• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar çorum samsun amasya tokat illerinden herhangi birinde farketmez iş arıyorum çevre görevli belgem var 6 ayl danışmanlıkta çalıştım. Danışmanlık haricinde iş ilanı bilgisne sahip arkadaslar varsa yazarlarsa sevinirim

Merhaba arkadaşlar,
Antalya da çalışmak üzere iş arıyorum...

-Çevre Görevlisi belgem var,
-Çevre Laboratuvarında 2 seneye yakın çalıştım,
-Su-Atık su dan Numune Alma yetkim var 2017 sonuna kadar geçerli,
-B Sınıfı Ehliyetim var

İlgililer iletişime geçerse sevinirim, saygılarımla.

Bahçelievlerdeki ofisimizde görev alacak en az 3 yıllık çevre görevlisi belgesi ve en az B sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sertifikası olan çalışma arkadaşları aranmaktadır. İlgililerin muhendis.emin@gmail adresine CV lerini mail atmaları gerekmektedir.

Atıksu Arıtma ve Çevre Danışmanlık hizmetleri sunan firmamız Bilçev Mühendislik bünyesinde istihdam edilmek üzere;

- Çevre danışmanlık hizmeti verdiğimiz firmalarda çevre görevlisi olarak görev alacak,
- B sınıfı ehliyeti olup aktif araç kullanabilen,
- Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun,
- Tercihen çevre danışmanlık sektöründe en az 1 yıl aktif olarak çalışmış,
- Yazılı ve sözlü iletişim gücü yüksek,
- Çevre İzin süreçleri ve Çevre Mevzuatına hakim,
- İzmir’de ikamet eden Bay/Bayan Çevre Görevlisi alınacaktır.

İlgilenen adayların CV lerini funda@bilcev.com.tr adresine göndermeleri rica olunur.

Arkadaşlar Ankara'da bulunan firmamıza çevre danışmanlığı alanında görev almak üzere çevre görevlisi belgesine sahip çalışma arkadaşı aranıyor. İlgilenenler lütfen benimle iletişime geçsin.

Merhaba arkadaşlar,

Kocaeli ya da Antalya'da kendimi geliştirebileceğim bir iş arıyorum. Yeni mezunum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar;

İş arayanlar kervanına bende katıldım. Bursa 'da ikamet ediyorum. 2 yıllık Atıksu Arıtma ve Çevre Danışmanlık tecrübem var. Yardımcı olabilecek olan varsa çok sevinirim.

Bana gelen bir mail...
Cevre gorevlisi belgesi olan cevre muhendisi aranıyor cok acil tanidigi olan yada kendisi is arayan var midir (KONSEÇ Çevre ve İş Güvenliği Teknolojileri iletişim: 0262 322 76 98)
İzmitte ikamet sarti aranmaktadir.

Merhaba arkadaşlar,atık su analiz deneyimi olan çalışma arkadaşları arıyoruz. Laboratuvarımız Aydın'da. Bizimle çalışabilecek arkadaşlar info@megalab.com.tr mailinden irtibata geçerse sevinirim.

Yeni mezun oldum ne iş deneyimim var nede herhangi bi belgem zaten çevre görevlisi belgesine yaklasilmiyo bile deneyimsiz is ilanları olursa msj atar misiniz tercihen erzurum ve çevre iller

@CMNet

Durum kötü kardeş. Kış ayındayız ve biliyorsun ki neredeyse inşaata dayanan bir sektör olarak kışın biraz daha işler durgun gider :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...