• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İngilizce deneyimleri ve paylaşımları

Murat_Erdoğan

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar,

İngilizce birçoğumuzun kanayan yarasıdır diye tahmin ediyorum. Eğitim hayatı boyunca cüzi miktarda dersini alıp birde fırsat varken çabalamayıp şimdi iş hayatında eksikliğini hissedenler vardır benim gibi. Konuyu açmamda ki amaç, ingilizceyi bilenlerin veya belirli bir seviyeye gelenlerin izledikleri yolu öğrenmek ve belki de bu konu vasıtasıyla az bilen arkaşlarımıza ilerletmeleri için vesile olmak. İngilizceyle ilgili her türlü paylaşımınıza açık bir konu olsun istiyorum. Link, kurs, kitap aklınıza ne gelirse... Nasıl öğreniriz bu dili?

Yararlandığım linler:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .