Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yürürlükte Iş sağlığı ve güvenliği kanunu

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Göksel Kurtuluş tarafından paylaşıldı.

 1. Göksel Kurtuluş

  Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

  İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu

  Kanun Numarası: 6331 Kabul Tarihi: 20.06.2012 Resmi Gazete: 28339

  Amaç: Bu Kanunun amacı; işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması ve mevcut sağlık ve güvenlik şartlarının iyileştirilmesi için işveren ve çalışanların görev, yetki, sorumluluk, hak ve yükümlülüklerini düzenlemektir.

  Not: Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun ile yapılan değişikliklerin 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununa eklenmiş halidir.
   

  Ekli Dosyalar:

Iş sağlığı ve güvenliği kanunu konusuna benzer içeriklerimiz
 1. iş sağlığı ve güvenliği

  Arkadaşlar iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tehlike ve risk değerlendirme raporu hazırlamam gerekiyor.Örnek bir rapor paylaşırsanız sevinirm.Tesekkür.
 2. iş sağlığı ve güvenliği

  İş sağlığı ve güvenliği mevzuat kapsamında 50 çalışanı geçen bi işyerinin yükümlülükleri nelerdir çevre açısından
 3. İş sağlığı ve güvenliği kanunu tasarı taslağı (27.10.2011)

  Arkadaşlar; 27.10.2011 tarihinde Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının ilgili konfederasyonların görüşüne sunduğu kanun tasarı taslağı aşağıda yer almaktadır. Tasarı hakkında görüşmek üzere 28.10.2011 tarihinde saat 09.00 da bakanlık ilgili odalara ve sendikalara davetiye faksı çekmiştir. Detaylı inceleme fırsatı bulmadan sizlerle paylaşııyorum. Gördüğüm kadarıyla yine beklentilerimiz...
 4. 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu hakkında bilgilendirme

  6331 SAYILI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KANUNU BİLGİLENDİRME Bilgilendirme ektedir.
 5. Arşiv Iş sağlığı ve güvenliği kanunu

  İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Kanun Numarası : 6331 Kabul Tarihi : 20.06.2012 Resmi Gazete : 28339 Amaç Bu Kanunun amacı; işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması ve mevcut sağlık ve güvenlik şartlarının iyileştirilmesi için işveren ve çalışanların görev, yetki, sorumluluk, hak ve yükümlülüklerini düzenlemektir. Kaynak: Mevzuat Bilgi Sistemi