Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Iş bitirme belgesi alımı

Konu, 'Mesleki Deneyimleriniz' kısmında Canan Mete tarafından paylaşıldı.

1. Canan Mete

Canan Mete CMNet Üyesi

Özel sektöre yapılan iş ile ilgili kamu ihalesinde kullanılmak üzere belge almak istiyorum ama prosedürler hakkında çok fazla bilgiye ulaşamadım.

Konu hakkında bilgisi olan varsa ve yorum yazarsa sevinirim.

Iş bitirme belgesi alımı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ambalaj atığı geri kazanım tesislerine Toplama ayırma belgesi alımı

Merhabalar, Ambalaj atığı geri kazanım tesislerine, il müdürlükleri tarafından verilen Tehlikesiz atık toplama ayırma belgesi alınabiliyor mu ? Teşekkür ederim...
  2. Satış izin belgesi / katı yakıt satıcısı kayıt belgesi ?

Ekte gönderdiğim yazı hakkındaki görüşlerinizi almak istedim .. bu yazıyı yeni anlaşmayı düşündüğümüz bir Kömür ocağı yetkilisi gönderdi bu yazılanları Çevre Danışmanlığını yaptığımız için bizmi yapmalıyız ? ve yapılması gerekenler ?
  3. Kpss ile memur alımı

Merhaba Arkadaşalar; Çevre Bakanlığının KPSS 2013/2 Kasım-Aralık ayında yapacağı atama ile ilgili nereye başvurulcak.
  4. Personel alımı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 477 personel alacak Bakanlık, KPSS kasım atamalarında 360, aralık 4-B sözleşmeli personel alımlarında 117 olmak üzere toplam 477 kişiyi istihdam edecek. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) ile personel alımı yapacak. 2014'te kamuya 74 bin personel alınacak Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre Çevreve Şehircilik Bakanlığı, KPSS...