• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İŞ İLANI
Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümünden mezun,
Çevre görevlisi belgesine sahip,
B Sınıfı sürücü ehliyet sahibi olan ve aktif araç kullanabilen,
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,
Tecrübeli ya da tecrübesiz mühendis,
İlgili adayların cv lerini bahar@etkendanismanlik.com adresine göndermeleri rica olunur.

@Serkan Çiçekay çok zaman geçmiş şöyle bir düşününce. Ama ne kadar güzel bir şey böyle beraber çalıştığın arkadaşlarla hala görüşebiliyor olmak :)

İŞ İLANI
Merhaba arkadaşlar,
Çok ACİL Çevre danışmanlık ve Osgb firmamızda çalıştırılmak üzere Çevre Mühendisi-İş Güvenliği Uzmanı arayışımız vardır.

- Ankara’da İkamet Eden,
- İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikası Sahibi
- Çevre Görevlisi Belgesine Sahip, İş Tecrübesi Olan,
- Aktif Araç Kullanabilen
- Diksiyonu Düzgün

İlgilenenlerin nilgun@sgyonetim.com adresine başvurmaları yeterlidir.

İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ ÖZDEMİR ÇEVRE ARITMA MÜH. MÜŞ. ORMAN MAD. İNŞ. TAŞ. TEM. HİZ. TURİZM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. - Antalya’da ikamet eden, - Çevre görevlisi belgesine sahip, - B Sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, - Seyahat engeli olmayan, - Erkek adaylar için askerliğini yapmış adaylar. Diğer Açıklamalar: İlgilenen adayların cv’lerini e-mail adresine göndermeleri rica olunur. İletişim Bilgileri; Tel: 0242 343 29 00 E-posta: info@ozdemircevre.net Güvenlik Mah. Vatan Bul. Hazar Apt. No:23/4 Kat:2 Muratpaşa / ANTALYA

@altıncı
BU TAMAMEN BİR TAKTİK GÜZEL ARKADAŞIM. YERİ GELDİĞİNDE ' BEN BU İŞİ YAPMAM BENİM İŞİM DEĞİL' DİYECEĞİMİZİ BİLDİKLERİNDEN DOLAYI BÖYLE BİR CÜMLEYİ DE ARAYA SIKIŞTIRMAYI İHMAL ETMİYORLAR. ŞİRKET HEPİMİZİN ŞİRKETİ HEP BİRLİKTE GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMALIYIZ AMA BÜTÜN PARAYI BEN KAZANMALIYIM SENİN HİÇ BİR KARIN OLMAMALI MANTIĞI YANİ.

BEN DAHA ÖNCE ÇALIŞTIĞIM BİR FİRMADA İŞVEREN İLE TERS DÜŞÜP TARTIŞTIĞIMDA BANA' SİZ AKŞAM SAAT BEŞ OLUYOR ARKANIZA BİLE BAKMADAN EVİNİZE GİDİYORSUNUZ, BEN GECE GÜNDÜZ BU ŞİRKET İÇİN KOŞTURUYORUM' DEMİŞTİ. FİRMA MİLYON LİRALAR KAZANAN BİR FİRMAYDI VE SANKİ O MİLYONLARI BEN KAZANIYORDUM. TRAJİKOMİK BİR LAFTI YANİ. CEPLERDE AKREP, ZİHİNLER KAPKARA.

Belediye ile anlaşmalı çalıştığımız Ambalaj Atığı Toplama ve Ayırma firmamız (BURSA) için eğitim bilgilendirmede part-tıme olarak 4,5 gün çalışacak (çevre müh. öğrencisi olması öncelikli) arkadaşlar aranmaktadır. iletişim için 0535 695 95 50 Büşra Demirci görüşebilirsiniz.

Arkadaşlar merhaba.

İstanbul / Tuzla'da özel bir tersanede, çevre yönetim sistemi ve atık yönetimi konularında görev alacak 25-32 yaş arası Bay/Bayan çevre mühendisi-çevre görevlisi ihtiyacı vardır. Çevre danışmanlığı hizmeti aldığımız firma ile olan ilişkileri yönetip firmamızın çevre mevzuatlarına uyumunu takip edecektir. Aşağıda işe başvuracak arkadaşlarda olması gereken kriterler verilmiştir. CV'lerinizi cagdas@hidrodinamik.com'a atmanızı rica ederim. Maaş beklentinizi de yazarsanız memnun olurum. Kolay gelsin herkese.

*İş güvenliği uzmanı C sınıfı ( Tercihen )
*İyi derecede İngilizce bilen
*Atık yönetimi konusunda tecrübeli
*Askerlik hizmetini tamamlamış ( Erkek adaylar için )
*İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden
*MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen
*Haftanın 6 günü çalışabilecek

En çok sorulan ve firmamızın sağladığı bazı imkanlar
*3 Bölgeye servis imkanı
*Özel sağlık sigortası
*4 maaş ikramiye

Ayrıntılar cv'lerin incelenmesinden sonra birebir görüşülecek çalışanlara anlatılacaktır.
Teşekkür ederim.

İŞ İLANI ; ÇEVRE MÜHENDİSİ...
Çevre Danışmanlığı ve Çed Danışmanlığı hizmeti sunmakta olan firmamızda danışman olarak görev almak üzere;
(YETİŞTİRİLMEK ÜZERE)
Çevre Görevlisi Belgesi bulunan
Tercihen Pendik’te ikamet eden
Askerlik hizmetini tamamlamış
Çevre mevzuatı güncel bilgilerine sahip
Aktif olarak araç kullanan
Prezentabl
İletişimi kuvvetli
Tercihen yönetim sistemleri uygulanma konusunda bilgi sahibi
Bay
İş arayışındaki arkadaşların ozgehanozcetin@cigem.com.tr veya info@cigem.com.tr adresine cvlerini göndermesi rica olunur..

İŞ İLANI -ÇEVRE MÜHENDİSİ
TECRÜBESİZ
-B sınıfı sürücü ehliyet sahibi olan aktif araç kullanabilen,
-Çorluda ikamet eden,
-Çevre Görevlisi belgesi olan,
-Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
-Tecrübeli veya tecrübesiz çalışma arkadaşları aramaktayız
ilgilenen kişilerin CV lerini cevre@ugurelyaf.com.tr veya mehmetkurucay39@gmail.com adresine mail göndermeleri rica olunur.
iletişim bilgileri;
Tel:0282 655 71 10-11-12-13
Ulaş OSB mah 207 sok no:1/1 Ergene 2 OSB ERGENE/Tekirdağ
(Servislerimiz Çorlu'dan hareket etmektedir.)

İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ ...
Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun,
Tercihen ÇED / PTD Katı Atık konusunda en az 3 yıl deneyimli,
Çevre Görevlisi belgesine sahip,
Analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip,
Dikkatli, düzenli, detaycı ve sonuç odaklı çalışabilen,
Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
Takım çalışmasına yatkın,
B sınıfı ehliyete sahip,
Ankarada ikamet eden, tercihen yakın mesafede oturan
Bayan adaylar aranıyor.
İlgilenen adaylar CV’lerini (Özgeçmişlerini): info@balgatmuhendislik.com.tr adresine gönderebilirler.

ÖRNEK MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK TİCARET LTD. ŞTİ.
Bünyesinde çalışmak üzere :
Çorlu ilçesinde ikamet edebilecek,
Ehliyeti olup aktif araç kullanabilen,
En az 2 yıllık ve üzeri tecrübeli Çevre Görevlisi Belgesine sahip,
En az C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip,
Çevre Danışmanlık ve İSG Uzmanlığı konularına hakim ve deneyimli
Çalışma arkadaşları arıyoruz.
İletişim Bilgileri :
Muhammed İkbal ÖRNEK
0 541 605 39 56
info@ornekdanismanlik.com
Adres : Muhittin Mahallesi Salih Omurtak Caddesi M.Akça Apt. No 47/B Kat:5 Çorlu/TEKİRDAĞ
Not :
Yukarıda belirtilen özelliklere sahip adayların fotoğraflı özgeçmişlerini verilen adrese mail atmaları gerekmektedir.
Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan adaylar aranmaktadır

