Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Iphone vb akıllı telefonlar için program

Konu, 'Diğer Mesleki Programlar' kısmında Cengiz İşleyen tarafından paylaşıldı.

1. Cengiz İşleyen

Cengiz İşleyen CMNet Üyesi

Bu konuda kullandığınız uygulamalar özellikle mesleki açıdan faydalı programları paylaşabilir seniz sevinirim. Yeni iphone kullanmaya başladım programlar deng geldikçe bende paylaşmaya çalışacağım.

2. Cengiz İşleyen

İphone İçin;
    Alet Çantam (şantiyecinin vazgeçilmezi :) )
    PCalc Lite----> güzel bir hesap makinesi....

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

4. Cengiz İşleyen

iphone için autocad ws açıklamaya ihtiyaç duymayan bir program sanırım :)

5. Cengiz İşleyen

android telefonlarda Autocad dosyalarını açabiliyor musunuz ?

6. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

programı yada linkleride paylaşırsanız sevinirim

7. Cengiz İşleyen

iphone için
    yazdığım program isimlerinin hepsi appstore de mevcuttur.

8. Cengiz İşleyen

İphone İçin;
    Havaalanı ------ > sık seyehat edenler için uçak durumlarını gösteren program.
    Genius Scan ----> kameradan tarayıp ister jpg ister pdf olarak kayıt yapabiliyorsunuz. (ben kartvizitlerin saklamak için kullanıyorum)
    Winzip ----------> sıkıştırılmış dosyaları açmak için.
    ilights -----------> kamera flaşını el feneri olarak kullanmak için

Filiz Bali ve berfijon05 bunu beğendi.
  9. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Evet programlar mevcut açabilirsiniz.

10. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

Link vererek konuşsak daha iyi olmazmı

Fatih Özcan bunu beğendi.
  11. Cengiz İşleyen

anroid için link hakkında bir şey söyleyemeyeceğim ama iphone için yazdıklarım appstoreden alınan isimlerdir. iphonedan yazıp ordan indirmek bana daha kolay geliyor.

12. berfijon05

berfijon05 CMNet Üyesi

işime yarıcak :)

Iphone vb akıllı telefonlar için program konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Siteye akıllı telefonlardan ulaşmak

Malum çağımız teknoloji çağı bende şöyle bir öneride bulunmak isterim malumunuz üzere son zamanlarda Tablet PC'ler ve Andoid işletim sistemine sahip Akıllı telefon diye tabir edilen cihazlar bir hayli yaygınlaştı . Bunun yanısıra bu forumda gittikçe markalaşıyor buna bir katkı olarak (normal şartlar altında ulaşabiliyoruz forma telefondan ama normal internet sayfası gibi açıldıgından biraz...
  2. Gürültü Modelleme Hesabı için Program Önerisi?

Gürültü modellemesi için önerebileceğiniz programlar nelerdir acaba? Ayrıca varsa elinizde olan programları paylaşmanız mümkün mü?
  3. Arıtma tesisi tasarımı için program önerileri

Arkadaşlar arıtma tesisi tasarımında kullanılan önerebileceğiniz hesap programları var mı? Hesapları excel de mi yapmak daha kolay olur yoksa lisanslı program kullanmak mı?
  4. Yenilebilir enerji ve akıllı binalar hakkında

Merhabalar ben tekirdağ namık kemal üniversitesinde son sınıf öğrencisiyim, bitirme tezim yenilenebilir enerji hakkında bu dönem, (ikinci dönem ise akıllı binalar üzerine fakat şimdilik 2.planda) ve sektörle iletişim kurmam; mümkün olursa örnekleri fotoğralamak ve konu hakkında bilgisi olanlar ile röportaj yapmam gerekiyor. Eğer yardımcı olabilirseniz memnun olurum, şimdiden teşekkür ederim.
  5. Eda yüksel halk için bilim, halk için mühendislik, halk için mimarlik sempozyumu 14-15 aralik 2013

Halk İçin Bilim, Halk İçin Mühendislik Mimarlık Sempozyumunu yapmaktaki amacımız; ülkemizde sistemin, bilim ve tekniğe nasıl baktığını, nasıl uyguladığını, ne için kim için kullandığını gözler önüne sermek ve ortaya çıkan sonuçların ışığında “Halk İçin Bilim, Halk İçin Mühendislik Mimarlık” kavramının temel ilkelerini ortaya koymak ve bu gerçeğe göre verilecek mücadeleyi halkımızla birlikte...