Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İş güvenliği uzmanı olmaya hak kazananların dikkatine !

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Mustafa Demir tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa Demir

Mustafa Demir CMNet Üyesi

Bundan önceki sınavlarda bakanlık sınavı kazananlardan uzmanlık sertifika ücreti olarak 300 liraya yakın bir ücret istemekteydi.

Bir kişi dava açmış ve kazanmış bunun sonucunda iş güvenliği uzmanı olmaya hak kazananlar sertifika ücreti ödemeyecek.

belgenizi almak için eğitim aldığınız kuruma başvurmanız yeterlidir.

2. cordial

cordial CMNet Üyesi

Bu mesajdan sonra senin bu hakkı kazandığını düşünüyorum :) Hayırlı olsun.

3. Mustafa Demir

teşekkür ederim Evet kazandım ve ben bu haberi duyduğuma sevindim açıkçası :)

4. Seda Güney

Seda Güney CMNet Üyesi

Hayırlı olsun :)

Mustafa Demir bunu beğendi.
  5. Özgür Tırınk

Özgür Tırınk CMNet Üyesi

Peki ücret ödeyerek sertifika alanlar paralarını geri alabilecekler mi?

6. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

çatır çatır ödedik 295 tl yi, .. ücret ödenmemesi konusunda eminmisiniz?? her sertifika alım öncesi bu tarz durumlar ortaya çıkar,bizim zamanımızdada öyle olmuştu..

7. Mustafa Demir

tuğba hanım biraz önce eğitimi aldığım kurumdan aradılar kesinlikle para yatırmayın dilekçenizi verin biz göndereceğiz evrakları dediler.
    para yatıranların alabileceği yada alamayacakları belli değil. ben parayı yatırmadan denilen yolu izliycem. ama yatıracaksınız derlersede yapacak birşey yok yatıracağız :)

8. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

Tabi,öyleyse yatırmayın. zaten eksik evrak derler para isterlerse.. hadı hayırlısı :)

9. Mustafa Demir

evet hadi hayırlısı Tuğba hanım :)

10. Özgür Gülen

Özgür Gülen CMNet Üyesi

:((((((((( bizdede böyle rivayetler dolandı belgeden değerli mi dedik o kadar parayı veren bunu da verir dedik bayıldık 295 i öyle bir durum varsa geri ödemeyi de düşünürler heralde

İş güvenliği uzmanı olmaya hak kazananların dikkatine ! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. inşaat işinde iş güvenliği uzmanı

Merhaba arkadaşlar; Bir inşaat firmasında iş güvenliği uzmanı olarak işe başladım.İlk işim olarak bayramdan sonra başlayacak olan hastane inşaatı işini verdiler.Yönetmeliğe göre gerekli işlemleri yapmaya çalışıyorum.Fakat aklıma bazı şeyler takıldı.Şöyleki; İlk olarak;İşçilere verilecek eğitimi için sunum hazırldım fakat bunun için uygun ekipmanın olmadığı söylendi bu durumda nasıl bi yol...
  2. Iş güvenliği uzmanı olabilecekler değişti!

Şuanki düzenleme göre sadece mühendis, mimar veya teknik eleman unvanını (tekniköğretmen, fizikçi, kimyager) alanlar iş güvenliğiuzmanı olabilmektedir. Kabul edilen önergeyle, 1- ÇalışmaveSosyalGüvenlikBakanlığıileSGK'da müfettiş olanlar 2- Sadecemimarunvanınıalanlar değil tümmimarlıkfakültesimezunları 3- Biyologlar işgüvenliğiuzmanıolabilecektir. İŞTE MECLİSİN DÜN GECE YARISI KABUL ETTİKLERİ...