İŞ İLANI - ÇEVRE MÜHENDİSİ BURSA
-Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun,
-Çevre Görevlisi Belgesine sahip,
-Çevre Mevzuatına hakim,
- Çevre Danışmanlık veya atık sektöründe tercihen 1-2 yıl tecrübesi bulunan,
-İnsani ilişkileri iyi ve iletişime açık, telefonla iletişim yeteneğine sahip,
-MS- Office, programlarını aktif olarak kullanabilen,
-B sınıf ehliyetli ve aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan,
-Bursa’da ikamet eden,
-Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf,
-Ekip çalışmasına yatkın ve raporlama sistemine alışkın,
-Çalıştığı firma ile birlikte ekip arkadaşlarına katkıda bulunacak,
-Prezentasyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren çalışma arkadaşı aramaktayız.
Adaylarımızın güncel özgeçmiş formlarını, derya@emniyetli.com adresine göndermeleri rica olunur.
İletişim Bilgileri
0224 262 16 50
Barbaros Mah. Baraj yolu Cad. No:400 Osmangazi/Bursa

İŞ İLANI- ANKARA
Merhaba arkadaşlar,
Çok ACİL Çevre danışmanlık ve Osgb firmamızda çalıştırılmak üzere Çevre Mühendisi-İş Güvenliği Uzmanı arayışımız vardır.

- Ankara’da İkamet Eden,
- İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikası Sahibi
- Çevre Görevlisi Belgesine Sahip, İş Tecrübesi Olan,
- Aktif Araç Kullanabilen
- Diksiyonu Düzgün

İlgilenenlerin nilgun@sgyonetim.com adresine başvurmaları yeterlidir.

@Cado OZCAM

Arayış sona ermiştir. CV lerini yollayan arkadaşlara teşekkür ederim. Herkes için hayırlısı olsun.

Arkadaşlar,

İstanbul / Tuzla'da özel bir tersanede, iş güvenliği alanında görev alacak 22-32 yaş arası Bay çevre teknikeri/mühendisi arkadaşa ihtiyaç vardır. SEÇ Uzmanı altında görev yapacak olup sorumlusu olacağı gemilerde tersane prosedürlerine ve yasal mevzuatlarına uyumu takip edecektir. Aşağıda işe başvuracak arkadaşlarda olması gereken kriterler verilmiştir. CV'lerinizi cagdasisg@gmail.com mail adresine atmanızı rica ederim. Maaş beklentinizi de yazarsanız memnun olurum. Kolay gelsin herkese.

*İş güvenliği uzmanı C sınıfı
*Askerlik hizmetini tamamlamış ya da minimum 2021 yılına kadar tecil ettirmiş
*İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden
*Haftanın 6 günü çalışabilecek
*Nöbet sırasına göre ve gerektiği durumlarda mesaiye kalabilecek

En çok sorulan ve firmamızın sağladığı bazı imkanlar
*3 Bölgeye servis imkanı
*3 ayda bir ikramiye ( yarım ya da tam maaş )

Ayrıntılar cv'lerin incelenmesinden sonra birebir görüşülecek çalışanlara anlatılacaktır.
Teşekkür ederim.

İyi geceler.

NOT: İlan maksimum 10 gün açık kalacaktır. Dışarıdan personel bulunamaması durumunda firma içinden çözüme gidilecektir. İlgililere duyurulur.

İŞ LANI ÇEVRE MÜHENDİSİ
SİSTEM GENESİS GRUP EĞİTİM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.
"Çevre İzin ve Lisans
Yönetmelik" i kapsamındaki işlemlerinin yürütülmesinde görevlendirilecek
Çevre Mühendisi alınacaktır.
Ankara’da İkamet Eden,
Çevre Görevlisi Belgesine Sahip
İş Güvenliği Sertifikası Sahibi
İş Tecrübesi Olan,
Aktif Araç Kullanabilen,
Diksiyonu Düzgün
Yukarıda belirtilen özelliklere sahip adayların fotoğraflı özgeçmişlerin verilen adrese mail atmaları gerekmektedir.
Tel:
0530 244 04 83 (Songül BAYRAM)
0541 651 98 96 (Nilgün Yalçın UYAR)
E-posta: songül@sgyonetim.com
nilgun@sgyonetim.com
İvedik OSB 1368. Cad. Eminel İş
Merkezi No:106
Yenimahalle
/ANKARA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...