Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İş Güvenliği ve İş Kazaları Videoları

Konu, 'ARŞİV' kısmında Ömer Taşdemir tarafından paylaşıldı.

 1. Ömer Taşdemir

  Ömer Taşdemir CMNet Üyesi

  Arkadaşlar elinde iş güvenliği ve iş kazaları ile ilgili eğitimlerde işçilere izletebileceğim ilgilerini çekecek videolar lazım.. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz. Elinde ilgi çekicek video bulunan burdan da paylaşabilirse memnun olurum ama burdan indiremiyorum..
   
 2. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  Video indirmek ile ilgili yardım ederiz. Videolar paylaşılsında önce..
   
 3. Nap

  Nap CMNet Üyesi

  İş kazasıyla çevre kazasını birbirinden ayrımak gerekirse spesifik kazalara (firma bünyesinde oluşabilecek) örnekler verebilir misiniz?
  Örneğin bir kimya firmasında sıvı kimyasalın yere dökülmesi gibi. Bu tür durumlar veya daha ciddi durumlar için tatbikat veya eğitim veren kuruluş var mıdır? Yangın, deprem gibi durumların tatbikatlarını yaptıran veya eğitimini veren kuruluşlar mevcut. Bu tarz vaka lar için bilinen bir kuruluş var mıdır?
   
 4. Ömer Taşdemir

  Ömer Taşdemir CMNet Üyesi

  Evet daha spesifik kazaları düşünürsek tesisin faaliyetine göre; örnek dökümhanede ergimiş bir alüminyumun potadan dökülmesi sonucu yangın olayı. Bu konuda açıkcası, şu firma tatbikat ve eğitim verio diyebileceğim bir kuruluş yok ama araştırılabilir. Siz kimya sanayinde mi çalışıosunuz.
   
 5. Nap

  Nap CMNet Üyesi

  Evet... Eğitim veya tatbikat yaptırabilecek yetkin bir kuruluşla irtibata geçebilirseniz beni de bilgilendirebilir misiniz?