• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2015 çevre mühendisliği mezunuyum çevre görevlisi belgem ve B sınıfı ehliyetim vardır Elazığ ve Tunceli civarı iş arıyorum

Aksaray Üniversitesi 2016 çevre mühendisliği mezunuyum.çevre görevlisi belgem ve B sınıfı ehliyetim bulunmaktadır.Şuan Aksaray üniversitesi'nde iş sağlığı ve güvenliği alanında tezsiz yüksek lisans yapmaktayım.Aksaray ve çevresinde iş aramaktayım.

Artan iş potansiyeli nedeniyle, kuruluşumuza Çevre Mühendisi bay takım arkadaşları aramaktayız.

İzmir'de ikamet eden veya edebilecek,
Çevre Görevlisi Belgesi'ne sahip,
Sanayi Tesislerinde veya Danışmanlık sektöründe Çevre Danışmanlığı konusunda minimum 1 yıl tecrübeli
Çevre Mevzuatına hakim
İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, iyi organize olabilen ve sonuç odaklı çalışabilen
Seyahat engeli bulunmayan
Aktif araç kullanabilen

İsteyenler tarikcan@procedcevre.com.tr veya tarikcn@gmail.com adresine özgeçmişlerini gönderebilirler.

@Uzak Doğu evet izmirde ikamet şartımız var.

Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümlerden mezun,
ÇED Yeterlik Tebliğinde belirtilen özelliklere sahip (5-1-a kapsamında),
ÇED sürecinde aktif olarak görev alabilecek,
Raporlama becerisi kuvvetli,
Çevre görevlisi belgesine sahip,
Bay – Bayan (Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış),
Aktif olarak araç kullanabilen,
MS Office programlarını kullanabilen,
Takım çalışmasına uyumlu, etkin iletişim kurabilen,
Takım arkadaşı aranmaktadır.

Yukarıda belirtilen özelliklere sahip adayların fotoğraflı özgeçmişlerin verilen adrese mail atmaları gerekmektedir.

Adres: Kısıkköy Sanayi Sitesi Estim 3. Cadde No: 1/i Menderes-İZMİR
Telefon: (0232) 257 52 87
E mail: fikretpeker@atilimcevre.com.tr
[TBODY] [/TBODY]

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Orakçı şirketler grubu çevre mühendisi Arayışında kriterlerde bir tık daha koymuş. Yunanca dil yanında ingilizce de istemiş..Sanırsın şirkete CEO yapacaklar..Maaş sorsan taş patlasın 2000 TL verirler bence...

İlkem Çevre Geri Dönüşüm firması Kazan/Ankara'da bulunan tehlikeli atık geri dönüşüm tesisi için bay Çevre Mühendisi aramakta, yetkili Ümit Bey 312 815 10 55 numaralı telefondan görüşme sağlanabilir

İş ilanıdır
Corlu/Tekirdag bolgesinde faaliyette olan DOGA CEVRE OSGB firmasina en az 2 yıl tecrubeli Cevre Muh/Gorevlisi aranmaktadır. Ilgilenenlerin cv lerini ozgur.keskiner@dogacevreosgb.com adresine mail atmalarini rica ederim

İş ilanıdır
Corlu/Tekirdag bolgesinde faaliyette olan DOGA CEVRE OSGB firmasina en az 2 yıl tecrubeli Cevre Muh/Gorevlisi aranmaktadır. Ilgilenenlerin cv lerini ozgur.keskiner@dogacevreosgb.com adresine mail atmalarini rica ederim

bu hafta mailime çmo dan gelen iş ilanları ektedir.

Ekli dosyalar

• çmo iş ilanları.doc
    150.8 KB · Görüntüleme: 246
Merhabalar;
Çukurova Üniversitesi 2016 Çevre mühendisliği mezunuyum,
Çevre görevlisi eğitimimi tamamladım.Başvurunun değerlendirilmesini bekliyorum,
İSG ve Tmgd eğitimi almaktayım. 2017 yılı nisan ayındaki sınava gireceğim,
Hatay'da ikamet etmekteyim,
(Hatay-Adana-Mersin-Ankara-Bursa-Manisa-Denizli illerinde iş aramaktayım)
CV 'mide paylaşıyorum.

İlginize şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim..

MERVE AKBAŞ

Ekli dosyalar

• CV-MERVE AKBAŞ.pdf
    203.8 KB · Görüntüleme: 145
Çevre mühendisligi 2016 mezunuyum.
ve 4 yıllık işletme mezuniyetimde var.
Çevre Görevlisi Belgesine sahibim.
B ehliyetine sahibim.
Bilgisayarı iyi kullanabilmekteyim.Office programlarını kullanabiliyorum.
İstanbul Arnavutköy de ikamet etmekteyim.
Tecrübe elde etmek için ücretsiz bile çalışabilirim

katılıyorum size Osman Bey ama maalesef durum böyle yine de tecrübe edinmek için de olsa ücretsiz çalışmak doğru değil hem emeğimize yazık hem de ücret almadan sorumluluk almadan pek tecrübe edinilmez zira stajlarımızı tecrübeden sayan yok

VIA_V8C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...