• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İŞ İLANI
Mir Grup Su Arıtma “mirwater” markası ile 2000 yılında Türkiye’de su arıtma teknolojilerine inovatif bakış açısı getirmek ve uygulamalarda bulunmak amacıyla kurulmuştur. Evsel ve endüstriyel su arıtma sistemlerinde İçme-kullanma suyu, üretim ve proses suyu, su şartlandırma, atıksu arıtma alanlarında faaliyet göstermektedir. Mühendislik, proje - taahhüt, imalat, montaj ve satış sonrası hizmetler konularında hizmet vermektedir.
- İstanbul – Karaköy merkezimizde görevlendirilmek üzere
- Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümünden Mezun,
- Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen (yazışma ya da görüşme yapabilecek),
- İyi derecede elektronik bilgi işlem (MS-Office, Autocad, vb.) uygulamalarına hakim,
- İletişim becerisi güçlü ve ekip çalışmasına yatkın,
- Sorumluluk bilincine sahip,
- Dayanıklı ve uyumlu mizaca sahip adaylar aranmaktadır.
İletişim : Necatibey Caddesi Kölemen Sokak No:8 Karaköy – Beyoğlu/İstanbul
İlgilenenlerin aşağıdaki mail adreslerine CV’lerini göndermelerini rica ederiz.
selen.uneder@mirwater.com.tr
savas.emir@mirwater.com.tr
lutfi.colak@mirwater.com.tr

2016 Uludağ Üniversitesi mezunuyum
Çevre Görevlisi Belgesi ve B sınıfı ehliyet mevcut
Atık yönetimi konusunda tecrübem var.
Bursa'da iş arıyorum.

@Ferhat Elçi

Ben işveren değilim yalnız arayanım. Çevre mühendisi ne ihtiyaç duyan firma yetkililerine sesleniyorum. Yeterince açık olamadım sanırım @Ferhat Elçi
2013 SDÜ mezunuyum. Çevre görevlisi belgem ve B sınıfı ehliyetim var. 2 yıllık mesleki tecrübeye sahibim. Gaziantep ve Kiliste çevre mühendisi ihtiyacı olan yetkililere duyurulur.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Çevre mühendisliği mezunuyum.Şu anda yine aynı üniversitede EnerjiKaynakları ve Yönetimi konusunda yüksek lisans yapmaktayım
  • Çevre Görevlisi Belgesine sahibim.
  • C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlık belgem var
  • TMGD belgem var
  • B sınıfı ehliyetim var ve aktif olarak araç kullanabiliyorum
  • Askerliğim 2019 a kadar tecilli
  • Ms Office programlarını kullanabiliyorum
  • Çanakkale mde ikamet ediyorum ama ailem Tekirdağ/Çorlu da olduğu için orada da ikamet edebilirim

Bende onun için dedim zaten işverene bana ulaşın denmez ki yasa antepde mühendis arayan varsa yazabilirmi diye kimse pek ciddiye alacağını sanmıyorum yanlış anlamayın @Sevil Atila

Merhabalar Soğanlıkta Bulunan Çevre Danışmanlık Firmamıza ;

-İstanbul ANADOLU YAKASI veya ŞEKERPINAR'DA (TUZLA,KARTAL,PENDİK,KURTKÖY, VS.) İKAMET EDEN,

-Aktif olarak araç kullanabilen(ana şartlardan birisidir),

-Çevre görevlisi belgesine sahip,

-Firmaların çevre danışmanlık işlerini yürütebilecek, verilen işi benimseyecek ve özveri ile yapacak olan, ofis içerisinde düzene uyacak tecrübeli yada tecrübesiz arkadaşları aramızda görmek isteriz. Cv'leri orhn91@gmail.com adresine yönlendirmeniz yeterlidir.

Merhaba;
Merkezi Ankara'da bulunan Çevre Danışmanlık Firmamızın İzmir Bölgesindeki firmaları için;
-İzmir'de ikamet eden

-Aktif olarak araç kullanabilen

-Çevre görevlisi belgesine sahip,

-Firmaların çevre danışmanlık işlerini yürütebilecek, haftalık raporlama yapabilecek, şirketimizi müşterilerimize iyi şekilde temsil edebilecek tecrübeli yada tecrübesiz arkadaşları aramızda görmek isteriz. Cv'leri hasmet@megayol.com adresine iletmenizi bekliyoruz.

Merhabalar,

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Çevre Mühendisliği 2015 mezunuyum.
Çevre Görevlisi belgesi ve B sınıfı ehliyetim mevcut.
C sınıfı iş güvenliği uzmanlik belgem var.
Ankara da iş arıyorum.

emelyildirim93@hotmail.com

Süleyman Demirel Üniversitesi Çevre Mühendisliği 2016 lisans mezunuyum.Ayrıca Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği 2016 Yüksek lisans öğrencisiyim.
Çevre Görevlisi belgesi ve B sınıfı ehliyetim mevcut.
Kocaeli'de iş arıyorum.
İlgilenen olursa mail adresim:

esraduman41@gmail.com

Giresun'daki bir projede tam zamanlı görevlendirilmek üzere, tercihen B sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgesi olan çevre mühendisi aranmaktadır.
İlgilenenlerin öz geçmişlerini göndermeleri rica edilir. Teşekkürler.
Mahmut Akif Yılmaz
Çevre Mühendisi
İşletmeci
İş Güvenliği Uzmanı
05307724322

mailime düşen bir yazı benim işime yaramasa da belki...

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Çevre Mühendisliği eğitiminden 29.06.2015 tarihinde başarılı bir şekilde mezun oldum . Bu dört senelik lisans hayatımda birçok gerek çevre ile ilgili olsun gerek diğer konularda birçok panel ve sempozyumlara katıldım. Çevre Mühendisliği hakkında her alanda çalışabilirim fakat enerji ,yenilenebilir enerji gibi konularda kendimi geliştirmeyi çok istiyorum hatta lisans hayatımda TÜBİTAK’dan biyokütle enerjisi,biyogaz hakkında bir proje aldım ve projemi başarıyla tamamlayarak teslim ettim. Ayrıca tehlikeli madde güvenlik danışmanığı hakkında gerekli eğitimi aldım ve kendimi geliştirmek istiyorum.C sınıfı İş Güvenliği uzmanıyım.Yüksek lisansımı Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Enerji Kaynakları ve Yönetimi bölümünde yapmaktayım. gorkem.ozcelik@hotmail.com

• Çevre Görevlisi Belgesine sahibim.
  • C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlık belgem var
  • TMGD belgem var
  • B sınıfı ehliyetim var ve aktif olarak araç kullanabiliyorum
  • Askerliğim 2019 a kadar tecilli
  • Ms Office programlarını kullanabiliyorum
  • Çanakkale mde ikamet ediyorum ama ailem Tekirdağ/Çorlu da olduğu için orada da ikamet edebilirim

istanbulda bulunan firmamıza yetki belgesi olan emisyon personeli aranıyor. ilgili arkadaşlar benimle iletişime geçerse detayları görüşebiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...