• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhabalar,bende iş arıyorum.Yeni mezunum, isg eğitimi aldım sınavı bekliyorum,cevre görevlisininde eğitiminin başlamasını bekliyorum.Zonguldak ve çevresi tercihimdir. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar, 2015 Çevre Mühendisliği mezunuyum çevre görevlisi belgesine sahibim isg eğitimi aldım sınavı bekliyorum Netcad sertifikam var ve Autocad kullanabiliyorum B sınıf sürücü belgem var ve iş aramaktayım şuan daha önce 1 sene İnşaat da şantiye şefliği deneyimim var İstanbul veya başka illerde uygun bir iş varsa m.zulkuf.kaya@gmail.com adresinden bana yardımcı olursanız sevinirim.

2015 mezunuyum çevre görevlisi belgesini 1 ay içinde alaçam B sınıfı ehliyetim var Mersin ve Adana çevresi iş arıyorum
İletişim :nrcn2333@gmail.com

Merhaba, yeni mezunum İzmir ve çevresinde iş arıyorum. Şuan için çevre görevlisi belgem yok ancak eğitime kayıt oldum tarihini bekliyorum. Ayrıca İş güvenliği eğitimimi tamamladım. Aralık ayında da sınavına gireceğim.

TANRIKULU PLASTİK A.Ş
Çevre mühendisi iş ilanı
Kocaeli'de İzmit şubemizde çalışmak üzere;
* Askerlik görevini tamamlamış,
* Yoğun iş temposuna uyumlu,
* Üretim planlaması yapabilecek ,
* Kocaelide ikamet eden,
* Sonuç ve çözüm odaklı çalışabilen,
* Aktif olarak saha operasyonlarında görev alabilecek ,
* Planlı sistemli hareket eden , analiz yapabilen ve inisiyatif kullanabilecek ,
* Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olmuş ,
* İletişim becerileri güçlü , ekip çalışmasına yatkın çalışma arkadaşları yetiştirilmek üzere firmamız bünyesine alınacaktır ... ilgili arkadaşların dikkatine

İletişim: 0262 335 12 88
Cv'lerinizi ugurozalp@tanrikulu.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

MERSİN ÜNİVERSİTESİ 2014 MEZUNUYUM AÇILAN ÇEVRE GÖREVLİSİ EĞTİMİNE DEVAM EDİYRM 15-20 GÜN İÇERİSİNDE BELGEMİ ALACAĞIM YALNIZ HENÜZ BİR TECRÜBEM YOKTUR MALATYA DA İKAMET EDİYORUM MALATYA BALIKESİR BURSA İSTANBUL İZMİR BÖLGESİNDE YENİ MEZUN ÇALIŞTIRABILIRIM DIYEN KİŞİLER İRTİBATA GEÇEBİLİR MISINIZ ACABA ?:) yada Malatya da olupta çalışan varsa iş konusunda tecrübe edinebilmem için yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...