• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben iş arayan Çevre Mühendislerine mesleki tavsiyelerde bulunmanın burada iş bulmalarından daha faydalı olacağını düşünüyorum. Öncelikle ne aradığınızı iyi bilin ve var olana uyum sağlamaktansa kendiniz için var olana yönelin. Hayalleriniz, hevesleriniz ve idealleriniz erken vakitlerde son bulmasın. Çevre Mühendisi olarak 2000-3000-4000 vb. maaşlar alabilmenin yolu 3 yıllık tecrübeden değil var olan sistemin değişmesinden geçer. Sen Çevre Görevlisi olduğun zaman sistemin bir parçası olacak, herkes yiyecek sen çalışacaksın. Mesele bu sisteme dur demektir. Eğer iş bulayım bitsin mantığındaysan hayata 10 yıl geç atılmaya razı olmuşsun demektir. Herkes için hayırlısı olsun.

Askerden döndüm iş bakıyorum. Şuan görüştüğüm bazı yerler var 2 hafta içinde netleştireceğim. İstanbulda satış üzerine tercihimdir.. Tecrübem var. İlgilenenler özelden mesaj atabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...