Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İş Güvenliği Uzmanlığı Örnek Sorular

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Özge Bayrak tarafından paylaşıldı.

1. Özge Bayrak

Özge Bayrak CMNet Üyesi

Arkadaşlar Temmuz 2'de yapılacak İSG uzmanlığı sınavına girecek arkadaşlar için bulduğum soruları gönderiyorum.Şahsen nette çok ararlı birşey bulamadım.Herkesin bu halde olduğunu düşünerek kurstan bir arkadaşımdan bulduğum soruları paylaşıyorum.Bu sınava çalışmak gerçekten çok sıkıcı:(

Ekli Dosyalar:

2. mcan

mcan CMNet Üyesi

emeğine sağlık teşekkürler :)

3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Hepsini indir butonu yok mu? :)

4. Paylaşımınız için çok teşekkür ederim.

5. Selçuk Baysal

Selçuk Baysal CMNet Üyesi

rar halinde yüklense, alsak süper olur Özge hanım. Emeklerinize sağlık

6. Gökhan Ş.

Gökhan Ş. CMNet Üyesi

Özge Hanım çok teşekkürler emeklerinize sağlık

İş Güvenliği Uzmanlığı Örnek Sorular konusuna benzer içeriklerimiz
  1. iş güvenliği uzmanlığı ?

Merhabalar. Ben iş güvenliği uzmanlığı eğitimine katılmak istiyorum. Şu an çevre mühendisiyim. İş güvenliği uzmanı olduğum zaman çevre mühendisi ünvanım ortadan kalkıyor mu? Yani iş güvenliği uzmanlığıyla ilgili iş bulamazsam çevre mühendisi olarak iş yapabilir miyim. Bazı kişiler yapamayacağımı söylediler. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
  2. İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında Önemli Sorular

Bazılarının hakim olduğu bazılarının net bilgisi olmadığı sorular için bizi aydınlatabilecek mühendis ve uzmanların bilgilerini paylaşmalarını rica ediyoruz. S1.İş güvenliği uzmanı bulunduran firmaları kim ne sıklıkla denetliyor ve örneğin 50 den fazla çalışanı olup da uzman bulundurmayan firmalara ne tür yaptırımlar uygulanıyor? S2.Bu yaptırımlar ülkemizde ciddi şekilde takip edilip...
  3. 24 aralık 2011 iş yeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı itiraz edilen sorular

24 aralık 2011 tarihinde gerçekleşen sınav tam anlamıyla bir rezaletti. Bu işle alakası olmayan kişilerin hazırladığı çok açık bir şekilde anlaşılan sınavda bir çok hatalı soru yer almakta. Sorular bir uzman mühendis seçmekten uzak daha çok kelime oyunları ve parağraf sorularıyla bizleri yordu. Sınavda yapılan o kadar komik yanlışlar var ki artık sınavın ve uzmanlık ünvanının ciddiyeti...
  4. Statistical analysis- örnek sorular ve çözümleri

(yüksek lisans düzeyinde) Anova- Dunnett’s Method- Tukey’s method örnekleri de içermektedir.
  5. 21 aralık iş güvenliği uzmanlığı sınavı - iptal edilen sorular

21 ARALIK 2013 TARİHİNDE YAPILAN İYH VE İGU SINAV SORULARINDA YAPILAN İPTAL VE ŞIK DEĞİŞİKLİKLERİ İŞYERİ HEKİMLİĞİ: (2 Soru İptal – 1 Soru Cevap Değişikliği) A kitapçığındaki 8 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 33 nolu sorunun iptali A kitapçığındaki 66 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 91 nolu sorunun iptali A kitapçığındaki 59 nolu soru ile buna...