Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İş Sağlığı ve Güvenliği Kanun Tasarısı Taslağı

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Yasin Aslan tarafından paylaşıldı.

1. Yasin Aslan

Yasin Aslan CMNet Üyesi

Arkadşlar hemen hemen bütün Mühendislik dalları için büyük öneme sahip olan İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Tasarı Taslağı Olarak Yayınlanmıştır. Bu yönetmelik Hakkındaki Olumlu ve olumsuz görüşlerinizi Burada tartışabilir ve ÇSGB'ne iletebiliriz.

Ekli Dosyalar:

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Yasin teşekkür ederim. Evet arkadaşlar şimdiki görevimiz bu olsun taslak metni inceleyip çekincelerimizi yazalım. Sonunda da ortak bir metinle gerekli yerlere bildirelim.

3. engin1502

engin1502 Misafir

benim bitirme ödevim arıtma tesislerindeki iş güvenliği.. bunun hakında elinizde döküman varsa paylaşabilirmisinz??

İş Sağlığı ve Güvenliği Kanun Tasarısı Taslağı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Işçi sağlığı ve iş güvenliği yasa tasarısı paneli

[FONT=Arial Black][FONT=Arial Black]İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ YASA TASARISI PANELİ Panelistler Ertuğrul Bilir ( TMMOB ) Turabi Yerli (TTB) Hüseyin Demirdizen (TTB) Tevfik Güneş (DİSK) Aslı Odman ( İstanbul Bilgi Üniversitesi) 6 Kasım 2010 Cumartesi 14:00-18:00 İstanbul Barosu Orhan Apaydın Konferans Salonu Orhan Adli Apaydın Sk. Baro Han. Tünel Beyoğlu TMMOB İSTANBUL İL KOORDİNASYON KURULU
  2. İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunun Tasarısı Taslağı

İş sağlığı ve güvenliği kanun tasarısı taslağı incelemeniz için paylaşıyorum. http://ekonomi.haberturk.com/makro-ekonomi/haber/668169-is-guvenliginde-tarihi-adim
  3. İş sağlığı ve iş güvenliği kanun tasarısı

İş Sağlığı ve İş Güvenliği Kanun Tasarısı Bakanlar Kurulunda Hükümet Sözcüsü, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bakan Çelik tarafından, İş Sağlığı ve İş Güvenliği Kanun Tasarısı’nın, Bakanlar Kurulu’na sunulduğunu belirten Arınç, bu tasarı ile kamu ve özel sektöre ait iş yerlerinde, iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanmasına ilişkin, yetki, sorumluluk, hak ve yükümlülüklerin yeniden...
  4. İş Sağlığı Ve Güvenliği Risk Değerlendirmesi Yönetmeliği Taslağı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından: İş Sağlığı Ve Güvenliği Risk Değerlendirmesi Yönetmeliği Taslağı BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1- (1) Bu Yönetmeliğin amacı, iş sağlığı ve güvenliği yönünden risk değerlendirmesinin işyerlerinde ne şekilde yapılacağı, değerlendirme yapacak kişi ve kuruluşların niteliklerinin belirlenmesi, gerekli izinlerin verilmesi...
  5. Iş sağlığı ve güvenliği risk değerlendirmesi yönetmeliği taslağı

Bakanlığın yayınladığı taslağı, incelemeniz üzere, ekte dikkatinize sunuyorum.