Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Iş güvenliği uzmanlığı belgesi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Erkan Ertürk tarafından paylaşıldı.

1. Erkan Ertürk

Erkan Ertürk CMNet Üyesi

Arkadaşlar Mrb,

İş güvenliği uzmanlığı belgesi almak istiyorum. En yakın Sınavın ne zaman olacağı ve İzmir de tavsiye edebileceğiniz bir Eğitim kuruluş var mı?

Teşekkürler.

2. Metin İnsel

Metin İnsel CMNet Üyesi

yılda iki defa yapılıyor. En yakın sınav mayıs ayında.

3. Erkan Ertürk

Erkan Ertürk CMNet Üyesi

Teşekkürler. İzmir de tavsiye edebileceğiniz kurs var mı ?

4. Metin İnsel

Metin İnsel CMNet Üyesi

5. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

Tarihi henüz belli değil geçen yıl Mayıs ayında yapılmıştı, bu sene de Nisan, Mayıs ve Haziran aylarından bahsediliyor. Siz Nisan'da yapılacakmış gibi düşünüp bir an evvel kursa başlayın, kursun bitiş tarihi sınavdan 2 ay önce olması gerekiyordu hatırladığım kadarıyla. Bilginize...

6. Erkan Ertürk

Erkan Ertürk CMNet Üyesi

Göksel bey,
    başvuruyu yapacağım ama kurs konusunda nereye başvuru yapacağımı bilemiyorum. Şu an İzmir de Martı Eğitim ile görüşüyorum.

7. Fatma Gül Es

Fatma Gül Es Genel Yönetici

Erkan Bey merhabalar,
    İzmir'de 4 tane yetkilendirilmiş kuruluş var şu anda fakat Mayıs ayında yapılacak sınav için kontenjanlar doldu diye biliyorum.
    Ben Ergon'a gidiyorum, şimdilik memnunum, zaten tavsiye üzerine bu kuruluşu seçtim.. Ben de size tavsiye edebilirim :)

8. Erkan Ertürk

Erkan Ertürk CMNet Üyesi

Teşekkür ederim Fatma hanım paylaşımlarınız için.

9. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Bakanlık haddinden fazla C olması sebebiyle , fazla C almadan sınav yapma arayışında bunuda bilerek hareket edin derim.

10. Fatma Gül Es

Rica ederim.. Ayrıca eğer üye değilseniz www.isgforum.net 'e de bir göz atın derim..

11. Erkan Ertürk

Erkan Ertürk CMNet Üyesi

Evet fatma hanım o siteye üye değilim. Dediğiniz gibi sizin kursunuz aradım ama kontenjan dolmuş. :(

12. Fatma Gül Es

Mart ayında hızlandırılmış eğitim tarzında 2 haftalık bir program açmayı düşünüyorlardı, fakat sanırım o da net değil. Başka bir arkadaşım için görüştüğümde öyle söylemişlerdi.

13. Metin İnsel

Metin İnsel CMNet Üyesi

hiç bir şey anlamadım :(

14. Erkan Ertürk

Erkan Ertürk CMNet Üyesi

15. Serap Töre Çelik

Serap Töre Çelik CMNet Üyesi

Merhaba,
    Diğer arkadaşlarımın da bahsettiği gibi 4 tane dershane var. Martı alsancakda, mayıs için aralıkta başlayan tüm kurlar dolu, ama ocakta hafta içi bir kur daha açılacakmış, onun kayıtları ne oldu bilmiyorum. Çiğli de Elit diye bir dershane var, muhtemelen kontenjanı dolmamıştır, dolduysa da mucizedir, çok tenha bir yerdeydi sadece yeri nedeniyle gitmekten vazgeçtim. Ergon ve Zirve de kontenjanlar dolu, ve mart ta bitmesi gerekiyormuş eğitimlerin, sınav mayıs ayında olacak.
    siz bu dört dershaneyi de arayarak kontrol edin bence. Ek bir kurs daha açabilirler, sanırım daha önce hepsi de açmıştı.

Kolay Gelsin

16. Metin İnsel

Metin İnsel CMNet Üyesi

17. Metin İnsel

Metin İnsel CMNet Üyesi

teşekkür ederim serpil hanım

18. Serap Töre Çelik

Serap Töre Çelik CMNet Üyesi

Sanırım şunu demek istedi, sınav daha zor olacak :) ki az kişi kazanbilsin, C sınıfı isg uzman sayısı çok artmasın, ben böyle algıladım

19. Metin İnsel

Metin İnsel CMNet Üyesi

ben defalarca okudum sanki sizin yazdıklarınızı çağrıştırıyor..

20. İrem Bengisu Erol

İrem Bengisu Erol CMNet Üyesi

Ben 2-3 gün önce İzmir Zirve'ye yazıldım.Şuanda uzaktan eğitimimi alıyorum. Bikaç kurda daha boş yer var diye bilgi almıştım. Aramanızda fayda var.

Metin İnsel bunu beğendi.
Iş güvenliği uzmanlığı belgesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. A,B,C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı belgesi nedir?

A,B,C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı belgesi nedir? [COLOR="red"]*(A) Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Belgesi: - İş sağlığı ve güvenliği alanında en az 3 yıl teftiş yapmış iş müfettişlerin istekleri halinde, - Genel Müdürlük ve bağlı birimlerinde iş sağlığı ve güvenliği alanında en az 8 yıl görev yapmış iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarının istekleri halinde, - (B)...
  2. iş güvenliği uzmanlığı ?

Merhabalar. Ben iş güvenliği uzmanlığı eğitimine katılmak istiyorum. Şu an çevre mühendisiyim. İş güvenliği uzmanı olduğum zaman çevre mühendisi ünvanım ortadan kalkıyor mu? Yani iş güvenliği uzmanlığıyla ilgili iş bulamazsam çevre mühendisi olarak iş yapabilir miyim. Bazı kişiler yapamayacağımı söylediler. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
  3. İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi

İş güvenliği uzmanlığı eğitimini Ankara' da veren en iyi firmalar hangileridir ? Fiyatlarını bilen var mı ?
  4. Iş güvenliği uzmanlığı stajı

Arkadaşlar merhaba; Mayıs Sınavı için hazırlanıyorum, kursa gidiyorum. Kurs sonu için 40 saatlik staj yapmam gerekiyormuş, staj yapan arkadaşlardan öneri almak isterim, nasıl bir yer seçilmeli ve neye dikkat edilmeli?
  5. Iş güvenliği uzmanlığı sınavı

http://www.meb.gov.tr/sinavlar/dokumanlar/2013/duyuru/IsYeriHekim_IsGuvnUzm.pdf Herkese başarılar, İyi Olan Kazansın ;)