Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı 25.12.2010-Ankara

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Sadiye Yüce tarafından paylaşıldı.

 1. Sadiye Yüce

  Sadiye Yüce CMNet Üyesi

  Merhaba;

  27.11.2010 tarihinde çıkarılan ilgili yönetmelikler ile birlikte müdürlük tarafından 01.12.2010 tarhinde yapılan duyuru sonucu sınav tarihi belli olmuştur.

  İlgilenen arkadaşların dikkatine gerekli bilgiler ekte yer almaktadır.
   

  Ekli Dosyalar:

 2. n_handan

  n_handan CMNet Üyesi

  bu sınav egitim alanlar için öle degilmi? Sıfırdan hiç egitim almamıs birisi için egitim tarihleri ne zamn acaba ?
   
 3. n_handan

  n_handan CMNet Üyesi

  bu sınav egitim almış olanlar için öle degilmi? Peki egitimler ne zamn baslıycak ben c sınfı sertifika almak istiyorumda.
   
 4. Sadiye Yüce

  Sadiye Yüce CMNet Üyesi

  Merhaba;

  Bu sınav C sınıfı eğitimini tamamlamış ancak hala sınava giremeyenler için geçerlidir.
  Yeni eğitimler yakın tarihte başlar hatta başlamış bile olabilir. Daha önce ilan edilen eğitim verebilecek kurumlar listesinde bulunan eğitim kurumlarını arayarak gerekli bilgiyi alabilirsiniz.
   
 5. n_handan

  n_handan CMNet Üyesi

  casgem dısındaki kurumlar haangisi? benim bildigim casgem dısında bu egitimi gecerli kılan bi kurum yok.c sınıfı sertifika alabilmek için casgem den baska bi kurum gecerli olmaz diye biliyorum dogrumudur?
   
 6. Sadiye Yüce

  Sadiye Yüce CMNet Üyesi

  Çasgem dışında yetkilendirilmiş yaklaşık 30 tane eğitim kurumu vardı. Ancak güncel listeyi siteden kaldırmışlar. O zamanlar kaydettiğim listeyi size gönderiyorum. Ekli listede yer alan eğitim kurumlarından alınan eğitimler geçerlidir. Bende listede yer alan bir eğitim kurumundan mart 2010'da ilgili eğitimi aldım ve şu anda sınava girmek için hazırlanıyorum. Yeni yönetmelik itibariyle yeni eğitimlerde başlayacaktır. Listedeki kurumlardan bilgi alabilirsiniz.
   

  Ekli Dosyalar:

 7. n_handan

  n_handan CMNet Üyesi

  tesekkür ederim verdiginiz bilgiler için.
   
 8. Tarık Can

  Tarık Can Genel Yönetici

  Sadiye Hanım;

  Bakanlık bu yetkilendirdiği kuruluşlardan yetkilerini aldı diye biliyorum. Bu yüzden eğitim açamıyorlardı. Yanlış mı biliyorum?
   
 9. Sadiye Yüce

  Sadiye Yüce CMNet Üyesi

  Merhaba;

  Yeni eğitim kurumları ile ilgili liste yayınlandı. Eğitime gitmek isteyen arkadaşlar bu eğitim kurumlarından bilgi alabilirler. Eğitim tarihleri belli olmaya başladı.
   

  Ekli Dosyalar:

İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı 25.12.2010-Ankara konusuna benzer içeriklerimiz
 1. İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Soru ve Cevapları

  2 temmuzda yapılan İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Soru ve Cevapları na ekten ulaşabilirsiniz. A sınıfı için soru ve cevaplar B sınıfı için soru ve cevaplar C sınıfı için soru ve cevaplar İş Yeri Hekimliği için soru ve cevaplar ekte bulunmaktadır. Kaynak : http://www.meb.gov.tr/duyurular/duyuruayrinti.asp?ID=8803
 2. C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınavı

  Arkadaşlar Merhaba, Nasılsınız? :) Her zaman oldugu gibi cevremuhendisleri.net teki arkadaşlarımın bana yardımcı olabileceğini düşündüğümden yine sizinle bir konuyu paylaşmak istedim.:) Biliyorsunuz 13 mayıs 2012 tarihinde C sınıfı İş Güvvenliği Uzmanlığı Sınavı var. Bursa'da Zirve Osgb ye kayıt oldum ve 13 ocak ta uzaktan eğitim programım 28 ocaktada yüzyüze eğitim programım başlıyor......
 3. Işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı hk. duyuru

  [FONT=tahoma][COLOR=#466178]Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan protokol gereği 2013 yılında yapılacak ikinci ve üçüncü “işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı” sınavları, 18 Ağustos 2013 Pazar ve 23 Kasım 2013 Cumartesi günleri yapılacaktır. [FONT=tahoma][COLOR=#466178] 1- Söz konusu sınavlarla ilgili uygulama duyurusu, - İkinci sınav için 01...
 4. Iş güvenliği uzmanlığı sınavı

  http://www.meb.gov.tr/sinavlar/dokumanlar/2013/duyuru/IsYeriHekim_IsGuvnUzm.pdf Herkese başarılar, İyi Olan Kazansın ;)
 5. Iş güvenliği uzmanlığı sınavı hk. duyuru

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı ile ilgili duyuru ekteki dosyadadır.