Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İş arayan çevre mühendisleri.

Konu, 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Arkadaşlar bir çevre mühendisi arkadaşımız var (aynı zamanda c sınıfı isg uzmanı) iş arıyor yardımcı olabilecekler benimle irtibata geçebilirler mi acaba?

Ömerr_Karaa bunu beğendi.
  2. H. Mustafa Pekçetin

H. Mustafa Pekçetin CMNet Üyesi

Hangi İl?
    Hangi sektörde çalışmak istiyor?
    Danışmanlıkta çalışacaksa İzmir için ve 3 yıllık tecrübe varsa İstanbul için görüşebiliriz.

E.Avcı ve Fatih Özcan bunu beğendi.
  3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

3 yıl tecrübesi yok maalesef, izmir için sorarım uygunsa sana dönerim. teşekkürler :)

4. E.KAYA

E.KAYA CMNet Üyesi

hangi ili düşünüyor arkadaşın yada yaşıyor. samsun için iş arayan bilgileri çok geliyor bana. ama maaş konusunda beklentisi nedir o da önemli

E.Avcı bunu beğendi.
  5. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Kocaeli'de oturuyor, ama civar illerde de olabilir. Maaş beklentisini tam olarak bilmiyorum ancak eğer isterseniz sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirim.

6. E.KAYA

E.KAYA CMNet Üyesi

kocaelide bilinen maaş ortalamasından min %25 -35 daha az olduğu kesin samsunda. ben birkaç yere soracağım. size özel mesaj yazacağım. gerektiğinde iletişime geçeriz arkadaşınla

7. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Teşekkür ediyorum.

8. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Güzel bir konu olmuş iş arayan arkadaşlar burdan devam etse nasıl olur :)

9. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Bence güzel olur :)

10. H. Mustafa Pekçetin

H. Mustafa Pekçetin CMNet Üyesi

Evet güzel olur.
    İzmirde çalışacak Danışmanlık hükümlerine hakim Çevre Danışmanı arkadaş arıyoruz. İlgililere ilanen duyurulur:)

heval21.73, E.Avcı ve Nuri Ünal bunu beğendi.
  11. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

İş arayan arkadaş benimle temasa geçerse sevinirim.
    ister ise özelden cv gönderebilir.
    gebze izmit arasında eleman arıyoruz.

Zehra Yenideniz ve E.Avcı bunu beğendi.
  12. Merve Kuru

Merve Kuru CMNet Üyesi

Bende C Sınıfı Sertifikaya sahibim.Çevre Görevlisi Belgemde var ve iş arıyorum.Adana ve çevresi olablir.Yardımcı olursanız sevinirim arkadaslar .
    kmervekuru@hotmail.com

Fatih D. ve sevinç bozkurt bunu beğendi.
  13. Oğuzhan Başıbüyük

Oğuzhan Başıbüyük CMNet Üyesi

Ben iş arayan Çevre Mühendislerine mesleki tavsiyelerde bulunmanın burada iş bulmalarından daha faydalı olacağını düşünüyorum. Öncelikle ne aradığınızı iyi bilin ve var olana uyum sağlamaktansa kendiniz için var olana yönelin. Hayalleriniz, hevesleriniz ve idealleriniz erken vakitlerde son bulmasın. Çevre Mühendisi olarak 2000-3000-4000 vb. maaşlar alabilmenin yolu 3 yıllık tecrübeden değil var olan sistemin değişmesinden geçer. Sen Çevre Görevlisi olduğun zaman sistemin bir parçası olacak, herkes yiyecek sen çalışacaksın. Mesele bu sisteme dur demektir. Eğer iş bulayım bitsin mantığındaysan hayata 10 yıl geç atılmaya razı olmuşsun demektir. Herkes için hayırlısı olsun.

14. gülay

gülay CMNet Üyesi

mezuniyet yılı, ikamet ilçesi, maaş beklentisi, daha önceki tecrübelerini bilebilseydik iyi olurdu.Gebze ve çevresinde ikamet eden çevre mühendisi aranmaktadır arkadaşlar, tercihen yeni mezun yada 1 yıllık tecrübe.

E.Avcı bunu beğendi.
  15. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Bende çevre teknikeriyim arkadaşlar :) es geçmeyin bilecik taraflarında lazım olursa es geçmeyin :)

Fatih Özcan bunu beğendi.
  16. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

Askerden döndüm iş bakıyorum. Şuan görüştüğüm bazı yerler var 2 hafta içinde netleştireceğim. İstanbulda satış üzerine tercihimdir.. Tecrübem var. İlgilenenler özelden mesaj atabilir.

17. Hüseyin Özçelik

Hüseyin Özçelik CMNet Üyesi

@Gülay Kudret Birdal hanım gebze çevresinde askerliğini tamamlamış çevre görevlisi belgesi+ c sınıfı igu iş arayan arkadaşım var isterseniz yönlendirelim mail ya da iletişim adresinize

18. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Aslinda ozgecmislerin yüklenip işverenlerin ulaşabileceği bir veritabanı yapılabilir mi ne dersin sayin Fatih Özcan ? :)

E.Avcı, Duygu Dilek ve Can Doğan bunu beğendi.
  19. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Cihan yapılabilir tabi ama işkur tepemize çöker sonra :)

Maddi cezası var işkurdan izin almadan yapmanın, izin almanında ayrıca maddi külfeti var :D

20. gülay

gülay CMNet Üyesi

info@durucevre.com adresine cv yollayabilir misiniz, Gebze çevresi çalışmayı düşünen arkadaşlarım, not olarak Gülay Birdal ın dikkatine yazarsanız bakabilirim

