• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba arkadaşlar. Sakarya Üniversitesinden mezunum. Çevre görevlisi belgem mevcuttur. İş için şehir değiştirebilirim. Cv mide paylaştım. İlgilenen arkadaşlar iletişime geçerse sevinirim. İyi günler dilerim. :)

Ekli dosyalar

• CV_elif-akbey_.pdf
    207.6 KB · Görüntüleme: 164
İzmirde faaliyet gösteren çevre danışmanlık firmamızda çalışmak üzere;

Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümlerden mezun,
Çevre Görevlisi Belgesine sahip,
Raporlama becerisi kuvvetli,
Bay – Bayan (Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış),
Aktif olarak araç kullanabilen,
MS Office programlarını kullanabilen,
Takım çalışmasına uyumlu, etkin iletişim kurabilen,
Takım arkadaşı aranmaktadır.

Yukarıda belirtilen özelliklere sahip adayların fotoğraflı özgeçmişlerin verilen adrese mail atmaları gerekmektedir.

Adres: Kısıkköy Sanayi Sitesi Estim 3. Cadde No: 1/i Menderes-İZMİR
Telefon: (0232) 257 52 87
E mail: fikretpeker@atilimcevre.com.tr

Merhabalar,
2016 Karabük üniversitesi Çevre Mühendisliği mezunuyum.
Çevre Görevlisi Belgesine sahibim İSG eğitimi aldım sınavı bekliyorum.
Autocad kullanabiliyorum B sınıf sürücü belgem var ve iş aramaktayım.
Bursa veya başka illerde uygun bir iş varsa isikmuhammed92@gmail.com adresinden veya (537)455 15 88 No'lu Numaramdan bana yardımcı olursanız sevinirim.
İyi çalışmalar Dilerim.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 2016 Çevre Mühendisliği Bölümü mezunuyum. Çevre Görevlisi Belgesi eğitimimi tamamlamak üzereyim. Autocad,mc office (word,excel,powerpoint..) programlarına hakimim. B Sınıfı sürücü belgesine sahibim ve İSTANBUL Kartal'da ikamet etmekteyim. İstanbul' da iş aramaktayım. Yardımcı olabilecek arkadaşlar mail adresim merveosma@windowslive.com
Teşekkürler...

Cumhuriyet üniveristesi 2015 mezunuyum. Çevre görevlisi belgesine sahibim. B sınıfı ehliyetim var . bilgisayar sertifikam var . stajlarımı çevre ve şehircilik bakanlığı Çed ,Tokat Atıksu arıtma tesisi lab. Ve işletme,Tokat -zile-turhal-pazar katı atık birliği ve Tokat tıbbi atıkta yaptım ve 9 aylık Tokat atıksu arıtma tesisinde iş tecrübem bulunmaktadır.Online sistem (Sais) sertifikam var . Özellikle tesis olarak kendimi geliştirebileceğim iş aramaktayım.ozgenur.yigiter@gmail.com

Merhabalar arkadaşlar Kent çevre danışmanlık firması için Malatya da ikamet eden sürücü belgesine (aktif araç kullana bilen ) ve çevre görevlisi belgesine sahip bay arkadaş aranmaktadır.İlgilenenler 0506 542 96 69 Hasan Beyle görüşsün. İlanın benle alakası yoktur.

cumhuriyet üniversitesi 2016 mezunuyum Çevre Görevlisi Belgesi eğitimimi tamamlamak üzereyim. Autocad,mc office (word,excel,powerpoint..) programlarına hakimim.izmir bucada ikamet etmekteyim. izmir ve cevresinde iş aramaktayım umitgozel@hotmail.com

İyi akşamlar buraya daha önce de iş aradığımı belirtmiştim ancak ne yazık ki henüz bir iş bulamadım. Balıkesir Haziran 2016 mezunuyum. Çevre Görevlisi belgem mevcuttur. Balıkesir, İstanbul öncelikli olmak üzere ve kalacak yer olması durumunda diğer illerde de çalışabilirim. MS Office ve Autocad ileri seviyede hakimim. B sınıfı ehliyetim var ama aktif araç kullanamıyorum. Staj olarak arıtma tesislerinde ve altyapı şantiyesinde görev aldım.

Mail : yusufkemalozden@hotmail.com

2016 Haziran mezunuyum. Askerlik ile bir süre ilişiğim yok, orta düzeyde İngilizce biraz da İspanyolca dil biliyorum. mc office, autocad, arcGIS programlarına hakimim. Çevre görevlisi belgesini şu sıralar almak üzereyim. Şehir farketmeksizin iş ihtiyacım var. Seyahat engeli vs gibi bir durum söz konusu değil. Yurt dışı tecrübem var, olması durumunda firmalar için yurt dışına gidebilirim.

@Salih Sancar Tural üni döneminde hocamız arcGIS başlı başlına bir para kazanma aracıdır kullanmayı çok iyi öğrenin derdi. Sen yanına dillerde eklemişsin. allahım tüm iş arayan meslektaşlarımın yardımcısı olsun merak etmeyin rabbim emekleri zayi etmez.

@tuubabdullah amin inş. evet elimden geldiğince birşeyleri üst üste koymaya çalıştım. arcGIS'e ultra hakim değilim elbet. Varşovadayken almıştım o dersi, gelince birde Türkiyede alınca tuzu biberi oldu, pekişti biraz. Bakalım sabırla uzun bir süredir bekliyoruz kısmet.

@Musa_Sarı bey siz hala personel arıyor musunuz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...