• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@OSMAN EROĞLU
Çıkmak için düştük yollara . Böyle çalışmakta varsa kaderimizde varsın olsun. Ya nasib. Çevre mühendisliği böyle olmaması için bundan sonra ki Meslek hayatımızda ona göre hareket etmemiz gerekir.

@kilittaşı

herhangi bir maaş talep etmeden bir işe başlamak nasıl bir kader ben anlayamadım..Anlayabilen varsa bana da anlatsın. Zira peygamber efendifimiz (S.A.V.) de işveren için çalışanlarınızın alnının teri kurumadan hakkını verin diyor. Siz hakkınızı işin en başından aramıyorsunuz ki..

Şu tecrübe arayışı nedir bu aralar hep benzeri ilanlar türedi ya 3 sene 5 sene tecrübe isteyen kurumlar , çed için, arıtma için hatta şu çevre görevlisi için bile isteyenler, ne para veriyorsunuz da ne bekliyorsunuz sırf bakanlık çalıştırın dedi diye o gözle mühendise bakıyorsun bide tecrübe istiyorsun tecrübesi olan adam o paraya yanında mı çalışır nereye kadar böyle olacak anlamadım. zaten çed işini yapan o kadar az adam gördüm ki piyasada (belki benim eksikliğimdir) ne kendi işi bırakıyor nede alttan adam yetiştiriyor tecrübeyi nerede kazanacağız her firma kendini sektörün başı zannediyor herhalde.
zaten çoğu parayı piyasaya iş yapan üni. hocaları kazanıyor.
kendinizi ezdirmeyin arkadaşlar dik durun ama diklenmeyin.

Gerçekten arkadaşlar insanın içindeki heyecanı öldürüyorlar malesef devlet için çabalasan torpil özel için çabalasan torpil biz neden okuduk merak ediyorum hep olumlu bakmaya çalıştım mesleğimi sevmeye çalıştım ama pes ettiriyorlar .Üniversitede kendinize bölüm seçin o alanda geliştirin diyorlardı ama alan seçme şansın yokki asla . İşini sevmeyen insanlar yapıyor malesef torpilini bulmuş girmiş maaşını alıp oturanlar var ve biz ve toplum her birinin bedelini ödüyoruz malesefki .Neyse biz derdimizi kimseye anlatamayız
Cumhuriyet üniveristesi 2015 mezunuyum. Çevre görevlisi belgesine sahibim. B sınıfı ehliyetim var . bilgisayar sertifikam var . stajlarımı çevre ve şehircilik bakanlığı Çed ,Tokat Atıksu arıtma tesisi lab. Ve işletme,Tokat -zile-turhal-pazar katı atık birliği ve Tokat tıbbi atıkta yaptım ve 9 aylık Tokat atıksu arıtma tesisinde iş tecrübem bulunmaktadır. Özellikle tesis olarak kendimi geliştirebileceğim iş aramaktayım .ozgenur.yigiter@gmail.com

Üniversite hocaları, üniversite hocaları... Okumuşsun yıllarca akademisyen olmuşsun, kalbindeki nasıl bir açlık hissi ise aldığın maaşı yetersiz sayıp piyasaya el atıyorsun. El attığın yetmezmiş gibi bizzat üniversite hocası olarak fiyat kırıp komik paralara piyasa iş yapıyorsun. Bunları yaparken de derslerinde öğrencilerine mesleğin güzelliklerinden, dürüstlükten bahsediyorsun. Düşmez kalkmaz bir Allah, 17 senemizi heba edip elimiz ekmek tutsun diye bi taraflarımızı yırtalım, yolda görsen yüzüne tükürmeyeceğin adam seni hayattan bezdirsin. Allah aynılarını bir şekilde size de yaşatsın. Burda da var böyle tipler, falanca işi yapıyorum, falanca işte de sigortasız çalışabilir miyim diye soran. Çalış bilader çalış memleketteki her işi sen yap. Senin dışındaki herkes ölsün bitsin gebersin.

Merhabalar;
Cumhuriyet Üniversitesi 2016 Çevre mühendisliği mezunuyum,
Çevre Görevlisi Belgesine sahibim,
İSG Eğitimi almaktayım Nisan'da sınava giricem,
Antalya'da ikamet etmekteyim,
(Antalya,İzmir,Kütahya,Mersin,Ankara,Manisa,Denizli illerinde iş aramaktayım)
ugrastaylan@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.

Megalab Mühendislik Ltd. Şti.Emisyon Ölçümleri, İmisyon Ölçümleri, Çevresel Gürültü Ölçümleri, Kullanma Suyu Analizleri, Atık Su Analizleri, Gıda Analizleri, İSG Ölçümleri, Topraklama, Basınçlı Kapların Periyodik Kontrolleri konusunda faaliyet göstermektedir.
Aydın'da yerleşik bulunan Laboratuvarımızda çalışmak üzere yeni ekip arkadaşları aramaktayız.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

@gokce333 Merhaba 3 yıldır Çevre danışmanlığı sektöründeyim şuana kadar güvenlik bilgi formları ile ilgili eğitimin var mı diye soran olmadı. Eğer danışmanlık yada herhangi bir tesise çevre görevlisi olarak işe girersen o tesiste kimyasal kullanımı hiç yoksa malzeme güvenlik bilgi formları ile işin olmuyor.

Firmalardaı iş sağlıgı güvenliği uzmanında vardır büyük ihtimal çünkü patlama önleyici dokümanlar hazırlıyorlar. Başka eğitimler almanız sizin için daha avantajlı olacaktır.

merhaba ben b sınıfı iş güvenliği uzmanı olarak çalışmaktayım hizmet verdiğimiz bir geri dönüşüm yapan küçük çaplı bir firma çevre danışmanlık firmasından aldıgı hizmetini sonlandırmış ve çevre mühendisi aratmakta tam zamanlı değil hizmet aldığı firmanın görevlerini yerine getirmesi amaçla,
öncelikle bu iş nasıl yapılmakta nasıl öğrenebilirim kaynak vs gibi yönlendirebilirseniz sevinirim
şuan firmamda tam zamanlıyım ama istersem kısmi sürelide olabilirm
kendini bilmeyen biri değilim yapabilirim demiyorum şartları bile bilmiyorum bu işi almak içinde sormuyorum bu benim mesleğim ve nasıl yyapılması gerektiğini sizlere danışarak öğrenmek istiyorum hem bu firmaya yardım hemde kendimi staj yaparcasına geliştirmek için yardımlarınızı bekliyorum . daha önce hiç çevre mühendisliği alınında tecrübe sahibi değilim çevre görevlisi belgem mevcut

Merhabalar.

Akdeniz Üniversitesi 2016 mezunuyum.
Çevre görevlisi belgesini aldım.
C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı için eğitim alıyorum, Nisanda sınava gireceğim.
Askerliğim Ekim 2018'e kadar tecilli.
Bilgisayar bilgim ileri derecededir.
İstanbul'da ikamet ediyorum.
İş aramaktayım.
İstanbul önceliğim fakat giderleri karşılayabildiğim sürece şehir önemli değil.

İlginize teşekkürler.

Taylan Tatlı
taylantatli@outlook.com

İIS ARIYORIM
Merhabalar 2016 SDU cevre muhendisligi bölümü mezunuyum. Çevre görevlisi belgesi ve c sinifi is güvenligi belgesine sahibim. Autocad ve netcad bilgisine ve Microsoft offiçe programlarına hakimim. Atıksu ve içme suyu projelendirilmesinde stajyerlik yaptım. Mugla ve çevresinde çalısmak isterim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...