Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İş Güvenliği Malzemesi Teslim Tutanağı

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Tuğba Cabi tarafından paylaşıldı.

1. Tuğba Cabi

Tuğba Cabi CMNet Üyesi

İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMESİ TESLİM TUTANAĞI VE TAAHHÜTNAME

Adı Soyadı :
    SSK Sicil Numarası :

Aşağıda belirtilen iş güvenliği malzemelerini, tam ve çalışır vaziyette teslim aldım. Bu malzemeleri iş esnasında; mutlaka kullanım kılavuzunda yazılı olduğu ve okuduğum ve tarafıma öğretilen şekliyle kullanacağımı; bu malzemeleri gerektiğinde kullanmadığım takdirde meydana gelecek olaylardan, kazalardan işverenimi sorumlu tutmayacağımı; malzemelerin eskimesi veya arızalanması halinde yenisini almak üzere iade edeceğimi ve arızalı, kullanılmayacak durumdaki iş güvenliği malzemeleri ile çalışmayacağımı beyan ve taahhüt ederim.

Ekli Dosyalar:

ipek sağır, Sadık Güven ve yesilimsi bunu beğendi.
  2. Zehra Doğan

Zehra Doğan CMNet Üyesi

Merhabalar Tuğba Hanım,

Ekte verdiğiniz dosyayı indirdim fakat açamadım office 2003 kullanıyorum. Eğer mümkünse office2003 olarak yüklemeniz mümkün mü?
    Teşekkürler, kolay gelsin, iyi çalışmalar...

3. Tuğba Cabi

Tuğba Cabi CMNet Üyesi

İyi çalışmalar...

Erol Gündüz ve Meril San bunu beğendi.
  4. Fatih Güneş

Fatih Güneş CMNet Üyesi

elinize sağlık

5. Gözde Yaşar

Gözde Yaşar CMNet Üyesi

Ekteki ekipman teslim tutanakları işinize yarayabilir.

Ekli Dosyalar:

Erol Gündüz ve Fatih Özcan bunu beğendi.
İş Güvenliği Malzemesi Teslim Tutanağı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İş güvenliği kurulu tutanağı

İş güvenliği kurul tutanağı ektedir.
  2. Ömrünü Tamamlamış Araçların Teslim Yerleri

Ömrünü Tamamlamış araçların teslim edilecek firmaların yerleri hakkında bilgiler ekli dosyada yer almaktadır.
  3. Ibc tankların satışı veya yetkili firmaya teslim edilmesi hk.

Arkadaşlar merhaba, Çevre mühendisiyim ve bir madeni yağ firmasında çalışıyorum. Müşterimiz kendisine gönderdiğimiz yağlardan arta kalan IBC tankları satıyor ancak nereye sattığını bilmiyoruz. Biz kendilerinden anlaşmalı olduğumuz lisanslı bir firma aracılığıyla bu IBC tankların iadesini istedik. Müşterimizin bu tankları satması yada anlaşmalı lisanslı firmaya vermesi atık hanesine nasıl...
  4. Filler malzemesi atığı

Asfalt plentlerinde Döner Kurutucu (Drayer) dan kurutulmak için geçirilen agreganın içindeki ince, kristalize malzemeye filler malzemesi denmektedir. Bu malzeme asfaltta bağlayıcı eleman olarak kullanılmaktadır, ancak bu malzemenin çoğu kısmı da atık olarak ortaya çıkmaktadır. Bu atık çimento yada briket yapımında kullanılmaktadır. Fakat plent tesisleri genel de bu tür tesislere uzak olduğu...
  5. Yalıtım malzemesi ve asbest içeren inşaat malzemesi

17 06 04 (17 06 01 ve 17 06 03 dışındaki yalıtım malzemeleri) kodlu atığı alan lisanslı firmaya ihtiyacım var. Yardımcı olabilir misiniz?