• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@gokce333

Al Bir Adım öne geçirir seni.
işe alım sürecinde diğer adayların önüne geçir seni. Kariyer ve ücret beklentisi bakımından işe yaramayan danışmanlık firmalarında işe yaramasa bile . ilerde sıçrama yapabileceğin bir alanda işine baya yarar. özellikle kimya sektöründe. Aslında bu belgeden para kazanmak senin yeteneklerin ve şanşınla doğru orantılı. Ne kadar girişken ve karşı tarafı ne kadar yönlendirebiliyorsun bu önemli.

İŞ İLANI:

İkitelli'de bulunan Çevre Danışmanlık firmamıza Çevre Görevlisi Belgesi bulunan,aktif araç kullanan bayan Çevre Mühendisleri alınacaktır. Ücret : Yemek+yol+maaş şeklindedir.
İlgili mühendislerin bahar@etkendanismanlik.com adresine cv atmaları gerekmektedir.

arkadaşlar ;
işverenler eğer sizle özelikle bir sözleşme ile yemek ve yol işveren tarafından karşılanacak demiyorsa iş kanununa göre yemek ve yol parası vermek zorunda değildir. daha net anlatmak gerekirse, asgari ücret işverenin vereceği minimum paradır. eğer yemek ve yol işverence karşılanmaz ise bu ücretten fabrika yemeğini ve servisini kullandığı için 1300 tl den kesinti yaparak 1100 gibi rakamlar ödeyebilir :) ki ödüyor da.

işverenleriniz ile görüştüğünüzde yemek ve yol ücretinin onlardan olup olmadığını sormak gerekiyor. Piyasada bunun işveren tarafından karşılanması iş kanununa göre bir zorunluluk gibi algılanıyor ama değil. Avrupada herkes kendi yemeğini yanında götürüyor :) yada fabrika kantinlerinden yiyorlar :) servis diye birsey yok zaten .(bu arada ben işveren değil çalışanım :))

İzmir Torbalı'da kurulan Tehlikeli Atık Ara Depolama Tesisimizde görevlendirilmek üzere;
- Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun,
- Çevre Görevlisi belgesine sahip
- Minimum C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı belgesine sahip
- Tercihen TMGD belgesine sahip
- B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan
- Bay
Çevre Mühendisi alınacaktır.
Başvurularınız için
meltem@miscevre.com
meltemsdoner@gmail.com

@mnemonic
Hayırlısı olsun sizlere tanışmayı ümit ediyorum. Tesis kurulduktan sonra da danışmanlığı yaptığımız firmalar ile ilgili görüşmek isterim.

Tekirdağ Tıbbi Atık Sterilizasyon firmasında çalışmak üzere,

. Kimya Bölümü veya 2 yıllık Kimya teknikeri
· Tekirdağ 'da ikamet eden veya edebilecek,
· İletişim yeteneği güçlü,
· Diksiyonu düzgün,
· Gelişime ve öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi,
· Şirketi temsil edecek yetkinlikte, tesis kapsamında her tür iç ve dış koordinasyonu rahatlıkla yürütebilen,
· Ms Office programlarına hakim,
· Aktif araç kullanan,
· Askerlik hizmetini tamamlamış veya 2 Yıl Tecilli Erkek çalışma arkadaşı aranmaktadır.

Başvuru için tekirdag@atikcevre.com adresine CV'nizi gönderebilirsiniz.
İletişim numarası:0533 216 34 36

@Ahmet Doğan
Hayır Ahmet Bey öyle olduğunu kesinlikle sanmıyorum. Ama mesleğimi de savunmak zorundayım. Türkiye'de çalışana maddi veya manevi ne kadar değer verildiğini verilen maaşlardan, iş güvenliğine verilen önem sonucu maalesef ki gerçekleşen ölümlerden zaten görüyoruz. Mevzu derin, mevzu uzun. maalesef günlerce konuşsan bitmez. Saygılar, Bol kazançlar.

@Kaan Kurt
Dostum yanlış yerde yanlış eleman arıyorsun. Çevre Mühendisliği portalında kimya mühendisi iş ilanı vermen de ilginç geldi bana..

[/QUOTE]Dostum yanlış yerde yanlış eleman arıyorsun. Çevre Mühendisliği portalında kimya mühendisi iş ilanı vermen de ilginç geldi bana..[/QUOTE]

hocam ayıp oluyor 2 yıllık kimya teknikerine kimya müh demeyelim lütfen bitirene kadar 4 sene göbeğim çatladı :agla: :D:D

Dostum yanlış yerde yanlış eleman arıyorsun. Çevre Mühendisliği portalında kimya mühendisi iş ilanı vermen de ilginç geldi bana..[/QUOTE]

hocam ayıp oluyor 2 yıllık kimya teknikerine kimya müh demeyelim lütfen bitirene kadar 4 sene göbeğim çatladı :agla: :D:D[/QUOTE]
doğru söylüyorsun. Ayıbı ben yaptıysam? kusura bakma yani. ne diyeyim.

Herkese merhaba,

3+ yıldır çevre görevlisi olarak çalışıyorum. Bazı nedenlerden dolayı İşyeri değişikliği yapmayı planlıyorum. Danışmanlık firmaları irtibata geçebilirler.

Teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...