalmayın.. meslegimize sahip çıkalım ekmeğimizle oynuyorlar sadece iki kişinin ekmeği için belkide

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

imzamızı attık herkesin desteğini bekliyoruz..

onurcelep ve Ercan Selvi bunu beğendi.
  3. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

çevre muhendıslıgı ıscı sınıfı statusune gelmesın dıyorsanız..

Imza kampanyasina destek verelim. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İster misiniz İş Görüşmesi Tüyoları Verelim

İSTERMİSİNİZ İŞ GÖRÜŞMESİ TÜYOLARI VERELİM Başvurularınız sonunda, bir şirket sizinle görüşmek istedi, randevulaştınız. Görüşme sonunda ya işsizler kervanına ‘elveda’ deyeceksiniz ya da iş aramaya kaldığınız yerden devam edeceksiniz. İşte başarılı bir iş görüşmesinin püf noktaları… • Konuşmayı sakın, “Bir saniye” diyerek bölmeyin. • Yöneticiniz olacak kişiyle mümkünse önceden tanışmaya...
  2. E. imza veya Mobil imza kullanımı

Herkese selamlar... Çevre görevlisi sertifikası alıcağım bu E-imza veya mobil imza sahibi olan arkadaşlarımız sizce hangisi daha kullanışlı incelediğimde, yıllık ücretli olanlar var , avea ve turkcelde ama kullanış olarak hangisi daha avantajlı daha rahat ve kullanımı nasıldır?
  3. E-İmza ve Mobil İmza Sorunu Hk.

E-çevre izinlerinde e-imza yada mobil imza sorunu yaşayan arkadaşlar, yeniden deneyebilirler mi, sorunun çözülmüş olması lazım. İyi Çalışmalar Dilerim.
  4. Destek-Yardım!

Arkadaşlar yeni tesisimin teknik özellikleri ekte tecrübeli arkadaşlardan fikir ve öneri bekliyorum.Teşekkürler.
  5. E-İmza İçin kullanılan Dijital İmza Kurulum Programı Hk. (Olmazsa Olmaz)

Arkadaşlar E-Çevre İzinlerinde kullandığımız e-imza nın çalışabilmesi için gerekli http://izinlisans.cevre.gov.tr/DijitalImzaKurulum/DijitalImzaSetup.jar adresinden indirebileceğimiz DİJİTAL İMZA KURULUM PROGRAMI'nda "Yükle" butonunu tıkladığımızda erişim engellendi hatası ile karşılaştığımızda yapmamız gereken işlemleri paylaşmak istedim. Bu programı yüklemezsek "Lütfen...