Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İş Güvenliği Levhalarının Yerleşimi

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Fecriati tarafından paylaşıldı.

1. Fecriati

Fecriati CMNet Üyesi

Arkadaşlar iş güvenliği, acil durumlarla ilgili levhaların yerleşimindeki standartlar nelerdir?
    Güvenlik ve Sağlık İşaretleri Yönetmeliği dışında başka belirleyici kıstaslar var mı?

2. Sadiye Yüce

Sadiye Yüce CMNet Üyesi

Merhaba;

Güvenlik ve Sağlık İşaretleri Yönetmeliği'ni baz aldığınızda bir sorun yaşamazsınız. Tüm önemli noktalara bu yönetmelikte yer verilmiştir.

İyi Çalışmalar...

3. Fecriati

Fecriati CMNet Üyesi

Teşekkür ederim

4. qrafiqer

qrafiqer CMNet Üyesi

Cevap: İş Güvenliği Levhalarının Yerleşimi

iş güvenliği uyarı levhalarını paylaşabilirmisiniz?

5. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

İş güvenliği bölümü altında alt kategori olarak işaretleri bulabilirsiniz.

6. qrafiqer

qrafiqer CMNet Üyesi

onlara baktım ama bana daha fazla gerekli

7. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

iş sağlığı ve güvenliği levhaları yapan firmalar var çağırın birini katalogla geliyor zaten,elinizde bulunur ..

8. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Az fırsat bulabilsem paylaşımlar yapacağım. Ama çok yoğunum bu aralar..

9. Tuğba Cabi

Tuğba Cabi CMNet Üyesi

Evet en azından katalogda gözünüzden kaçırdığınız levhaları da görmüş olursunuz ve size levhaların ölçülerini,rengini veyahut birşey ekleyip/eklemediğinizi v.b. soracakları için sipariş verirken de katalog numarasından kolaylıkla vermiş olursunuz.

10. Bahtiyar Kılıç

Bahtiyar Kılıç CMNet Üyesi

bugün yaklaşık 50 adet levha tesise astırttım. Daha baya var...

İş Güvenliği Levhalarının Yerleşimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Elektrik Güvenliği

ELEKTRİK GÜVENLİĞİ Elektrik enerjisi insan vücudunun iletken olmasından dolayı hayati tehlikelere sebep olabilmektedir. Akım şiddetinin beli bir seviyeyi geçmesi istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Akımın şiddetine göre ortaya çıkması muhtemel sonuçlar şunlardır: 1 mA Hissedilir, 5 mA Hafif kramp, 10 mA Genel kramp, 15 mA Kas kasılması, 25mA Şiddetli ağrı, 50 mA Dayanılmaz acı, 100 mA...
  2. iş sağlığı ve güvenliği

Arkadaşlar iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tehlike ve risk değerlendirme raporu hazırlamam gerekiyor.Örnek bir rapor paylaşırsanız sevinirm.Tesekkür.
  3. Can Simitlerinin Yerleşimi?

Merhabalar, atıksu arıtma tesisinde iş güvenliği malzemelerini sırasıyla yerleştiriyorum. Uyarı levhalarını ve yangın tüplerini yerleştirdim, sıra geldi can simitlerine. Ama nasıl yerleştirilmeli, nelere dikkat edilmeli, halat olmalı mı, olacaksa ne kadar halat konmalı, kanca şeklinde mi monte edilecek, pek bir fikrim yok, yardımcı olursanız sevinirim. Kolay gelsin, iyi çalışmalar..
  4. Iş güvenliği her yerde

Otomobil kullanırken, Lastik değiştirirken, Bagaja eşya koyarken ve indirirken, Servise binerken ve inerken, Markette alış veriş yaparken, Sokakta yürürken, Evde boya ve bakım yaparken, Kısacası hayatımızın her evresinde iş güvenliği var ve ayrılmaz bir parçası, Nasıl çevre yok olmaya başladığında Çevre Mühendislerine görev düştü ise, İş sağlığı ve güvenliğinde de İş Güvenlik Uzmanlarına bu...