• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çevre Mühendisi - Idem Mühendislik - Şehir / İlçe: İstanbul Anadolu - Ataşehir İlan No: 541571 - İlan Tarihi: Dün - Cinsiyet: Bay veya Bayan - Yaş: 27 - 34 Alınacak Kişi Sayısı: 3 İşin Detayı Minumum 2-3 yıl tecrübeli, seyahat engeli olmayan, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,sorumlu. İletişim: Nurgül Hanım 0216. 576 05 37

Merhaba;
Çevre mühendisiyim ve Ankara'da iş arıyorum.1 yıl Çevre laboratuvarında görev aldım. Çevre görevlisi,Mühendis ve iş sağlığı ve güvenliği uzmanı (C sınıfı) alanlarında İş konusunda yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

@ayes koseli PPM Mühendislik 0536 989 15 01 Gülşen Hanımdı Sanırsam. Siteyi inceleyip iletişime geçebilirsiniz hala aktif mi bilmiyorum geçen hafta beni aradı fakat görüşmeye gitme fırsatım olmadı.
Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı
(Eskişehir Devlet Karayolu 9.km) No:266
Tepe Prime İş Merkezi B Blok No: 85, Çankaya/ANKARA

@erkan ateş
Teşekkürler Erkan Bey.Geçen hafta Gülşen hanımla bende görüşmeye gittim ancak kararları ne olur bilemiyorum. Farklı Alternatifler için yardımcı olabilirseniz sevinirim.Teşekkürler.

Rica ederim. Herhangi bir ilan olursa tekrar paylaşırım buradan. Odanın ilanlarını da incelemenizi tavsiye ederim Ankara'da baya ilan vardı orada.

Evet konu takibini yaptım ve aklıma şöyle bir şey geldi. Sonuçta burada herkes Çevre Mühendisi. Çevre Mühendislerinin dalları ne? Danışmanlık, geridönüşüm, atıksu ve diğerleri. Bunları burada kategorize edip her firma için bir form/anket olsa ve bu formda da firma ile alakalı bilgiler olsa nasıl olur?

Çorlu'da ikamet edebilecek;
Çevre mevzuat ve uygulamalarına hakim, Çevre Görevlisi belgesine sahip, Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı ( TMGD ) belgesine sahip, ÇED ve Çevre Danışmanlığı konularında çalışmak isteyen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, Planlama, organizasyon ve analitik düşünme yeteneğine sahip, Disiplinli, yoğun iş temposuna uyumlu, İş motivasyonu yüksek takım arkadaşları arıyoruz.(serkan@bioforum.com.tr)

İş İlanıdır!
Çorlu'da Çevre Danışmanlığı alanında faaliyet gösteren firmamıza ÇEVRE GÖREVLİSİ arayışımız bulunmaktadır.
İlgilenenlerinin cv lerini mail atmaları rica olunur.
serhatyolda@gmail.com

İş İlanıdır!
Çorlu'da Çevre Danışmanlığı alanında faaliyet gösteren firmamıza ÇEVRE GÖREVLİSİ arayışımız bulunmaktadır.
İlgilenenlerinin cv lerini mail atmaları rica olunur.
serhatyolda@gmail.com

İŞ İLANI .. .ÇEVRE MÜHENDİSİ..
Çevre Danışmanlık Hizmetleri kapsamında Çevre Görevlisi hizmetlerini yerine getirecek Çevre Mühendisleri alınacaktır.
Aranan Nitelikler;
- Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun,
- Çevre Görevlisi Belgesi bulunan,
- Tam zamanlı çalışabilecek,
- Tekirdağ/Çorluda ikamet eden,
- Bay adaylar için askerliğini yapmış,
- B sınıfı ehliyeti olan(aktif araç kullanabilmesi tercih sebebidir.)
- MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
- Disiplinli, yoğun iş temposuna uyumlu,
- İş motivasyonu yüksek
- Günübirlik seyahat engeli bulunmayan,
İlgilenen adayları özgeçmişlerini aşağıdaki e-mail adresine göndermeleri rica olunur.
demet@esascevre.com.tr
Esas Çevre Yönetimi Muhendislik Danismanlik Bagimsiz Denetim San. ve Tic. Ltd. Sti.
Muhittin Mahallesi Baglariçi 1. Sokak No: 47/1 Çorlu/Tekirdag

İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ

Çevre Mühendisi/OSMANİYE
VEPOLİ TEKSTİL PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Pozisyon 2
KADİRLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE BULUNAN DERİ ÜRETİM FABRİKAMIZA ARGEDE ÇALIŞACAK: BAY VEYA BAYAN -TERCİHEN TECRÜBELİ - ÇEVRE MÜHENDİS MEZUNU ÇEVRE YÖNETMELİĞİNE HAKİM 2 TANE ELEMAN İSTİHDAM EDİLECEKETİR.
Çalışma Adresi : ORGANİZE SAN.BÖLGESİ / KADİRLİ / OSMANİYE / TÜRKİYE
İsim : SELAHETTİN BEY
Ünvan : İŞLETME MÜDÜRÜ
Telefon : 0532 7071941

İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ/Kırklareli
STS ARITMA SİSTEMLERİ ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ MÜHENDİSLİK MAKİNE
İş Tanımı ve Genel Şartlar
KIRKLARELİ ATIK SU ARITMA TESİSİNDE TESİS SORUMLUSU OLARAK ÇALIŞACAK , 20-40 YAŞ ARASI ,
BAY ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ , LİSANS MEZUNU ,
BAY-BAYAN , ÇEVRE MÜHENDİSİ ARANMAKTADIR.
ÇALIŞMA SAATLERİ: HAFTA İÇİ 08:00-18:00. HAFTASONU TATİL.
Çalışma Adresi : KIRKLARELİ / TÜRKİYE
İsim : FATİH SARIKAYA
Telefon : 0262 646 01 03 - Gsm: 0533 038 77 75

İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ ÇED, Denetim, Atıksu Arıtma Tesisi, Kırsal Kalkınma Projeleri hazırlanması konularında faaliyet gösteren firmamıza ekip arkadaşları arıyoruz. Takım çalışmasına uyumlu, yüksek tempoda çalışma alışkanlığına sahip, çalışkan ve dinamik, takım arkadaşları ile daha da güçlenmek istiyoruz. Balıkesir Merkez de yer alan Şubemiz ve Balıkesir - Edremit'te yer alan merkez ofisinde aşağıda özellikleri belirtilen personel istihdam edilecektir. ÇEVRE MÜHENDİSİ ARANMAKTADIR 3 KİŞİ En az 2 yıl deneyimli Çevre Görevlisi olarak çalışmış Çevre Mühendisi istihdam edilecektir. Balıkesir Ofis - 1 kişi En az 2 yıl deneyimli Çevre Görevlisi olarak çalışmış Çevre Mühendisi istihdam edilecektir. Edremit Ofis - 2 kişi Adayların tümünün B grubu ehliyete sahip olması ve aktif araç kullanması beklenmektedir Adayların özgeçmişlerini info@inkagrup.com adresine göndermeleri gerekmektedir.

Çevre Mühendisi-Terra Çevre Danışmanlık Inşaat
Şehir / İlçe: İzmir - Aliağa
İzmir / Aliağa' da bulunan şantiyemizde Atık Yönetimi ve Çevre Danışmanlık Pozisyonunda görevlendirilecek
* Çevre Görevlisi belgesi olan
* Danışmanlık konusunda tecrübeli
* Çevre Mevzuatına hakim
* İl Çevre Müdürlüğünde işleri yürütebilecek
* Aktif araç kullanabilenÇevre Mühendisi alınacaktır.
Not: Mesai Pazartesi - Cumartesi saat 8:00 - 18:00 'dir.
Yetkili: Arif Ünver - 0232.617 01 15 - 0544. 479 69 94

Antalya da bulunan ARMADALAB Çevre ve İş Hijyeni Laboratuvarımızda raportör ve kalite yöneticisi adayı bayan çevre mühendisi alımı yapılacaktır. İlgilenen arkadaşlar info@armadalab.com.tr adresine cv lerini gönderebilirler.

