Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

iş sağlığı eğitimleri

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında engin1502 tarafından paylaşıldı.

1. engin1502

engin1502 Misafir

OHSAS 18001:2007 İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi temel eğitimi ile OHSAS 18001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi temel ve iç denetçi semineri arasında bir fark var mı? fark varsa bu farkın neler olduğunu öğrenebilir miyim?

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Cevap: iş sağlığı eğitimleri

Aslında ikiside konu olarak aynı fark şurada. Eğitim sonunda sertifikan olur (başarılı olursan) seminer sonunda en fazla katılım belgesi verirler.

3. Volkan Canlıer

Volkan Canlıer CMNet Üyesi

isg uzmanlığı yaparken aynı zamanda çevre görevliliği de yapabiliyormuyuz acaba

4. Fatih Özcan

Mantıken yapamazsınız. İsg uzmanlığında tam zamanlı bulunmanız gerekiyor çalışma sahasında. Tam zamanlı oada olursanız diğer tarafa nasıl gideceksiniz?

5. Volkan Canlıer

Volkan Canlıer CMNet Üyesi

peki aynı tesiste yapabilme imkanımız yok mu

6. Fatih Özcan

Aynı tesiste yaparsınız. Yapanlarda var bildiğim kadarıyla.

iş sağlığı eğitimleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Şantiye eğitimleri

daha önce şantiyede çalışacak personeller için çevre ile ilgili eğitim veren oldu mu? verdiğiniz eğitim içeriği nasıldı? bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?
  2. ISO eğitimleri sertifika programları

Ben birinci sınıfa yeni geçtim TRAKYA - KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ (ISO) EĞİTİMLERİ - SERTİFİKA PROGRAMI adında bir etkinliğe katılmak istiyorum sizce daha erken mi ne zaman böyle etkinliklere katılmalıyım ve ne gibi kriterlere dikkat etmeliyim?
  3. işbaşı Eğitimleri

Merhaaba ''Şantiyeci'' arkadaşlar... aradım bulamadım.. bu alanda verdiğimiz işbaşi - toolbax eğitimlerinden, konularından bahsedelim özelliklede karşilaştiğimiz problem yaratan olaylardan... isg-c olarak isveren imalat isterken sizin kendi sorumluluk ve doğrularınızı savunma yönteminiz nedir??
  4. ISG eğitimleri

Merhaba, ISG eğitimlerinin 4857 sayılı iş kanununun 77'inci maddesine verilmesi gerekiyor. Eğitim usulü yönetmelik 25426 da bilgiler var. Fakat periyodu ile ilgili bir yasa, tüzük, yönetmelik vb. bil bilgi var mı?
  5. Çevre eğitimleri

Arkadaşlar merhabalar. Çevre Görevlisi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkındaki Yönetmelik kapsamında aylık bazda verilmesi gereken bir eğitimden bahsediliyor.Bununla ilgili elinizdeki çalışmaları paylaşabilirseniz sevinirim. Herkese kolaylıklar diliyorum...