• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Erdek Belediye Başkanlığı’na 3 sözleşmeli tam zamanlı kamu personeli alımı kapsamında 5393 Sayılı Belediye Kanununun 49. maddesi hükümlerine göre boş bulunan teknik hizmetler sınıfında 1 mühendis, 1 grafiker ve 1 tekniker alımı yapılacağı belirtildi.
4 yıllık Çevre Mühendisliği Bölümü mezunu 1 mühendis, Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarımı Bölümü mezunu 1 grafiker ve Meslek Yüksekokulu Sebze Üretimi Bölümü mezunu 1 tekniker alımı için şartlar şu şekildedir:
657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48.Maddesinde belirtilen şartlar, Üniversitenin ilgili bölümünden mezun olmak, başka bir kurumla sözleşmesi bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak gerekiyor. Ayrıca ikametgah şartı bulunmuyor.
Adayların 09 Haziran ile 15 Haziran 2017 tarihleri arasında saat 17.00’e kadar Erdek Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüme şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Çevre Mühendisliği eğitiminden 29.06.2015 tarihinde başarılı bir şekilde mezun oldum . Bu dört senelik lisans hayatımda birçok gerek çevre ile ilgili olsun gerek diğer konularda birçok panel ve sempozyumlara katıldım. Çevre Mühendisliği hakkında her alanda çalışabilirim fakat enerji ,yenilenebilir enerji gibi konularda kendimi geliştirmeyi çok istiyorum hatta lisans hayatımda TÜBİTAK’dan biyokütle enerjisi,biyogaz hakkında bir proje aldım ve projemi başarıyla tamamlayarak teslim ettim. Ayrıca tehlikeli madde güvenlik danışmanığı hakkında gerekli eğitimi aldım ve kendimi geliştirmek istiyorum.C sınıfı İş Güvenliği uzmanıyım.Yüksek lisansımı Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Enerji Kaynakları ve Yönetimi bölümünde yapmaktayım. 2017 Ağustos ayında askere gideceğim

Ekli dosyalar

• Görkem ÖZÇELİK-CV (EN GÜNCEL).docx
    89 KB · Görüntüleme: 120
@görkem özçelik selamlar, meraktan özgeçmişini inceledim hocam, çok kalabalık geldi gözüme. Ben İK falan değilim ama bu kadar kalabalık cv yi okumazlar bile edindiğim tecrübeler bu yönde.Kendini daha basit anlatırsan daha verimli olacaktır senin için.

@selaya
olur mu işin prosedür gereği bi iki tırı vırı belge ha cv de REFERANSA torpilin adı (partiden bir iki kişi devreye soktun mu tamam dır) bu kadarcık ya çok belge yok aslında ..

@görkem özçelik
kardeşim senin yerinde olsan çevre ölçüm laboratuvarlarına cv atardım hemen hemen her ilde baya lab. var onlara mail yoluyla cv gönderebilirsin eminim bir kaçı dönüş yapacaktır ... başarılar cv kalabalık değil sadece toparlayabilirsin gayet aslında güzel (bence)

@Ferhat Elçi aslında kastetmek istediğim oydu benimde. birkaç İK dan bu konuda bilgi almıştım hepsi de büyük holdinglerde görev yapıyorlar yolladıkları örneklerde hep sade ve özet bilgiler var ve max 2 sayfa

@arda erman
aynen öyle zaten kalabalık cv yi geçtim ben şahsen kalabalık yazı bile okunmaz cv ayrı ik ilk baktığında özellikler cezbedici olmalı ki cv ye bakmaya devam etmeli @görkem özçelik kardeşimde bir iki kırpma yaparak düzeltebilir ..

ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ !!!