Çevre Mühendisi/İstanbul
BARBAROS DENİZ ÇEVRE YÖNETİMİ GEMİ VE MAKİNA SANAYİ İÇ VE DI -
İş Tanımı ve Genel Şartlar
Firmamız bünyesinde istihdam edilecek deneyimli yada yetiştirlmek üzere çevre mühendisi alınacaktır.
Çalışma Adresi: GÜZELYALI MAHALLESİ ZEYTİN SOK NO:2/5 PENDİK/İSTANBUL
İrtibat Bilgileri:
İsim: YILMAZ KURT
Telefon: 02164942097
E-posta: yilmaz@barbarosdeniz.com

İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ /MUĞLA Sistem Mühendislik Danışmanlık İnş. Tur.Nak. Em. Ma. Or. İt. İh. San. Tic. Çevre Danışmanlığı konusunda hizmet verdiğimiz firmalarımıza aylık ziyaretleri gerçekleştirecek, Çevre Mevzuatı kapsamında gerekli tüm işlemleri yapabilecek, Çevre konularında resmi kurumlarla ilgili süreçlerin yürütülmesi ve izin proseslerinin takibini yapacak ekip arkadaşları aramaktayız. Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, Çevre Görevlisi Belgesine sahip, Çevre mevzuatına hakim, Resmi kurum ve kuruluşlarla olan süreçleri yürütebilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, etkin iletişim ve problem çözme becerilerine sahip, Çevre Danışmanı olarak çalışmaya istekli, Seyahat engeli bulunmayan, B Sınıfı Sürücü belgesi bulunan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, En az 2 yıl tecrübeli adaylar İletişim Bilgileri Telefon; 0 252 212 36 93 Adres; Emirbeyazıt Mah. Etem Serim Sok. Tan Apt. 16/1 Menteşe/MUĞLA e-posta; info@
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ ...
Çevre Mühendisi-Ceran Geri Dönüşüm
Tekirdağ- Çerkezköy
Alınacak Kişi Sayısı: 1
Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun,
- Çevre Görevlisi Belgesi olan,
- Tercihen C sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı sertifikası olan,
- MS Office programlarını kullanabilen,Takım çalışmasına uyumlu, kendini geliştirmeye açık, analitik düşünme becerisine sahip, dinamik ve çözüm odaklı,
- Yazılı, sözlü iletişim ve temsil yeteneği güçlü olan,
- B sınıfı ehliyeti olup aktif araç kullanabilen,
İletişim Bilgileri: Coşkun Ceran - 0282. 758 23 78 - 0533. 715 62 85

iş ilanları ...

Ekli dosyalar

• cb6a6e12f1b80a6_ek.doc
    190.2 KB · Görüntüleme: 50
İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ BURSA
BCT İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
SATIŞ ALANINDA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE SÜRÜCÜ BELGESİ OLAN AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN ÇEVRE MÜHENDİSİ ALINACAKTIR.
ÇALIŞMA SAATLERİ HAFTA İÇİ 09:00-18:00 CUMARTESİ 09:00-1300
GÖRÜŞMEYE GİTMEDEN ÖNCE İŞ VE MESLEK DANIŞMANINIZDAN İŞE GÖNDERME FORMU ALINIZ.
Çalışma Adresi : ALAATTİNBEY MAH. 618 SK. NO:1/E 16000 NİLÜFER/BURSA
İrtibat Bilgileri :
İsim : SERAP KILIÇ-EBRU BÖLÜKBAŞI
Telefon : 0 224 211 50 62

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...