Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Internete girme sıklığı

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında WalkMan tarafından paylaşıldı.

?

Ne sıklıkla internetteyiz ?

1. Sadece İşte

oy sayısı 3
    5,5%
  2. Sadece Evde

oy sayısı 8
    14,5%
  3. Evde ve İşte

oy sayısı 44
    80,0%
  1. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Yorumlarla birlikte bir anket yapalım.

2. NEGATOSKOP

NEGATOSKOP CMNet Üyesi

internet hayatımız olmuş, sadece evde ve işte mi? Wireless in bulunduğu her yerde, o yoksa vın var jet var,bilumum uçan obje var:D

3. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Ankete göre ensemden çıkan kabloyla nette geziyormuşum ben. Dur lan Matrix'ti o değil mi? :))))))

Kafa kağıdım yerine facebook profili, anlık yaptıklarımı söylebilmek için(örnek; çalışıyorum, yemekteyim,uykuda:) twitter, soruları cevaplamak için formspring, duygularımı anlatmak için blogspot kullanır olmuşum. MSN sürekli açık insanlarla konuşmak için onları titreştirir olmuşum, gerçek hayatta konuşmak için omuzlardan tutup sarsar gibi :)))

Seda Güney bunu beğendi.
  4. KaanDogukan

KaanDogukan Genel Yönetici

aynı zamanda uzatmaları oynuyor olmuşum.. kafam yerinde değil... :)

Melih Coşar ve Seda Güney bunu beğendi.
  5. Yunus Topal

Yunus Topal CMNet Üyesi

size katılıyorum ortam olduğu zaman pc başında diğer zamanlar da telefonla :D

Internete girme sıklığı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. AAT Numune Alma Sıklığı

Merhaba Arkadaşlar, Su Kirliliği Kontrol Yönetmeliği İdari Usuller Tebliğine göre; Numune alma sıklığı MADDE 5 – (Başlığıyla birlikte değişik:RG-12/5/2010-27579) (1) Çevre İzni belgesi alan kurum, kuruluş ve işletmeler için debisine göre numune alma sıklığının aşağıdaki Tablo 1’e göre yapılması gerekir. şeklinde. Ancak İşletme debisi olarak arıtma tesisi kapasitesi mi, ( yani proje...
  2. İSG yüksek lisans-B sınıfı uzmanlık sınavına girme hakkı

Merhaba arkadaşlar, Marmara'dan yeni mezun oldum. İSG üzerine yüksek lisans yapmak istiyorum. Yönetmeliklerdeki son durum nedir? Doğrudan B sınıfı uzmanlık sınavına girme hakkı hala devam etmekte mi yoksa C sınıfından mı başlamam gerekiyor? Bilgisi olan ?
  3. İşletmede oluşan katı/sıvı/gaz atıklarının uzaklaştırma şekli ve sıklığı hakkında bilgi yazısı

MERHABALAR , danışmanlığını yaptığım bir tesis için, 17 Aralık 2012 tarih ve 28145 sayılı resmi gazetede yayımlanan Gıda İşletmelerinin Kayıt ve Onay İşlemleri kapsamında Tesisimiz ile ilgili olarak Tarım İl Müdürlüğüne başvuru dilekçesi ekinde verilmek üzere, İşletmede oluşan katı/sıvı/gaz atıklarının uzaklaştırma şekli ve sıklığı hakkında bilgi yazısı istenmiştir , bu konu hakkında çalışması...