Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Iş güvenliği uzmanlığı sınavı hk. duyuru

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Tuğçe Kökbaş tarafından paylaşıldı.

1. Tuğçe Kökbaş

Tuğçe Kökbaş CMNet Üyesi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı ile ilgili duyuru ekteki dosyadadır.

Ekli Dosyalar:

Iş güvenliği uzmanlığı sınavı hk. duyuru konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı 25.12.2010-Ankara

Merhaba; 27.11.2010 tarihinde çıkarılan ilgili yönetmelikler ile birlikte müdürlük tarafından 01.12.2010 tarhinde yapılan duyuru sonucu sınav tarihi belli olmuştur. İlgilenen arkadaşların dikkatine gerekli bilgiler ekte yer almaktadır.
  2. İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Soru ve Cevapları

2 temmuzda yapılan İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Soru ve Cevapları na ekten ulaşabilirsiniz. A sınıfı için soru ve cevaplar B sınıfı için soru ve cevaplar C sınıfı için soru ve cevaplar İş Yeri Hekimliği için soru ve cevaplar ekte bulunmaktadır. Kaynak : http://www.meb.gov.tr/duyurular/duyuruayrinti.asp?ID=8803
  3. C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınavı

Arkadaşlar Merhaba, Nasılsınız? :) Her zaman oldugu gibi cevremuhendisleri.net teki arkadaşlarımın bana yardımcı olabileceğini düşündüğümden yine sizinle bir konuyu paylaşmak istedim.:) Biliyorsunuz 13 mayıs 2012 tarihinde C sınıfı İş Güvvenliği Uzmanlığı Sınavı var. Bursa'da Zirve Osgb ye kayıt oldum ve 13 ocak ta uzaktan eğitim programım 28 ocaktada yüzyüze eğitim programım başlıyor......
  4. Işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı hk. duyuru

[FONT=tahoma][COLOR=#466178]Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan protokol gereği 2013 yılında yapılacak ikinci ve üçüncü “işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı” sınavları, 18 Ağustos 2013 Pazar ve 23 Kasım 2013 Cumartesi günleri yapılacaktır. [FONT=tahoma][COLOR=#466178] 1- Söz konusu sınavlarla ilgili uygulama duyurusu, - İkinci sınav için 01...
  5. Iş güvenliği uzmanlığı sınavı

http://www.meb.gov.tr/sinavlar/dokumanlar/2013/duyuru/IsYeriHekim_IsGuvnUzm.pdf Herkese başarılar, İyi Olan Kazansın ;)