ENDÜSTRİYEL SU ARITMA & ATIKSU ARITMA TESİSLERİ PROJELENDİRME VE TEKLİFLENDİRME KONUSUNDA EN AZ 2 YILDENEYİM SAHİBİ,

23-35 YAŞ ARALIĞINDA VE ÜNİVERSİTENİN ÇEVRE VE MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLMAK

B SINIFI EKLİYETİ OLAN VE AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN

YENİ MÜŞTERİ KAZANIMI VE REFERANS YÖNTEMİ İLE İŞ PLANLAMASI YAPABİLECEK

İYİ DERECEDE AUTOCAD VE İNGİLİZCE BİLGİSİNE SAHİP,

MS OFFİCE PROGRAMLARINI İYİ KULLANABİLEN

YURTİÇİ VE YURTDIŞI SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN,

ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK İLE İLGİLİ İLİŞİĞİ İSTANBUL AVRUPA BÖLGESİ VE ÇEVRESİNDE İKAMET EDEN

0850 346 50 78

İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ YENİ MEZUN
İstanbul Anadolu - Tuzla
Tuzla'da bulunan geri dönüşüm tesisimizde atık yönetimi ve geri dönüşüm faaliyetleri için gerekli resmi işlemlerin takibini yapacak, tesisin çevre faaliyetlerini yürütecek ÇEVRE MÜHENDİSİ aranmaktadır.
Aranan Nitelikler:
- Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun
- Çevre görevlisi belgesi bulunan
- Tercihen 1-2 yıl tecrübeli
- İletişim yeteneği güçlü
- Sorumlu olduğu alan ve personelin yönetimini sağlayabilecek
- Haftada 6 gün çalışabilecek
Yeni mezun/Tecrübesiz adaylar da değerlendirilecektir.
Sarıgazi-Tuzla (Sultanbeyli yanyol üzerinden), Yenidoğan- Tuzla(Sultanbeyli çiftlik yolu üzerinden) servisimiz bulunmaktadır.
Tel: 0216. 593 37 70

Gaziantep ilinde,

Bay Çevre Görevlisi; Ambalaj Atığı Toplama Ayırma ve Geri Dönüşüm tesisine bay çevre görevlisi alınacaktır.

Bayan Çevre Görevlisi; Çevre Danışmanlık Firmasında çalışmak üzere bayan çevre görevlisi alınacaktır.

İlgilenenler kyzmurat@hotmail.com mail adresine CV gönderebilirler.

İSÇEV İSTANBUL ÇEVRE LABORATUVARI ÖLÇÜM VE ANALİZ HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ.
İş Tanımı
Çevre Laboratuvarımızın analiz bölümünde çalıştırılmak üzere "Analiz Personeli" alınacaktır.
Aranan Nitelikler
-Üniversitelerin Kimya, Biyoloji bölümlerinden mezun,
-Tercihen daha önce Çevre Laboratuvarı tecrübesi olan,
-Tercihen enstrümantal cihaz (GC-FID, UV-VIS, vb.) kullanabilen,
-Tercihen TS EN ISO/IEC 17025 kalite sistemi hakkında bilgi sahibi,
-Tercihen "Ölçüm Belirsizliği ve Metod Validasyonu" hakkında bilgi sahibi,
-Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
-Takım çalışmasını yatkın,
-Kocaeli'de ikamet eden,
Analiz Personeli alınacaktır.
Detaylı özgeçmişlerin info@iscev.net gönderilmesi rica olunur.

İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ YENİ MEZUN...
Arkadaşlar tuzla kimya sanayicileri osb de yer alan ambalaj atığı tat tesisine çevre görevlisi alınacaktır.1 kişi alınacak olup yeni mezun arkadaşlarda başvuru yapabilir. Cv ler info@kaplanmimarlik.com Adresine veya 05355664800 noLu telefondan ulaştırılabilir...

