Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

iş Sağlığı ve Güvenliği Yapı İşleri Eğitimi

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

DETAM iş sağlığı ve Güvenliği tarafından hazırlanan sunuma ekten ulaşabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

Ümit Ant ve kalitek bunu beğendi.
  2. Faruk Far

Faruk Far CMNet Üyesi

download icin (megaupper.com) giriyor. Ne yapmalidir ki download edebilsin..yontemi anlayamadim. ingilizce oldugu icin belki de..tesekkur ederim

3. cemba82

cemba82 CMNet Üyesi

Fatih Bey bizim tarayıcılardan da kaynaklanıyor olabilir problem ama sitede download linki görünmüyor, bir kaç kere yeniledim sayfayı. Halen aynı.

4. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Şimdi bu sayfayı yenileyin lütfen..

cemba82 bunu beğendi.
  5. Faruk Far

Faruk Far CMNet Üyesi

6. Halil Yalçın

Halil Yalçın CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhablar iş sağlığı ve güvenliği eğitimini nerden uygun koşullarda alabilirim yardımınıza ihtiyacım var.

iş Sağlığı ve Güvenliği Yapı İşleri Eğitimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Bilgilendirme Eğitimi

TMMOB İstanbul İl Koordinasyon Kurulu tarafından bilgilendirme eğitimi verilecektir. Bilginize
  2. İş sağlığı ve güvenliği eğitimi

İlgili yönetmeliği bulamadım;işletme içi verilen eğitim dışında dışardan sertifikalı eğitim aldırma zorunluluğumuz var sanırım,nasıl bir yol izlenebilir?
  3. İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürü Eğitimi

İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürü Eğitimi adlı sunuma ekten ulaşabilirsiniz.
  4. iş sağlığı ve güvenliği eğitimi

arkadaşlar merhaba, İş güvenliği uzmanlığı eğitimi veren kuruluşlardan önerebileceğiniz kurum var mı acaba? eğitiminden memnnun kalmayan arkadaşlarım vardı da. kurum ismi verilemicekse özelden de msj atılırsa sevinirim.
  5. Yapı İşlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği

Baş iş müfettişi Tevfik Paçacı tarafından hazırlanan sunuma BURADAN yada BURADAN ulaşabilirsiniz.