• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Iş güvenliği analizi (jsa) eğitimi

efeakcelik

Kayıtlı Kullanıcı
ğitimin Adıİş Güvenliği Analizi (JSA) Eğitimi
Eğitimin Verileceği Tarihler24 Haziran Cuma 2016
25 Haziran Cumartesi 2016
saat 10.00 - 17.00
Eğitimin Verileceği YerTMMOB Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi
Eğitim Salonu
İstiklal Cd. Koçtuğ İşhanı No:178 K:2 D:2 Tünel Beyoğlu
Katılımcı Sayısı20
Eğitmen BilgileriHuriye KUMRAL
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
- Kimya Yüksek Mühendisi
Eğitim ÜcretiÇMO Üyesi : 380 TL
Odamızdan BTB Almış Firmalarda Çalışan
TMMOB‘ a Bağlı Diğer Odaların Üyeleri : 475 TL
Diğer : 570 TL
Eğitim ödemesini eğitim günü makbuz karşılığı elden ödeyebilirsiniz veya Türkiye İş Bankası - Beşiktaş Şubesi 1008 2622162 TR120006400000110082622162 hesaba yatırabilirsiniz.
Eğitim Ücretine Dahil olanlar:Katılım Belgesi, Eğitim Notu
Eğitim Programı1- Tehlike ve risk kavramları
2- Tehlike ve risk kavramlarının uygulanması ve yapılan yanlışlılar
3- İşyeri tehlikeleri
4- Çalışan katılımı ve güvenlik kültürü
a))Çalışanlarla görüşme ve çalışan katılımının etkin sağlanması
b)İş Güvenliği analizinde çalışanların güvenlik kültürünün geliştirilmesi
5- JSA planlama ve uygulama
a-Analiz için iş seçimi
b-İşin kronolojik olarak parçalara ayrılması ve adımların belirlenmesinde kullanılan yöntemler
c-Riskleri belirlemek
d-Riskleri önceliklendirme
e-Güvenlik prosedürlerinin uygulanması
Ön Kayıt Bilgileri23 Mayıs - 23 Haziran 2016
Ön kayıtlarınızı egitimist@cmo.org.tr adresine ad, soyadı, iletişim bilgilerinizi, oda üyesiyseniz oda sicil numaranızı ve eğitimin adını belirterek yapabilirsiniz. (başvuru e-postalarına onaylama mesajları gönderilecektir.)
Eğitim ile ilgili sorularınız için iletişim bilgileriAd Soyadı: Tarkan KILIC
0530 641 68 73https://www.cevremuhendisleri.net/resource://82AF8DCA-6DE9-405D-BD5E-43525BDAD38A/data/call_skype_logo.png0530 641 68 73
E-posta: egitimist@cmo.org.tr
[TBODY] [/TBODY]

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
1976 yılında İstanbul Üniversitesi Kimya Fakültesinden Kimya Yüksek Mühendisliği derecesiyle mezun oldu. Acıbadem Üniversitesi öğretim görevlisi, iş güvenliği danışmanı, ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 19001 baş denetçisi, NEBOSH programları eğitmeni, SEVESO programı danışmanı olarak çalışma hayatına devam etmektedir. Risk değerlendirme, iş güvenliği, endüstriyel hijyen ve güvenlik kültürü konularında yayınlanmış bildirileri ve KMO tarafından yayımlanmış "Teknik ve Davranışsal Risk Analizleri" adlı kitabı bulunmaktadır.