Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İş Güvenliği ve İş Kazaları Videoları

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Ömer Taşdemir tarafından paylaşıldı.

1. Ömer Taşdemir

Ömer Taşdemir CMNet Üyesi

Arkadaşlar elinde iş güvenliği ve iş kazaları ile ilgili eğitimlerde işçilere izletebileceğim ilgilerini çekecek videolar lazım.. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz. Elinde ilgi çekicek video bulunan burdan da paylaşabilirse memnun olurum ama burdan indiremiyorum..

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Video indirmek ile ilgili yardım ederiz. Videolar paylaşılsında önce..

3. Nap

Nap CMNet Üyesi

İş kazasıyla çevre kazasını birbirinden ayrımak gerekirse spesifik kazalara (firma bünyesinde oluşabilecek) örnekler verebilir misiniz?
    Örneğin bir kimya firmasında sıvı kimyasalın yere dökülmesi gibi. Bu tür durumlar veya daha ciddi durumlar için tatbikat veya eğitim veren kuruluş var mıdır? Yangın, deprem gibi durumların tatbikatlarını yaptıran veya eğitimini veren kuruluşlar mevcut. Bu tarz vaka lar için bilinen bir kuruluş var mıdır?

4. Ömer Taşdemir

Ömer Taşdemir CMNet Üyesi

Evet daha spesifik kazaları düşünürsek tesisin faaliyetine göre; örnek dökümhanede ergimiş bir alüminyumun potadan dökülmesi sonucu yangın olayı. Bu konuda açıkcası, şu firma tatbikat ve eğitim verio diyebileceğim bir kuruluş yok ama araştırılabilir. Siz kimya sanayinde mi çalışıosunuz.

5. Nap

Nap CMNet Üyesi

Evet... Eğitim veya tatbikat yaptırabilecek yetkin bir kuruluşla irtibata geçebilirseniz beni de bilgilendirebilir misiniz?

İş Güvenliği ve İş Kazaları Videoları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Analiz - Deney Videoları

JAR Testi yapılışını gösteren güzel bir video. cN2tNp4PJeE
  2. iş kazaları

Basına Ve Kamuoyuna.. Geçen hafta TBMM den ‘İş sağlığı ve güvenliği’ yasası geçmişti. Ve biz Derdimize derman mı ? Hayır değil. demiştik. Yetmedi, işveren yükümlülüğünü azaltan, kayıran düzenlemedir demiştik. Ve görüyoruz ki, yasa konuşuldukça dediğimiz gerçekler ortaya çıkmakta. Ve ülkemizde her gün 5 ile 8 arasında işçi hayatını kaybetmeye devam etmekte....Nedeni bizlerce de,...
  3. Ilginç mühendislik videoları

Madem konu açıldı o zaman siftahı biz yapalım:) 1A8QaKGSM5M Dubai'de yapılması planlanan ve dünyada ilk olacak, katları hareket eden bina (moving building):)
  4. Işçilere izletilebilecek harika isg videoları

İş Sağlığı ve Güvenliği Napo Videoları Güvenli Başlat -WYQg1slE10 Aklım Nerede ? Ksx53W4sVH8 Bakım Onarım İşleri Rc41dmxx5VQ Kimyasal Tehlike jrzbY4jN4Cc Gürültü h-alS2OO4JQ