Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İş Kazaları ve Meslek Hastalıkları

Konu, 'ARŞİV' kısmında Mehmet Ali Ece tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Ali Ece

Mehmet Ali Ece CMNet Üyesi

Bu bölümde iş kazaları ve meslek hastalıkları hakkında bilgi paylaşımı ve tartışmalar yapılır.

Ekli Dosyalar:

2. Mehmet Ali Ece

Mehmet Ali Ece CMNet Üyesi

İş kazalarında bilirkişilerin hazırladığı örnek raporlar ektedir.Tarihler, yerler,kişiler ve firma isimleri gizlilik politikası gereği değiştirilmiş tamamen hayali isimler kullanılmıştır.

Ekli Dosyalar:

Related Contents

upload_2017-7-11_8-23-58.png
Ben dün mobil imza ile imzaladım. Bakalım beklioz [ATTACH]
upload_2017-7-14_9-8-53.png
vze işlemleri yenileme sekmesini tıklayınca ozaman eminmisiniz mi bişey soruyor. sonra aşağıdaki ekran çıkıyor işte [ATTACH] sizin ki belge yenileme olduğu için tekrar tekrar eğitim bilgisi...
upload_2017-7-14_8-54-37.png
hayırlı olsun :) izin lisanstaki referans numarasını nerden gördünüz vize işlemleri nedeniyle deyince veriyor numara Ben yeni belge başvurusu yapıyorumfakat eğitim bilgilerini yüklerken...
upload_2017-7-11_8-24-12.png
Ben dün mobil imza ile imzaladım. Bakalım beklioz [ATTACH]
Adsız.png
[ATTACH] İl müdürlüğüne onaylatmak için de gittik ama yeşilolması için ne kadar süre var bilen var mı?
thumbnail_WhatsApp Image 2017-07-02 at 01.37.11.jpg
çevre görevlisi belgesi başvurumu yapmak için eğitim bilgileri kısmına geldiğimde orada diploma ve katılım belgesi yükleme işlemi gerçekleştiriyorum. kaydet butonuna bastığımda e imza sayfası...
Referans no.png
@oknt bilgi için teşekkürler. Referans numarası alımı ile ilgili kısmı açıklayıcı bir doküman var mıdır veya anlatabilir misin? @Hande Kursun Referans numarasıyla bende hiç almadım. Tek bildiğim...