Nrcn_33, Zehra Yenideniz ve E.Avcı bunu beğendi.
İş arayan çevre mühendisleri. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. TMMOB Çevre Mühendisleri Odası'na göre Çevre Mühendisliği

[COLOR="Red"]TMMOB Çevre Mühendisleri Odası'na göre Çevre Mühendisliği Çevre Mühendisliği Hakkında 1970’li yıllarda artan çevre sorunlarına karşı bütün Dünya’da yükselen çevreci hareketlere Ülkemiz de kayıtsız kalmamış bu alanda yasal düzenlemeler ve kurumsal yapılanmaların yanında üniversitelerde çevre konusunda teknik eğitim de verilmeye başlanmıştır. Halen üniversitelerin...
  2. Tüm Çevre Mühendisleri Çevre Görevlisi Belgesi Alıyor

Merhaba arkadaşlar, Çevre Mühendislerininde Sınava Tabi Tulacak konu taslak ama en kısa sürede bütün Çevre Mühendisi Arkadaşların Belgesyi almasını sağlayalım. Sevgi ve Saygılarımla.
  3. “genç” Çevre Mühendisleri

Merhaba; Bu bir çağrı metnidir. Birlik olmaya, kazanma ve kaybetmede yan yana durmaya, “çevre” ve “emek” katline karşı en önde saf tutmaya, meslek onurunu savunmaya ve en çokta BİZ olmaya çağrıdır. İdealimiz olan “ortak bir söylem” edinmeye çağrıdır. Gönülleri kırmayan ve kırdıklarımızdan özür dileyen bir dost çağrısıdır. Düzenbazlar köşeleri tutmuş, kuytuda pazarlık saltanatı konuşulur...
  4. Toplumcu Çevre Mühendisleri

Çevre Mühendisliğini toplumsallaştırmak; meslek onurumuzu korumak ve yükseltmek; bilimin ışığında toplum ve kamu yararı için çalışmak; mesleki bilgi ve birikimlerimizin tüm toplumla paylaşılabildiği ortamları yaratmak; doğal ve kültürel varlıklarımıza sahip çıkmak; çevre ve halk sağlığı için kentsel çevre sorunlarına müdahil olmak; kentlerimizi rant alanları olarak gören anlayışlarla mücadele...
  5. Türkiye çevre mühendisleri ve aktif çevre mühendisleri ortak basın bildirisi

Değerli Meslektaşlarımız, Odamız seçimleri için çıktığımız yolda desteklerinizi bekliyoruz.. Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şube Seçimine Katılacağımız Yönetim Kurulu Listemiz: ASİL 1- Erhan ER 2- Ramazan GÜRLEYEN 3- Rahşan ULUS 4- Mustafa PEKÇETİN 5- Serhan MADEN 6- Mustafa GÜLÇEK 7- Ersin KARAHASANOĞLU YEDEK 1- Ufuk IŞIK 2- Yusuf ÇAKILKAYA 3- Sadettin ŞAHİN 4- Mustafa YANMIŞ 5- Fatih...
  6. Çevre mühendisleri ve çevre şehircilik bakanliği

Değerli meslektaşlarım önümüzde 2012 yılına dair son atama dönemi var. çevre ve şehircilik bakanlığı çevre mühendisi dışında ne kadar mühendis varsa (başta inşaat) atadı. peki bize sıra ne zaman gelecek ya da sayın bakanımızın bize yönelik çalışmaları nelerdir? bunun yanı sıra biz mühendisler bu durumun düzelmesi için neler yapıyoruz? arkadaşlar dışarıda çevre mühendisi arkadaşların 500-1000...
  7. Iş arayan çevre mühendisi arkadaşlar.

Arkadaşlar iş arayanlarınız varsa bana dönüş yapsınlar, afyonda büyük bir firmada pet geri dönüşümü yapan bir fabrikada görev almak isteyen varsa irtibata geçsin benimle.
  8. Çevre mühendisleri için çevre görevlisi aday başvuruları başladı.

T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI ÇEVRE MÜHENDİSLERİ İÇİN NİSAN-MAYIS AYLARINDA DÜZENLENMESİ PLANLANAN ÇEVRE GÖREVLİSİ ADAY EĞİTİMİ ÖN TALEP için http://basvuru.tucev.org/basvuru adresinden üye olmanız ve giriş yaptıktan sonra ilgili sekmede bilgileri doldurup kayıt olmanız gerekektedir. Yeterli sayıya ulaşılması durumunda eğitim açılacaktır. Aksi durumda Eylül'den önce olmayacak :(
  9. Yenilikçi çevre mühendisleri

Yenilikçi Çevre Mühendisleri YENİLİKÇİ ÇEVRE MÜHENDİSLERİ DİYOR Kİ; Biz Çevre Mühendisleri yıllarca mesleki itibarımızın artması, daha kaliteli ve yüksek standartlara sahip çalışma koşulları için çalışan ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI beklentisindeydik. Ancak gelinen noktada bu bekleyişin zaman kaybından öte olmadığı gerçeği ve düşüncesiyle, biz YENİLİKÇİ ÇEVRE MÜHENDİSLERİ olarak ÇMO Ankara Şube...
  10. Iş arayan çevre mühendisi

Arkadaşlar merhaba. Çanakkale Çan'daki şantiyemizde çalışabilecek olan en az iki yıl çevre görevlisi belgesini işletmiş olan iş arkadaşı arıyoruz. Çok acil.lütfen bana ulaşın. Tel :0531 101 49 50