• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Iş makinelerinden kaynaklanan ötl lerin gönderimi

Büşra ERAT

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
YÜCE MARBLE
Arkadaşlar merhaba,
Maden Ocağı faaliyetleri sırasında kullanılan iş makinelerinin atık haline gelmiş lastiklerini maalesef lisanslı firmalara (LASDER bünyesindeki) gönderemiyoruz. Lastik çapı büyük olduğu için bu lastikleri almıyorlar. Lastikleri satın aldığımız firma da benim lisansım yok diyerek ve muhtemelen elinde kalacağı için almıyor. Bu konuyla ilgili yönlendirebilecek arkadaşlar var mı?

Merhaba,

Lastiklerin gönderiminde formlarda sıkıntı yaşıyorum benim gibi durumda olan var mı? Dışarıdan öylece toplanan lastikler de formlu giden lastiklere miktarca ekleniyor o miktarları mı beyana ekleyeceğiz? Firmamdan 1 ton lastik gidecekken 10 ton görünüyor UATF seri numarasında bu durumla karşılaşan var mı?