• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu tereddüt hep olacak heba olmaz diye düşünmeyin yani siz iyi bir çalışma ile atanmanız olur atanan kişilerden neyimiz eksik ki yani sadece ders çalışmak yani oturup çalışırken hazırlanıyım diye düşünüyorsanız emin olun olmuyor işin yorgunlugu stresi çalışmaya engel bn bira aydır ders çalışmaya başlayacam diyom ama işin yorgunluğu başlatmıyor @gamzeyilmaz1525
@Fatma Gül Es hanımında dediği gibi hepimiz bu yollardan geçtik kaç ay işsiz kaldık ne kadar eş dost varsa haber edin eğer farklı şehirlerde çalışma imkanınız varsa çalışın tecrübe kazanırsınız daha sonra aileninizin yanına döner iş imkanı bulursunuz tecrübe ile inşallah bira an önce iş bulursunuz başarılar diliyorum.

@gamzeyilmaz1525
bence dersane olmalı. disiplin açısından. kendine güveniyorsan sıkı bir plan yaparım eksiğimde yok zaten diyorsan kendin çalış. bana dersane mantıklı geliyor

Bnde şahsi fikrimi söylemek isterim bende dersaneyi mantıklı bulmuyorum internetin varsa eğer dersaneyi evine taşıyabilirsin üstelik dersaneye kayıt olup hocayı beğenmeyebilirisn ama youtube da bir sürü videolar var etkili olduğunu düşünüyorum.
Bu noktada @Gülşah Albayrak hanımın dediği gibi tek başıma çalışabilirim dersen ne güzel ama yok ben tek üstesinden gelemem dersen disiplin açısından dersane gerekli

@glcndgn
size katılıyorum. eğer disiplinli bir şekilde plana uyulursa ve ortamda varsa evde çalışılabilir. ama benim gibi iki çocuğu olan biri için imkansız. :D 2012 deki sınav için dersaneye yazıldım baktım olmayacak işi bıraktım baktım yine olmuyor oğlum ne zaman ders çalışmak istesem rahat bırakmıyor. son iki ay vardı sınava sabah 8 akşam 8 dersanede çalışmaya başladım. keşke imkanım olsaydı daha önce o tempoda çalışsaydım dedim. ama olmadı :(. hedef 2018 sınavı :huhuu::huhuu:

Ben geçen sene dershaneye gittim. Bu sene gerek gormuyorum. Bilgilerim taze sayılır. Bir iste calismiyorum su anda ama dershaneye gerek duymuyorum gerçekten.

Merhaba arkadaşlar bende çevre mühendisiyim (C sınıfı iş güvenliği uzmanıyım)
Adana'da ikamet ediyorum ,Mersin'de de yaşabilirim. İş arıyorum

Allah herkesin yar ve yardımcısı olsun.
KPSS'den yüksek not alabileceğinize inanıyorsanız ( ben inanmıyorum üni'yide 0 sözelle kazandım) çalışın girin devlete bıktım artık bakanlıkta il çevrede çevre mühendisi olmayan insanları görmekten onlara laf anlatmaktan. Özel sektör 90'lar süperdi 2000 li yıllarda geriledi. 2005^'ten sonra katledildi. özelde 1000-1500 tl arası mühendis işe başlarken devlette 3000-3500 TL bandında işe başlamaktadır. Gerisini siz düşünün artık.

İstanbul (Zeytinburnu) Doğa Çevre Firmasına Çevre Görevlisi aranmaktadır. İstenilen Özellikler;
-Bayan
-Çevre Görevlisi Belgesi ile 2 yıl çalışmış,
-Aktif araç kullanabilen
-Sigara içmeyen
Bu özellikleri taşıyorsanız bize mail atın
İslam@dogacevre.com.tr

Kocaeli İzmitte bulunan ve Çevre danışmanlığı konusunda faaliyet gösteren firmamıza (Konseç Çevre ve İş Güvenliği Teknolojileri) 1 adet Çevre Görevlisi aranmaktadır.

İstenilen Özellikler;

-Bay/bayan
-Çed veya çevre danışmanlığı konusunda 1-2 yıl tecrübeli
-Aktif araç kullanabilen
-Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış yada muaf

CV'lerinizi cevre1@konsec.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

Not: Askerlik sebebi ile işten ayrılacağım için gelecek arkadaş benim firmalarımı devralacaktır.

Çanakkale' de bulunan ambalaj atığı toplama-ayırma tesisimize saha içerisinde görev alacak Çevre Mühendisi aranmaktadır.

İstenilen özellikler;
- Bay
- C sınıfı iş güvenliği belgesine sahip
- Çevre görevlisi belgesine sahip
- B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen
- Askerliğini tamamlamış veya muaf
- Çanakkale'de ikamet eden veya edebilecek olan

İlgilenen arkadaşlar Cv'lerini info@ba-ros.com.tr adresine gönderebilirler.

kpss 2016 için mühendis olarak yanlış bilmiyorsam türkiye geenelinde 39 kadro açıldığını duyurdu. Bu durumda kpss hazırlanmakta mantıklı gelmiyor ki.

Herkese merhaba. Yarım sene arıtma sektöründe çevre mühendisliği yaptım. 3 yılı aşkın süredir enerji sektöründe satış bölümünde çalışıyorum. Kendi mesleğimi yapmak istiyorum ancak birkaç yerle görüştükten sonra geri dönemedim. Belli bir konuma geldikten sonra ve belli bir yaşa erişince çok düşük şartlarda başlamak zor oluyor. İstanbul Anadolu yakasında arayış içinde olanlar irtibata geçebilir. Üzerinde konuşuruz.

Bu arada yeni mezun arkadaşlara önerim. İş ilanlarına bağlı kalmamaları. Bir ilana başvurduğunuzda 100 ü aşkın kişiyle yarışacaksınız. Güzel bir CV ile çalışmayı istediğiniz firmaların insan kaynakları mailine eğer bulamazsanız info adreslerine önyazınızla beraber mail atın. Ben ilk işimi böyle bulmuştum yoksa 100 kişi arasından, işverenin beni seçmesini gerektirecek önemli özelliklerim yoktu.

iş arayan arkadaşlara tavsiyem hurda söktöründe aracılık yaparak iyi bir gelir elde edebilirsiniz. Bir kaç geri dönüşüm firmasıyla anlaşın ve atık bulup komisyon alın.

arkadaşlar ambalaj atığı kontrolü yön. gereği yeni yetkilendirilmiş kuruluş PAGÇEV bünyesinde Atık Yönetimi Uzmanı ve Satış Mühendisi istihdam edilecektir. ilanı aşağıdaki linkden inceleyebilirsiniz.
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...