İŞ İLANI Çevre Mühendisi Aranıyor.
CANAYDIN ÇEVRE MÜHENDİSLİK
DANIŞMANLIK İŞ GÜVENLİĞİ HİZM. İNŞ. TAAH. SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

-Çevre yönetimi faaliyetlerini mevzuata uygun bir şekilde yürütmek ve koordine etmek.
-Periyodik saha denetimlerini gerçekleştirerek gerekli raporlamaları yapmak.
-Resmi kurum ve kuruluşlar ile gerekli görüşmeleri sağlamak ve takip etmek.
-Çevre eğitimi için gerekli organizasyonu yapmak
Aranan Nitelikler:
-ANTALYA'da ikamet eden,
-Çevre Mühendisliği bölümünden mezun.
-Çevre danışmanlık sektöründe en az 2 yıl tecrübeli
-Çevre Görevlisi Belgesine sahip,
-Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık
-Planlama, süreç ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş
-Çevre Mevzuatını bilen,
-Takım ruhu bilincine sahip, disiplinli çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi,
-Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
-Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen
-Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint vb.) programlarını çok iyi derecede kullanabilen, (tercihen autocad, netcad bilen),
-İş motivasyonu yüksek ekip arkadaşı aramaktayız.
İletişim Bilgileri:
Tel: 0 242 312 70 70
E-posta: canaydincevremuhendislik@gmail.com

"İŞ İLANI" ÇEVRE MÜHENDİSİ .. Denizli de ikametgah edebilecek, geri dönüşüm firmasında çalıştırılmak üzere Çevre Mühendisi aranmaktadır. İrtibat no: 05339580151

GT GLOBAL TEKNİK KONTROL KALİTE DEN VE İŞ GÜVEN HİZ TİC LTD

Çalışma Şekli: Daimi / Tam Süreli- 7 - Pozisyon: 2
İş Tanımı ve Genel Şartlar:

Firmamıza, Ölçüm Personeli olarak sahada çevre alanında emisyon (bacagazı) ölçümleri yapacak çalışma arkadaşı aramaktayız.
Erkek , Fiziksel engeli ve yüksekte çalışmada sağlık problemi olmayan,
30 yaşını doldurmamış olmak,
B sınıfı ehliyeti olan tercihen aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Tecrübeli veya tecrübesiz.
Çalışma Adresi: İÇERENKOY MAH.PROF.DR.NECMETTİN ERBAKAN CAD. NO:91 KAT:2 34844 ATAŞEHİR/İSTANBUL / TÜRKİYE
İrtibat Bilgileri :
İsim : NALAN KADIOĞLU
Telefon : 0 216 457 51 02

İş ilanıdır. Ankarada ikamet eden/edebilecek Çevre Laboratuvarında emisyon raporu hazırlanması konusunda deneyimli personel aranmaktadır. Tecrübeli personellerin başvuruları dikkate alınacaktır. Cv lerinizi yonetim@
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresine gönderebilirsiniz.

1f8a3a5f-8a59-47d0-a103-d2350af0bdb9-original.jpeg

İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ..
Trabzon’da ikamet eden,
Çevre Görevlisi Belgesine sahip,
Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık,
Planlama, süreç ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş,
Çevre Mevzuatını bilen,
Takım ruhu bilincine sahip, disiplinli çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen,
Microsoft Office ( Word, Excel, Powerpoint vb.) programlarına hakim,
İş motivasyonu yüksek ekip arkadaşı aramaktayız.
Çevre Görevlisi Belgesi Olması Tercih Nedenidir.
O.Oğuzhan AYAZ
0 530 965 21 61
info@trbcevre.com , oguzhanayaz@hotmail.com

İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ ... İZMİR YENİ ÇEVRE VE DANIŞMANLIK HİZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. - İş Tanımı ve Genel Şartlar İŞYERİMİZE 23-35 YAŞ ARASI ÇEVRE GÖREVLİSİ BELGESİNE SAHİP 3 ÇEVRE MÜHENDİSİ ALINACAKTIR. BAŞVURACAK ADAYLARIN RANDEVU ALMASI VEYA info@
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
ADRESİNE CV LERİNİ MAİL ATMALARI GEREKMEKTEDİR. Çalışma Adresi : KASIMPAŞA MAH DİYEM KAHYA CD 21/1-35660 MENEMEN/İZMİR İrtibat Bilgileri : İsim : YILMAZ BEY Telefon : 0533 695 74 08

İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ ..
Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümünden mezun,
Ankara’da ikamet eden,
ÇED Raporları Ve Proje Tanıtım Dosyası Hazırlama Konusunda Deneyimli (5-A Personeli
Şartlarını Taşımak)
Çevre Görevlisi belgesine sahip,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
Mail ; info@yildevmadencilik.com
İletişim Bilgileri; 0 532 765 27 54

İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ ...
-Üniversitelerin Çevre Mühendisi bölümünden mezun

-Çevre danışmanlık sektöründe tercihen en az 1 yıl tecrübeli

-Çevre Görevlisi Belgesine sahip

-Tercihen TMGD belgesine sahip

-Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye açık

-Planlama, süreç ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş

-Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

-Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint vb.) programlarını kullanabilen,

-Seyahat engeli olmayan ve aktif olarak araç kullanabilen Gebze/KOCAELİ

info@bariscevre.com.tr , teklif@bariscevre.com.tr

İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ...
Çevre Mühendisi/Çevre Görevlisi-İSTANBUL/Beşiktaş
Fosfor Çevre Müh.Dan.İnş.San.Tic.Ltd.Şti.
Danışmanlık firmamıza çevre görevlisi aranmaktadır.
Çevre görevlisi belgesine sahip,
2 yıl ve/veya üzeri deneyimli,
Ms Office programlarını etkin kullanabilen,
TMGD belgesine sahip(tercihen),
Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan
Organizasyon, yönetim ve analitik düşünebilme yetkinliğine sahip,
Gerektiğinde insiyatif alabilen,
İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın,
Denetleme ve gözlem yeteneğine sahip, detaylara önem veren
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Aktif olarak araç kullanabilen B sınıfı ehliyetli
Çalışma Yeri: İstanbul Avrupa - Beşiktaş
Pozisyon:Çevre Görevlisi, Çevre Mühendisi
Eğitim Durumu:Lisans
Deneyim:2-5 yıl
Askerlik Durumu:Muaf, Yapıldı,
İletişim
(0212) 644 42 24 - bilgi@fosfor.com.tr

İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ ...
İstanbul Tekstilkent'te faaliyete girecek olan Çevre Danışmanlık Firmamıza koordinatör vasfıyla çalışmak üzere,
3 yıl ve üzeri Çevre Görevlisi belgesi olan, tecrübeli, tercihen firma portföyü olan Çevre Mühendisleri aranmaktadır.
Hak edilen ücret tahsis edilecektir.
Anlaşılması gereken konu gerekli vasıflara sahip personel bundan sonra kendi firma sahibiymiş gibi azim gösterip kazanç sağlayacağı bir işe sahip olacaktır. İlgilenenler lütfen kısa ve öz CV'lerini iletişim bilgileri ile beraber safasen34@gmail.com Mail adresine göndersinler. Kısa süre içinde tarafımızdan dönüş yapılacaktır.

BELGE ARAMA İLANI

Arkadaşlar merhaba,

İstanbul'da bulunan Çevre Danışmanlık Firmamızda kullanmak üzere;

Aktif olarak asgari 3 yıl çevre mühendisliği alanlarında çalışmış ve çevre görevlisi belgesi bulunan (yani çevre koordinatörü vasfı bulunan)
ve özel herhangi bir durumundan dolayı iş arayışı bulunmayan bir arkadaşımızın çevre görevlisi belgesini
kullanmak üzere kiralama isteğimiz vardır.

Kiralayacağımız belge sahibinin SGK primlerini eksiksiz ödeyecek ve aylık hakkı olan belge kirasını ödeme niyetindeyiz.

Özellikle çevrenizde bu vasıfları taşıyan, uzun süre çalışmayı düşünmeyen (yeni doğum yapmış)
bayan arkadaşlar varsa emnby@hotmail.com adresine iletişim numarasını ve numaranızı mail atarsanız görüşmek isteriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...