• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar konya da yaşıyorum. Cevre muhendisiyim çevre görevlisi belgem var aynı zaman isg c sınıfı sertifikam mevcut. İş konusunda yardım olursanız minnettar olurum. Herkese iyi günler.

İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ ....
Çevre Danışmanlık Birimi İçin Çevre Mühendisi:
- Çevre Danışmanlığı konusunda deneyimli,
- Çevre mevzuatına hâkim,
- Çevre görevlisi belgesine sahip,
- Sürücü belgesine sahip ve tek başına rahatlıkla seyahat edebilecek,
- Kendine güvenen ve insan ilişkileri kuvvetli,
- Ankara'da ikamet eden,
- Yoğun tempoya ayak uydurabilecek ekip arkadaşları
TEL: 0312 426 21 00
Web :
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

e-posta: info@dimuhendislik.com

İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ ...
-Antalya’da ikamet eden,
-Çevre Görevlisi belgesine sahip,
-Çevre Kanunu, Çevre Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetinde tecrübeli veya tecrübesiz,
-Analitik düşünebilen, dinamik, sorumluluk sahibi, çözüm odaklı iletişim, koordinasyon, planlama ve rapor hazırlama becerisi olan,
-Yoğun seyahat ve çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
-İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi güçlü ve diksiyonu düzgün,
-B Sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen,
-Seyahat engeli bulunmayan,
-Microsoft Office (Word,Excel,Powerpoint vb.) programlarını kullanabilen, (tercihen autocad, netcad bilen),
-Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için)
info@baysalcevre.com
0242 321 45 38- 0242 321 45 39
0242 321 45 79

Arkadaşlar Firmamız bünyesinde çalışacak

- Temsil yeteneği kuvvetli
- Aktif araç kullanan B sınıfı ehliyet sahibi
- Çevre Mühendisliği Bölümü Mezunu
- C sınıfı iş güvenliği uzmanı sertifikasına sahip
- Askerlik ile ilişiği bulunmayan ( Erkek adaylar için )
- Tecrübeli yada tecrübesiz
- Ankara'da ikamet eden

Çalışma arkadaşı alınacaktır.
İletişim : info@organikmuhendislik.com
Tel : 0544 428 42 39

Merhaba Arkadaşlar

İş ilanlarını inceliyorum genel olarak çevre mühendislerinin vazgeçilmezi olarak danışman firmalar üzerinden hayatlarını sürdürdüklerine tanık oluyorum. Aynı zamanda firmaların ekonomik olarak sunmuş olduğu haklarda hepimizin bildiği gibi. Bu koşullara meyil vermeyecek duruşta bulunmamız gerektiğini bunla ilgili beraber bir çalışma yapmamız gerekiyor. Bizim hakkımızı savunmaya çalıştığını düşündüğümüz ÇMO yu da bu konuda kınıyorum. Hem asgari ücret konusunda alt sınır belirle aynı zamanda verdiğin iş ilanlarının maaş konusunda bu koşulları sağlamaması. Seçeneğimiz olmadığından dolayı bu durumdan şikayetçi olamıyoruz. Bu şekilde gitmemeli çevre mühendisleri olarak nasıl sesimizi duyurabiliriz en önemlisi de sonuç alabiliriz diye eyleme geçmemiz gerektiğini düşünüyorum.

Maalesef hep mesele ''Herkes kendi kapısının önünü süpürürse her yer tertemiz olur'' mantığında kitleniyor ve bence bunun başka bir çözümü yok ister oda sınır koysun ister devlet yasa koysun hepimiz işin içindeyiz hangimiz tam manasıyla yasaya uydurabiliyoruz ki ... Demem o ki şuradan örgütlensek hiç bir meslektaşımız 2000 tl altına işe girmemeye söz versin and içsin desek bazıları o anda elini ovuşturmaya başlar ben 1500 girerim bir yere diye :):)

@TAÇ Yurt dışında diye başlama gereği duyuyorum maaşlar devlet garantisinde yani senin çalışma saatin ve maaşın herşeyin bunun altında olmuyor. Benim bu konuda hak adaleti arama gereyim olmuyor. Bizde var ama her şey yazıda kalıyor. Sesimizi olması gereken şekilde duyurmamız gerek. Herkes kapısının önünü süpürmesine süpürecek ama bunu yapmaya sebep olacak güç olmadığı sürece olmuyor. Mesleki konu üzerinden örnek vereyim Örnek Almanya da sen çöpünü ayrıştırmak ZORUNDASIN. Hadi ben ayrıştırmayacağım de ? Bunu kontrol eden sistemi kurmuşlar ve buna bu işi yapmalarına rağmen para ödüyorlar. Bizde nasıl zaten parasını veriyorum, ne olacak mantığıyla gidiyor. Sonuç malum. Sadece bizim mesleğimize özgü bu isyanım değil. Tüm çalışanların hakları verilmeli.

@Ergün Taş Bahsettiğiniz sistem baya devlet düzeni ülke çapında kültürel ve siyasal gelişmeden bahsediyorsunuz zaten o seviyeye gelsek bu tarz problemler sadece mesleki olarak değil hiçbir konuda yaşamayız bence.

Merhaba,
Kayseri ilin de "
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
tesisi bayan Çevre Mühendisi aramaktadır. Kendileri çalıştığımız bir tesis olup şartları, koşulları hakkında hiç bir bilgim yoktur. İlgilenen arkadaşlar arayıp görüşebilirler.
Yılmaz Bey;05337165252

Bildiğiniz gibi Tarım danışmanlık belgesi vardı bir zamanlar Ankara da sınavı yapılıyordu. Şimdi o belgenin alımı kaldırıldı. Belgesi olanlar exsper olarak çalışabiliyor vs.
Demem o ki öneri baabında çevre görevlisi belgesi tamamen alımı iptal olursa meslek o zaman maddi değer kazanır. Diye düşünüyorum. Degerli arkadaşlarım bu konuda ne düşünüyor aceba

İş arayan arkadaslar için; ben de iş ararken iş ilanlarının altına yazılan yorumları ister istemez okuyordum, daha hiçbişey sorulmadan iş arayan arkadaşların maaşı sorduklarını görüyordum. Bence bu çok yanlış ve işveren için de çok itici bir durum diye düşünüyorum. Öncelikli sorulması gereken sorular farklı olmalı bence de, herkese bol şans....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...