Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Iş hukuku bilgilenme toplantısı

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında Sadiye Yüce tarafından paylaşıldı.

 1. Sadiye Yüce

  Sadiye Yüce CMNet Üyesi

  28 Mart 2008 tarihinde yaklaşık 40 meslektaşımızın katılımı ile gerçekleştirilen ve krizden etkilenen mühendislerin yaşadıkları sorunları ve birlikte neler yapılabileceğini tartıştığımız toplantıda, dile getirilen öneriler doğrultusunda, 24 Nisan 2009 Cuma günü yeni bir toplantı düzenlenmiştir.
  Av. Kemal Tuncaelli’nin sunum yapacağı, iş yaşamını düzenleyen mevzuatın meslektaşlarımızca yeterince bilinmemesinden dolayı, çeşitli olumsuzluklarla karşılaşıldığında nasıl davranılması gerektiğini ele alacağımız “İŞ HUKUKU BİLGİLENME TOPLANTISI”na bu konularda bilgilenmek isteyen, danışmak isteyen meslektaşlarımız katılabileceklerdir.
  TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi
  TMMOB Fizik Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi
  TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi
  TMMOB Kimya Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi
  TMMOB Metalurji Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi
  TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi
  TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi  Tarih: 24 Nisan 2009 Cuma
  Saat: 19:00
  Yer: Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi
  Adres: Osmanağa Mah. Nüzhetefendi Sok. No:34 K:1 D:3 Kadıköy
  Tel: +90 216 346 49 48
   
Iş hukuku bilgilenme toplantısı konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Çevre Hukuku Dersi - SKK Yönetmeliği Sunumu

  Çevre Hukuku Dersi - SKK Yönetmeliği Sunumu
 2. İş Hukuku ve Mühendisler

  Değerli meslektaşlarımız; Tuzla Kimyacılar Sanayi Sitesi ve yakın çevresinde çalışan mühendislerle, 1 Ekim 2009 Perşembe 12:00-13:00 saatleri arası Tuzla Kimyacılar Sanayi Sitesi Toplantı Salonu’nda çalışma yaşamını düzenleyen mevzuatın meslektaşlarımızca yeterince bilinmemesinden dolayı, çeşitli olumsuzluklarla karşılaşıldığında nasıl davranılması gerektiğini ele alacağımız “İş Hukuku ve...
 3. Çevre Hukuku üzerine Yüksek Lisans yapmak

  Merhaba arkadaşlar; Çevre Hukuku üzerine yüksek lisans yapmak istiyorum lakin Türkiye de bu konu üzerine yüksek lisans yapabileceğim bi üniversite bulamadım. Acaba ben mi yeterince araştıramadım diye bir de sizlere sormak istedim. benim gözden kaçırdığım bir üniversite de var mı?ü Çok teşekkür ediyorum.
 4. Iş müfetişleri toplantısı

  Beylikdüzü ve Hadımkoy civarı için gerçekleşti ama genel olarak konuya bakış açısını gözlemlemek için çok güzel örnek, Aldığım bilgileri paylaşmak istedim.
 5. Çevre hukuku sunumlar

  AB uyum sürecinde Türkiye Bilgi Edinme Hakkı Kanunu Çevre Etiği Çevre Hukuku Aarhus Sözleşmesi başlıklı slaytlar bulunmaktadır.