Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İş Akım ve Proses Özeti

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Orhan Kaan Türk tarafından paylaşıldı.

1. Orhan Kaan Türk

Orhan Kaan Türk CMNet Üyesi

Merhabalar , elinde herhangi bir fabrikanın bakanlığın belirttiği taslağa göre olan İŞ AKIM ve PROSES özeti bulunan meslektaşım varsa bir örnek yollayabilirse sevinirim.Yardımcı olabilecek meslektaşlarıma şimdiden çok teşekkür ederim.
    ( NOT: Fabrika ismini adresini vb. özel bilgileri silerek yollamanızda bir sakınca yoktur ).
    Uyarı : ( Etiklikten bilmemneden bahsedecek biri olursa sakın yorum yazmasın boşa kalabalık yapmasın , yardımcı olacaklar yazsın sadece ).

Brcnsrc bunu beğendi.
  2. Riday

Riday CMNet Üyesi

var ben tekstil fab için hazırladım. burda rsim ekle video ekle dısında dosya ekle seçeneği göremiyorum ???
    mail atabilirim

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Altta cevapla butonu yanında Gelişmiş butonun tıklarsanız. Dosya ekle butonu görebilirsiniz.

Tunç Bozkurt bunu beğendi.
  4. Riday

Riday CMNet Üyesi

Şimdi gördüm Fatih Bey.

5. Aykut Gökçay

Aykut Gökçay CMNet Üyesi

Burada da paylaşırsanız sevinirim :)

6. Metin Koci

Metin Koci CMNet Üyesi

ne lazım kaan söyle ben çizeyim sana??

7. Özge Yıldırım

Özge Yıldırım CMNet Üyesi

Hazırladığınız örnekleri Firma isimlerini silerek burada da paylaşabilir misiniz?

8. Serpil Yumrukaya

Serpil Yumrukaya CMNet Üyesi

tekstil fabrikası için banada lazım gönderebilirmisin

9. Riday

Riday CMNet Üyesi

'firma ile ilgili bilgileri silip gonderırmısın?' dıyorsunuz benım fırma bılgılerını sılıp gondermem sıze formatı yollamam demek . takıldıgınız yer olursa yazın yardımcı olmaya calısayım.
    iyi çalısmalar...

10. Hilal Çetin

Hilal Çetin CMNet Üyesi

Bitkisel yağ endüstrisi proses şemasıdır. Autocad çiziminin pdf olarak gösterimi ektedir.

Ekli Dosyalar:

Erhan Akkuş ve Volkan Canlıer bunu beğendi.
  11. Elif Kütahya Önal

Elif Kütahya Önal CMNet Üyesi

Size buradan bir taslağını gönderiyorum kendi hazırladığımı tam olarak paylaşamam ama aklınıza takılan bir yer olduğunda elimden geldiği kadarı ile yardımcı olurum.

Ekli Dosyalar:

Serhat Güler bunu beğendi.
  12. Volkan Canlıer

Volkan Canlıer CMNet Üyesi

arkadaşlar bakanlığın sitesindeki taslak proses özetinde 4. madde atıklar için tehlikeli atık ve ambalaj atıkları olarak 2 madde var eğer benim tesisim tehlikesiz atık geri kazanım ise bu iki maddeyi es geçip tehlikesiz madde geri kazanım olarak mı hazırlamalıyım yoksa illaki o iki maddeden bahsetmek zorundamıyız var yada yok diye çok acil yardımcı olabilecek var mı

13. hamzaakinal

hamzaakinal CMNet Üyesi

Hastane için hazırlamış olduğunuz iş akım şeması ve proses özeti hazırlamam gerek su an hazırlamış olan varmı denetimim var bir örneğe ihtiyacım var ilk projem yardıma ihtiyacım var !!

14. Serpil Yumrukaya

Serpil Yumrukaya CMNet Üyesi

ne kıymetli herkesin iş akım proses özeti sanki nükleer santralin iş akım proses özeti var elinizde onu saklıyosunuz.

Ahmed Arif Çelik ve Merve Çan bunu beğendi.
  15. Gülfem Polat

Gülfem Polat CMNet Üyesi

iş akım ve proses özeti firmalara özeldir ve gizli bilgilerdir kamuya açık alanda paylaşılmasını ben doğru bulmuyorum

Tunç Bozkurt bunu beğendi.
  16. Recep Harmandar

Recep Harmandar CMNet Üyesi

Elimde 7 Tane var Kendi hazırladığımız emin olun paylaşmak istiyorum zaten Bakanlığın vermiş oldugu Taslağa Şirketin bilgierini eklemişiz yani Hiçbir farkı yok takıldığınız yerlerde sormayı deneyin Hemen hazırı bulkayım derseniz yine birşey anlamazsınız içerikten iyice Kafanız karışır .

17. Recep Harmandar

Recep Harmandar CMNet Üyesi

Bazalt Ocağı ve Kırma Eleme Tesisi İş Akım Şeması Örneği Belki İşinize Yarar...

Ekli Dosyalar:

18. Emre Eryiğit

Emre Eryiğit CMNet Üyesi

Arkadaşlar bu konuda yardımcı olabilecek birisi var mı?

19. Emre Eryiğit

Emre Eryiğit CMNet Üyesi

Bu iş akım ve proses özetini hazırlarken işletmede faaliyet gösteren diğer bölümleride ayrıntılı olarak açıklamamız gerekiyormu?yoksa sadece yeni lisans alınacak bölümü hazırlasak yeterli olurmu?

20. Adil Serhat Özyeşil

Adil Serhat Özyeşil CMNet Üyesi

Slm arkadaşlar bana yangın söndürme cihazlarının dolum ve bakım tesisi için proses özeti lazım ve hiç bir örnek bulamadım acaba aranızda bana yardımcı olabilecek varmı . Şimdiden teşekkür ederim

İş Akım ve Proses Özeti konusuna benzer içeriklerimiz
  1. iş akım şeması ve proses özeti

herkese merhabalar..TAT a ait iş akım şeması ve proses özeti elinde mevcut olan var mı..? tesise ait özel bilgileri değil sadece gerekli benzer akım şeması ve proses özeti lazım. ilgilenen herkese şimdiden teşekkür ederim..
  2. Siteler için İş akım şeması ve proses özeti

arkadaşlar bana çok acil olarak siteler için iş akım şeması ve proses özeti örneği gerekiyor yardım edebilirseniz çok memnun olurum.
  3. iş akım şeması ve proses özeti

Günaydın arkadaşlar; ben bir maden ocağında yani işe başladım, bu yıl mezun oldum ve bu konuda çook deneyimsizim, iş akım şeması ve proses özeti (tesis ve atık barajı için ) hazırlamam lazım. bakanlığın uygun gördüğü formatı indirdim. fakat prosesleri hazırlamada yabancıyım, örnek bir format veya yardımlarda bulunabilecek arkadaşlar varmı? ilginiz için teşekkür ederim.
  4. ÖTA İş Akım şeması ve Proses Özeti

Arkadaslar merhaba, Bana öta için iş akım şeması ve proses özeti lazım. En azından iş akım şeması olursa çok sevinirim. Teşekkürler
  5. iş akım şeması ve proses özeti

Merhaba arkadaşlar beton santrali ve segment fabrikası için iş akım şeması ve proses özeti elinde olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.iyi çalışmalar..