• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Iş arıyoruz.

Tunç Tugay

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Çevre Mühendisliği
Merhabalar herkese.Sayfanızı uzun suredır takıp edıyorum paylaşımlar,durumlar olsun en guzelide dusuncelerınız olsun çok güzel.Bir konuda yardımınızı istiyecektim. Aksaray üniversitesi çevre mühendisliği okuyorum ve çevre mühendisliğinden mezun olmuş bir arkadasıma iş arıyorum.Sorun şu ki artık çevre mühendisi diye bir kavramı öldürmeye çalışmışlar ve iş imkanı olmasına rağmen cok farklı yollara saptırmıslar.Demek istediğim bir çok yere iş başvurusu yaptık istenilen kriterler Ehliyet,En az iki yıl tecrübe ve en onemlısı cevre gorevlisi belgesi . yeni mezun olmus bırınden bunları beklemek sizcede sacma değil mi ? hiç kimse bulunduğu konuma direk gelmedi belli birşeyler öğrenerek geldiler bunu göz ardı etmemek gerek.Benim isteğim eğer Afyonkarahisar veya yakınlarında Çevre Mühendisliği alanında bu dediğim kriterlere dayanarak iş arayan iş sahipleri varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim .Teşekkürkler