Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

iş Güvenliği Kurs Notları

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Yrd. Doç. Dr. Uğur Müngen tarafından hazırlanan iş güvenliği kurs notları ektedir.

Ekli Dosyalar:

Muhammed Murat bunu beğendi.
  2. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

Yalın bir dil ile yazılmış,kolay anlaşılabilir notlar.teşekkürler.

3. frdvs

frdvs CMNet Üyesi

Paylaşım için teşekkürler..

4. qrafiqer

qrafiqer CMNet Üyesi

Bakanlık onaylı iş sağlığı ve güvenliği eğitimi veren firmalardan önerebileceğiniz var mı?

5. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

ÇASGEM diyorum şimdilik en garanti o görünüyor.

6. Tuğba Kanat

Tuğba Kanat CMNet Üyesi

Ben Ankarada özel bir dershaneye gidiyorum en garanti casgem gibi ama benimki biraz mecburiyet oldu umarım iptal gibi bir durum söz konusu olmaz..

7. Mustafa Demir

Mustafa Demir CMNet Üyesi

çasgem şu anda eğitim vermiyor diye biliyorm ben.

8. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

ÇASGEM eğitim veriyor.Eylülde başlayacak.Başvuran çok fazla olduğu için sıraya koyuyorlar,başvuranları.

9. Mustafa Demir

Mustafa Demir CMNet Üyesi

çasgemin eğitim vermesinin doğru olmadığı ve bu yüzden eğitim vermeyi bıraktığı söylendi geçen gün bunu söyleyen de emekli iş müfettişi. tabiki ne derece doğru bilemem.

10. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

Zaten bu iş güvenliği uzmanlık konularında herkes birçok şeyi söylüyor.Olabilir bu aralar bu konuda herşey mümkün,ancak şu anlık benim bilgim bu yönde.Hatta arkadaşlarımı oraya yönlendiriyorum,uzmanlık sınavları garanti olsun diye.:)..

11. kalitek

kalitek CMNet Üyesi

S-E-Ç Kocaeli tavsiye ederim.

12. servan

servan CMNet Üyesi

Merhaba,

İş güvenliği ile ilgili Avrupalıların görsel yani video lu eğitime daha çok önem verdiği dikkat çekiyor. Fikrimce ; Görsel olarak yapılacak sunumlar daima hafızada daha kalıcı oluyor.Elinizde mevcut böle bir materyal ,kaynak varmıdır?
    Teşekkürler,
    Görüşmek dileğiyle...

13. selin iü

selin iü CMNet Üyesi

bursada bildiğiniz güvenilir bir iş güvenlik kursu varmıdır? bu konuda bilgisi olan arkadaşlarımın paylaşımlarını bekliyorum..

14. melikealıcı

melikealıcı CMNet Üyesi

Merhaba arkadaŞlar İŞ gÜvenlİĞİ kurulu tarafindan hazirlanmiŞ, yillik Çalima plani ÖrneĞİ elİnde olan var mi? Bu planin nasil oluŞturulduĞunu gÖrmeyİ İstİyorumda. Yardimci olursaniz sevİnİrİm.

15. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

Yıllık faaliyet planı kurul tarafından değil,iş güvenliği uzmanı tarafından yapılır.Faaliyet planında iş sağlığı ve güvenliği konularına değinilir.Mesela;
    -İç yönetmelik hazırlanması
    -Risk değerlendirmesi DÖF açılması durumları
    -KKD
    -eğitimler
    -periyodik kontroller
    -sağlık kontrolleri
    bu gibi temel konularda ilgili kişi ,konunun faaliyete geçeceği tarih ve öngörülen tamamlanma süresini belirten bir tablo oluşturun ve bunu yayınlayın firma içinde hazırlayan ve onaylayan ibaresini koyun ve imzalatın işveren veya vekiline..
    Genel olarak yıllık faaliyet planında bunlar bulunmaktadır.

16. melikealıcı

melikealıcı CMNet Üyesi

Teşekkür ederim Tuğba Hanım. Bende belge alma sürecindeyim ileride bilfiil bu işi yapmayı istiyorum, iş başıma düşmeden bilmek istedim bunuda.Çok sağolun. :)

17. Öyküm Hız

Öyküm Hız CMNet Üyesi

Ulusal ve Uluslararası Kuruluşlar ve Sözleşmeler notları.

Ekli Dosyalar:

18. erman

erman CMNet Üyesi

Bakanlık onaylı İş sağlığı ve güvenliği eğitimi veren yerlerin listesine nereden ulaşabilirim ?

19. erman

erman CMNet Üyesi

Ozge.Yldrm bunu beğendi.
iş Güvenliği Kurs Notları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çed eğitimi notları

Arkadaşlar elinde 29-30 nisanda istanbul da gerçekleştirilen çed eğitimi notları bulunan varmı acaba?
  2. Kpss için sakarya'da kurs

Arkadaşlar merhaba, 2012 KPSS için Sakaryada kursa girmeye karar verdim ancak en iyi kurs hangisidir karar veremedim. Pi analitik( Yargı Akademi) ve Akademiidea için eğitimleri iyi diyorlar. Bu konuda bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.
  3. Su getirme notları

Su getirme ders notlarına ekten ulaşabilirsiniz...
  4. Autocad kurs

Sevgili meslektaşlarım Ankara da verimli bir şekilde Autocad eğitimi veren Autocad kursu biliyor musunuz??
  5. Isg kurs

arkadaşlar benim sorum şu: ben bir isg kursuna başvurmuştum. kayıt yaptırdım. daha sonra vazgeçtim ve kursu arayıp vageçtiğimi ve iptal edilmesini söyledim. onlar da tamam dediler. ama 2 ay sonra aradılar ve staj yerini ayrla parayı da ayarla dediler...belgeleri bakanlığa gönderdikleri için şu anda iptali söz konusu değilmiş. onlar da bana madem öyle zaten bunun 3 yıl süresi var dediler. bu...