• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkese merhaba,

4 yıllık çevre danışmanlık tecrübem bulunmaktadır. 2 tane TAT firmasına, 5-6 tane geri kazanım firmasına, 1 tane kompleks tehlikeli atık geri kazanım tesisine lisans aldım ve bu tesislerin 2 yıllık KDS verilerini sisteme girdim. Kütle Denge Sistemi ve veri girişleri hakkında her ayrıntıyı bilmekteyim. Firma olarak kütle denge sistemi hakkında bilgiye ihtiyacınız varsa ya da bu verilerin sisteme girilmesine ayıracak vaktiniz yoksa size bu konuda yardımcı olabilirim.

Teşekkürler.

Çevre Ölçüm Laboratuvarı için Analiz yapabilecek arkadaşlar aranıyor .Belge istenmiyor Tekirdağ Çorlu ... (Tecrübeli yada Tecrübesiz)

Şirketimiz İstanbul merkez ofisinde çalışmak üzere yeni mezun bayan çevre mühendisi personel arayışımız vardır.
Aranan Özellikler
* Aktif araç kullanabilen
* Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan
* İyi derecede İngilizce konuşabilen & anlayabilen
* Esnek çalışma saatlerine uygun
* İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden İşin konusu;
* Su arıtma sistemleri ve ekipmanları satışı teklif ve proje hazırlama
* Yurt dışında yeni pazar araştırmaları ve mevcut müşterilerin yerinde takibi
* Yurt dışı bayi ağı oluşturma, yönetim ve takipleri İlgilenen arkadaşlar zeynep.gungordu@
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresine başvuruları iletebilirler.

**** İŞ İLANI ****
İstanbul (Ataşehir)
Yeni Mezun/Tecrübeli Çevre Mühendisi çalışma arkadaşı aranıyor...
- Satış ve teklif bölümünde çalışacak
- Yurt içi ve Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan
- İyi derecede İngilizce bilen
- B Sınıfı Ehliyet sahibi ilgilenen arkadaşlarımız cevremuhendisleritoplulugu@
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresine güncel CV'lerini atabilir..

İş Ariyorum Arkadaşlar istanbul avrupa yakası , tekirdağ , bursa civarında ilgilenen olursa CV mi atabilirim.(Daha çok Danışmanlık alanında çalışmak istiyorum)

Merhaba , 2.5 yıl kurumsal bir firmada çevre mühendisi ve iş sağlığı güvenliği sorumlusu olarak çalıştım. Askerlik nedeniyle çıktıktan sonra işsiz kaldım. İzmir , Bursa İstanbul ve Tekirdağ civarında iş arıyorum. Arkadaşlar bildiğiniz firmalar varsa yönlendirirseniz sevinirim.

e-mail : m.polatli@hotmail.com

Moderatörün son düzenlenenleri:
İş İlanıdır
Tekirdağ/Çerkezköy ‘ de ikamet eden/edebilecek ve Çevre Bilgi Sistemi ile ilgili süreci yönetebilecek Bay/Bayan Çevre Mühendisi aranmaktadır.
Nitelikler
Çevre Görevlisi belgesine sahip,
C sınıfı iş güvenliği sertifikası olan,
B sınıfı sürücü ehliyeti olup aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik ile ilgili ilişiği olmayan.
Firma : Kurt Palet Geri Dönüşüm Amb. Ltd. Şti.
Adres : Veliköy Mah. Vatan Cad. No:125/A Çerkezköy/Tekirdağ
Telefon: 0 282 747 72 11
e-mail : info@kurtpalet.com

ÇMO iş ilanı

İş İlanıdır
Çorlu bölgesinde çevre danışmanlığı alanında faaliyette gösteren DOĞA ÇEVRE OSGB firmasına Aktif araç kullanabilen, çevre mühendisliğini severek yapabilecek , gelişime açık, çevre ile ilgili yasal mevzuatları ve yeni teknolojileri yakından takip edebilecek, takım çalışmasına yatkın yetiştirilmek üzere Çevre görevlisi belgesine sahip çevre mühendisi
aranmaktadır. İlgilenen arkadaşların ozgur.keskiner@dogacevreosgb.com adresine cv lerini gondermelerini rica ederiz.

Firmamiz Emniyetli Hurda Geri Dönüşüme Yeni mezun / tecrübeli çevre mühendisi alınacaktır.
Istanbul anadolu yakasında ikamet eden danışmanlık ve atık konusunda çalışabilecek ekip arkadaşı aramaktayız. Ilgelenen arkadaşların derya@emniyetli.com adresine cv lerini atmalarını rica ederim .

Ekli dosyalar

• 39a52c451d1a3ce_ek.doc
    188.4 KB · Görüntüleme: 75
Merhaba;

Merkezi Ankara'da bulunan Çevre Danışmanlık Firmamızın İzmir Bölgesindeki firmaları için;

-İzmir'de ikamet eden ,

-Çevre görevlisi belgesine sahip,

-Kendi planını kendisi yapıp firmaların çevre danışmanlık işlerini yürütebilecek, haftalık raporlama yapabilecek, tecrübeli yada tecrübesiz arkadaşları aramızda görmek isteriz. Cv'leri megayol@megayol.com adresine iletmenizi bekliyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...