Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Iş makinası hafriyat çalışmaları

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Ümit Ant tarafından paylaşıldı.

1. Ümit Ant

Ümit Ant CMNet Üyesi

Herkese merhaba,
    Daha önce Hafriyat firmasına risk analizi yapan arkadaşımız var mı?
    Bu konuda döküman paylaşımı yapabilir mi?
    Şimdiden teşekkürler.

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Ümit bey örnek bir çalışma ektedir. Mevzuata uygun olmayabilir çünkü yurt dışı projemde uygulamıştım.

Ekli Dosyalar:

Uğurhan Korkmaz ve Ümit Ant bunu beğendi.
  3. Ümit Ant

Ümit Ant CMNet Üyesi

Fatih bey yardımınız için çok çok teşekkür ederim.Elinize sağlık.

Iş makinası hafriyat çalışmaları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Casio FX-9860 Hesap Makinası

Casio FX-9860 Hesap Makinasının bilgisayar programı oldukça başarılı bir yazılım. Herkesin arşivinde bulunmasını tavsiye ederim.. Programa ekten ulaşabilirsiniz.
  2. Çeviri grubu çalışmaları

Merhaba arkadaşlar , meslektaşlar Cevremuhendisleri.net maceramız uzun bir zaman önce başladı ve Sayın Fatih Özcan sayesinde mesleğimizin gelişimi ve geleceği için bizlere öncü oldu. Artık bizimde biraz rol alma zamanımızın geldiğini hepimiz biliyoruz.Sorumluluğunu almış olduğum çeviri grubu mesleğimizdeki Türkçe kaynak yetersizliğini gidermek üzere oluşturulmuştur. İlk hedefimiz İngilizce...
  3. hafriyat toprağı yönetimi

merhabalar, maden ve taş ocakları işletmelerinde ortaya çıkan hafriyat atıkları ile ilgili nasıl bir bildirim yapmalıyım ve yönetimi, geri kazanımı konusunda bilgi verebilecek bu konuda çalışan bir arkadaş yardımcı olabilir mi acaba ? şimdiden çok teşekkürler..
  4. Casio fx-9960g hesap makinası

Casio FX-9960G Hesap Makinasının bilgisayar programı oldukça başarılı bir yazılım. Herkesin arşivinde bulunmasını tavsiye ederim.. Programa ekten ulaşabilirsiniz.
  5. Çed çalışmaları

Arkadaşlar Merhaba ; Firmamızda ÇED çalışmaları yeni olarak başlatılmıştır. Bu aşamada öncelikle çevre bakanlığından çed görüşü istediğimize dair dilekçe yazdık. Akabinde iş akış şemalarını oluşturdum ve rapora ekledim. Bu aşamada çed kapsamı dışında olup olmadığımız ile ilgili bir haber gelmedi. Ne yapmalıyız bunu öğrenebilmek için ?