• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

iş sağlığı ve güvenliği eğitimi

nesliy

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Kamu
arkadaşlar merhaba,
İş güvenliği uzmanlığı eğitimi veren kuruluşlardan önerebileceğiniz kurum var mı acaba? eğitiminden memnnun kalmayan arkadaşlarım vardı da.
kurum ismi verilemicekse özelden de msj atılırsa sevinirim.

Ben şuan BASAK İSG ye gidiyorum fakat ilk ders gçeen haftasonuydu birkaç hafta daha devam ettikten sonra bir yorum yapabilirim.

Merhaba ben şu anda devam eden,Kayseri Erciyes Üniversitesi İSG kursuna devam ediyorum. Derslerin yarısının uzaktan eğitim olması çalışanlar ve başka şehirden katılacaklar için büyük avantaj olduğunu düşünüyorum. Göz atmak isteyen arkadaşlar için link
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
dir.

Açıkçası eğitim kurumlarının pek birşey kattığını düşünmüyorum. Bu arada ben 2010 yılında gittim eğitime belki değiştirmişlerdir artık vizyonlarını bilemiyorum. Bence önemli olan sizin ne almak istediğiniz. Dolayısıyla ben hiçkimseye bir eğitim kurumu tavsiye etmeyeceğim ama minik bir önerim var tercih edeceğiniz kurum Çasgem ya da Üniversiteler olsun. Burası Türkiye hergün herşey değişebiliyor...

@nesliy

Ben Tekirdağ da aldım bu eğitimi. Eğitim sğrecinde derslerden ve hocalardan hiç memnun değildim. tek amaçları sadece insanları sertifikalandırmak şeklinde düşünüyorum.
sadiye hanımın belirttiği gibi üviv. yada çasgem den almanızı öneririm.