Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

iş güvenliği uzmanlığı ?

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Tuğçe Kökbaş tarafından paylaşıldı.

1. Tuğçe Kökbaş

Tuğçe Kökbaş CMNet Üyesi

Merhabalar. Ben iş güvenliği uzmanlığı eğitimine katılmak istiyorum. Şu an çevre mühendisiyim. İş güvenliği uzmanı olduğum zaman çevre mühendisi ünvanım ortadan kalkıyor mu? Yani iş güvenliği uzmanlığıyla ilgili iş bulamazsam çevre mühendisi olarak iş yapabilir miyim. Bazı kişiler yapamayacağımı söylediler. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Cevap: iş güvenliği uzmanlığı ?

Tabiki yapabilirsiniz. Sizi birileri yanıltmışlar. Hatta hem çevre mühendisi hem iş güv. uzmanlığını aktif yapan arkadaşlar var..

3. Tuğçe Kökbaş

Tuğçe Kökbaş CMNet Üyesi

Teşekkür ederim Fatih bey.

4. mekiefe

mekiefe CMNet Üyesi

Mrh lar Tuğçe Hanım; size kim öyle bir bilgi beyan etmişse yanlış bilgilendirmiş.ben de çevre mühendisiyim ayrıca C Sınıfı iş güvenliği uzmanıyım.Kendi firmam var.hem iş güvenliği işini yapıyorum hemde çevre görevlisi danısmanlık işini yapıyorum.
    Hani şunu deseniz ben hem çevre mühendisliği hemde iş güvenliği ni birlikte yapmak istiyorum öyle firmalar var eleman arıyanlar.ama sizin çevre mühendisliği diploması geçersiz olması diye bir sey olamaz.yardımcı olabilmişsem ne mutlu bana...iyi çalısmalar dilerim.

5. Tuğçe Kökbaş

Tuğçe Kökbaş CMNet Üyesi

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.Sizede iyi çalışmalar

6. hepaistos

hepaistos CMNet Üyesi

aslında ikisinin de birleştirmesi lazım.

iş güvenliği + çevre mühendisliği birlikte okutulması gerekiyor.

en nihayetinde iş güveliği belgesini ve çevre görevlisi belgesi bir sınavla veriliyor.

sınavı kaldırıp çevre mühendisliği derslerine iş güvenliği eklense süper olur.

çevre mühendislerinin değeri artar....

keşke odamız böyle bir çalışmada bulunsa...

iş güvenliği uzmanlığı ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi

İş güvenliği uzmanlığı eğitimini Ankara' da veren en iyi firmalar hangileridir ? Fiyatlarını bilen var mı ?
  2. C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınavı

Arkadaşlar Merhaba, Nasılsınız? :) Her zaman oldugu gibi cevremuhendisleri.net teki arkadaşlarımın bana yardımcı olabileceğini düşündüğümden yine sizinle bir konuyu paylaşmak istedim.:) Biliyorsunuz 13 mayıs 2012 tarihinde C sınıfı İş Güvvenliği Uzmanlığı Sınavı var. Bursa'da Zirve Osgb ye kayıt oldum ve 13 ocak ta uzaktan eğitim programım 28 ocaktada yüzyüze eğitim programım başlıyor......
  3. Iş güvenliği uzmanlığı stajı

Arkadaşlar merhaba; Mayıs Sınavı için hazırlanıyorum, kursa gidiyorum. Kurs sonu için 40 saatlik staj yapmam gerekiyormuş, staj yapan arkadaşlardan öneri almak isterim, nasıl bir yer seçilmeli ve neye dikkat edilmeli?
  4. Iş güvenliği uzmanlığı belgesi

Arkadaşlar Mrb, İş güvenliği uzmanlığı belgesi almak istiyorum. En yakın Sınavın ne zaman olacağı ve İzmir de tavsiye edebileceğiniz bir Eğitim kuruluş var mı? Teşekkürler.
  5. Iş güvenliği uzmanlığı sınavı

http://www.meb.gov.tr/sinavlar/dokumanlar/2013/duyuru/IsYeriHekim_IsGuvnUzm.pdf Herkese başarılar, İyi Olan Kazansın ;)