Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Iş güvenliği uzmanlığı stajı

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Canan Mete tarafından paylaşıldı.

1. Canan Mete

Canan Mete CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba;
    Mayıs Sınavı için hazırlanıyorum, kursa gidiyorum.
    Kurs sonu için 40 saatlik staj yapmam gerekiyormuş, staj yapan arkadaşlardan öneri almak isterim, nasıl bir yer seçilmeli ve neye dikkat edilmeli?

Iş güvenliği uzmanlığı stajı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. iş güvenliği uzmanlığı ?

Merhabalar. Ben iş güvenliği uzmanlığı eğitimine katılmak istiyorum. Şu an çevre mühendisiyim. İş güvenliği uzmanı olduğum zaman çevre mühendisi ünvanım ortadan kalkıyor mu? Yani iş güvenliği uzmanlığıyla ilgili iş bulamazsam çevre mühendisi olarak iş yapabilir miyim. Bazı kişiler yapamayacağımı söylediler. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
  2. İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi

İş güvenliği uzmanlığı eğitimini Ankara' da veren en iyi firmalar hangileridir ? Fiyatlarını bilen var mı ?
  3. Iş güvenliği uzmanlığı belgesi

Arkadaşlar Mrb, İş güvenliği uzmanlığı belgesi almak istiyorum. En yakın Sınavın ne zaman olacağı ve İzmir de tavsiye edebileceğiniz bir Eğitim kuruluş var mı? Teşekkürler.
  4. Iş güvenliği uzmanlığı sınavı

http://www.meb.gov.tr/sinavlar/dokumanlar/2013/duyuru/IsYeriHekim_IsGuvnUzm.pdf Herkese başarılar, İyi Olan Kazansın ;)
  5. Ankara iş sağlığı ve güvenliği stajı

Arkadaşlar merhaba, iş sağlığı ve güvenliği kursunu dün itibariyle bitirdim. Malumunuz eğitimden sonra staj yapmak gerekiyor. Stajı yapmak için iş güvenliği uzmanı olanlar veya staj yapabileceğim yerler hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum.